12 Χρόνια Travelstories

THALIAL

Member
Μηνύματα
292
Likes
851
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Και από εμένα τις καλύτερες ευχές και τα ευχαριστώ μου για την ύπαρξη και τη συνέχεια του αγαπημένου μου travelstories. Πολλά και καλά ταξίδια σε όλους μας!:)
 

marakizio85

Member
Μηνύματα
160
Likes
56
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ- ΚΟΥΒΑ
Το πρωτο μου ταξιδι που εκανα με τη βοηθεια του travelstories και μονο... και που χωρις αυτη τη βοηθεια δεν θα πραγματοποιουνταν ποτε ηταν στο παρισι πρωτοχρονια... εχω γραψει και ιστορια για αυτο;):):clap: ακολουθησε βιεννη την επομενη πρωτοχρονια που δεν θα εκανα βημα χωρις την πολυτιμη βοηθεια του αγαπημενου μου forum ακολουθησε πρωτοχρονια λονδινο την επομενη χρονια και μιλανο την επομενη και ρωμη και το πιο προσφατο το προηγουμενο μηνα τοροντο νεα υορκη για 17 ολοκληρες μερες που αναμενεται και ιστορια πολυυυυ σουπερρρρ... τι να πω αγαπω αυτο το site και ειναι το πρωτο που ανοιγω οταν προκειτε να ταξιδεψω... καλη επιτυχια σε ολους...:clap:;):xalara:
 

cult

Member
Μηνύματα
44
Likes
64
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΡΙΣΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΡΑΙΒΙΚΗ
Αγαπω το travelstories τόσο για τα ταξίδια που με ενέπνευσε να κάνω (που είναι πολλά) οσο και για αυτά που θα κάνω εξαιτίας του (που εύχομαι να είναι περισσότερα).
 

ποπινο

Member
Μηνύματα
205
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
ΝΑΠΟΛΗ -ΑΜΑΛΦΙ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ
Εγώ δεν θυμάμαι πότε ξεκίνησα να το παρακαλουθώ ,αυτό που ξέρω είναι ότι το έχω αγαπήσει τόσο πολύ που δεν υπάρχει μέρα χωρίς να έρθω σε επαφή μαζί του και με όλους τους φίλους και τις φίλες που το ακολουθούμε πιστά .
Χαίρομαι που είμαστε μια μεγάλη ταξιδιάρικη παρέα και θέλω πολύ να βρεθώ για 12ατα γενέθλια.
Σας ευχαριστώ από καρδιάς για όλες αυτές τις υπέροχες στιγμές που μου έχει χαρίσει, είτε με τη βοήθεια που μας δίνει για τα ταξίδια αλλά περισσότερο για τα νοητά ταξίδια που κάνω με όλες τισ υπέροχες ιστορίες που διαβάζω.
Να μείμαστε καλά να ταξιδευουμε και να γεμίζουμε την ψυχή μας με ωραίες εικόνες.
 

souzy

Member
Μηνύματα
6
Likes
1
Tέλεια νέα!!!!Το travelstories αποτελεί έμπνευση για μακρινά και υπέροχα ταξίδια και χρήσιμος οδηγός για την εκπλήρωσή τους!!!!
 

AMAGINI

Member
Μηνύματα
52
Likes
179
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΘΙΒΕΤ
Το travelstories με " εστειλε " στο πρωτο μου ταξίδι στην Ασία ( Κοh Samui ), και με την βοήθεια των μελών, με τις γνωσεις τους και τις εμπειρίες τους , ταξιδεψα σε αρκετους ακομη προορισμούς τα τελευταία πέντε χρόνια. Εδω και λίγο καιρό αντλώ πληροφορίες για Ζανζιβαρη, τον πιθανότερο προορισμό μου την νέα χρονιά.
Εχω ταξιδέψει νοερά με πολλά απο τα μέλη , διαβάζοντας τις ιστορίες τους , περιγράφοντας τα ομορφα ταξίδια τους. Μεσα απο το σαιτ αυτο, εγινα σοφότερος και οφειλω ενα μεγάλο ευχαριστώ σε ολους.

Να εχουμε υγεία, και να βρισκόμαστε για πολλα ακομη χρονια σε αυτην την παρέα.
Καλα ταξίδια σε ολους
 

Giwrgos10

Member
Μηνύματα
219
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κάτι ΜΗ τουριστικό
Γράφτηκα στο φόρουμ το Δεκέμβριο του 2009. Η αλήθεια είναι ότι μπαίνω στο φόρουμ περισσότερο όταν πλησιάζει κάποιο ταξίδι και λόγω πληροφοριών που θέλω να πάρω αλλά και για να μπω στο κλίμα πιο γρήγορα. Οι συναντήσεις που κάναμε εδώ στα Βόρεια ήταν εξαιρετικές, η εκδρομή στο Μελένικο στη Βουλγαρία, η κοπή πίτας, η εκδρομή στην Αρχαία Πέλλα και η μάσα μετά, οι εξαιρετικοί άνθρωποι κάθε ηλικίας που γνωρίσαμε.... εννοείται πως το μικρόβιο μεγαλώνει και η αναμονή ενός ταξιδιού, είναι για μένα από τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή.
Επίσης εδώ βρήκα σημαντικές λεπτομέρειες για Βαρσοβία, για Οχρίδα, για οδική στα Βαλκάνια, για Σκοτία που θα πάμε τέλη του μήνα, για Καππαδοκία και πολλά ακόμη.
Τέλος να ευχηθώ κι εγώ Χρόνια πολλά σε όλα τα μέλη του φόρουμ, στη ψυχή δηλαδή αυτής της ζεστής ιντερνετικής φωλιάς.
 

mikoulis

Member
Μηνύματα
56
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Μεχικοοοοοοοοοοοοοο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδια
ενα μεγαλο ευχαριστω κι απο μενα για αυτον τον πολυτιμο συνταξιδευτη 12 χρονια τωρα...:clap:
 

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεπάλ
Σαν χθες θυμάμαι τον εαυτό μου φοιτητή στα πρώτα χρόνια στο πανεπιστήμιο να μπαίνω εδώ μέσα και να ταξιδεύω νοερά σε περιοχές από το Μαρόκο μέχρι την Ταϋλάνδη και την Κόστα Ρίκα. Από τότε πέρασαν κοντά 10 χρόνια. Φίλοι που ταξιδέψαμε μαζί μπαίνοντας στα 20 έχουν οικογένειες και μερικοί παιδιά. Συμφοιτητές που χάθηκαν με τα χρόνια και το μόνο που έχει απομείνει κοινό σημείο αναφοράς κάποιες φωτογραφίες μαζί με κάποιο εισιτήριο τρένου χαμένα σε ένα συρτάρι. Αλλάξανε πολλά από τότε. Μπήκα στα τριάντα, γκριζάρισαν λίγο τα μαλλιά μου, έκανα αρκετά ταξίδια(όχι όμως αυτά που περίμενα να κάνω). Αλλάξανε και τα προβλήματά μου. Από το πρόβλημα της απόλυτης αφραγκίας στο πρόβλημα της τρομερής έλλειψης χρόνου. Άλλωστε και η ζωή είναι ένα μεγάλο ταξίδι. Αυτό όμως που δεν άλλαξε ποτέ είναι ότι μετά από κάθε λογής καταστροφικές ημέρες αυτό το φόρουμ υπήρξε για εμένα ένα καταφύγιο όπου αποκτούσα αμέσως παρέα και ταξίδευα στα πιο απίθανα μέρη του κόσμου. Οπότε θα ήθελα πρωτίστως να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους συντελεστές και να ευχηθώ μέσα από την καρδιά μου αξιομνημονεύτα και όμορφα ταξίδια σε όλους!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom