14 Χρόνια Travelstories

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Μέλος από το καλοκαίρι του 2008, 11 χρόνια και κάτι πια.
Τότε το forum ήταν ακόμη σχετικά στην αρχή.
Τότε στις πρώτες συναντήσεις που συμμετείχα με ενθουσιασμό μας χώραγαν κανά 2-3 taxi.
Τότε ταξίδευα στο εξωτερικό 3-4 φορές τον χρόνο.
Τότε το forum αριθμούσε μόλις 1.000 μέλη και ανά χιλιάδα υπήρχε σχετική αναφορά και κάναμε πάρτυ!!
Σήμερα το forum αριθμεί 34.235 μέλη!!!
Σήμερα στις συνανήσεις έρχονται όλο και περισσότεροι.
Σήμερα έχω διακόψει τα ταξίδια μου στο εξωτερικό καθώς η οικογένεια μεγαλώνει ραγδαίως και μόλις ωριμάζει το ένα παιδί, ξεφυτρώνει το επόμενο.. Η αγάπη μου για τα ταξίδια παραμένει αναλλοίωτη και προσπαθώ να την μεταδώσω και στα παιδια μου με τα οποία ταξιδεύω εντός των τειχών (επόμενος στόχος ορεινή Ναυπακτία).Στο φόρουμ ποστάρω πλέον και πλακώνομαι κυρίως στα αθλητικά, αλλά με την ίδια λαχτάρα διαβάζω ιστορίες παλαιών και νέων μελών σε όλη την γη.
Σήμερα αναπολώ τις διαγραφές των μηνυμάτων από τον @spor_os (αγαπημένη του λέξη το spam), τις νυχτες που έπεφτε συρμα να παρακολουθήσουμε κανα troll και να γελάσουμε.
Κυριως βέβαια αναπολω σημαντικά μέλη που έκαναν το μεγάλο ταξίδι νωρίς οπως ο @vagantos ή η @anny ή αλλα μέλη που δεν γράφουν πια για τους δικούς τους λογους @ΕΡΣΗ @traveler κλπ

Είμαι πολύ χαρούμενος που είμαι μέλος της πιο υγιους κοινότητας του διαδικτύου και έχω βάλει και εγώ ενά πολυ πολυ πολύ μικρό λιθαράκι.
Είμαι χαρούμενος που εχω γνωρίσει "ωραιους" ανθρώπους με "ανοικτά" μυαλά.
Νιώθω πολύ τυχερός που έχω γνωρίσει από κοντά τον ιδρυτή του forum.

Χρόνια πολλά travelstories!!!!
@Defkalion σε ευχαριστούμε για όλα. Να χαίρεσαι την οικογενεια σου και το αγαπημένο σου διαδικτυακό παιδί!!!
Αντε και καλά ταξίδια!!!!
 

billfryd

Member
Μηνύματα
11
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Ακόμη δεν ξέρω
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Χρόνια πολλά σε ένα από τα πλέον αγαπημένα μου sites !!!! Ακόμη και αν λόγω συνθηκών δεν μπορώ να ταξιδεύω, οι ιστορίες και οι πληροφορίες με έχουν μεταφέρει νοητά σε σχεδόν όλα τα μέρη του κόσμου !!!! Πολλά μπράβο!!!!!
 

kokoui

Member
Μηνύματα
369
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
για αρκετό διάστημα ένοιωθα το φόρουμ απρόσιτο
Ποσο γνώριμο και ποσο λάθος τελικά.
Χρόνια πολλά, συγχαρητήρια στους δημιουργούς και ευχαριστώ!!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
@Defkalion ήμουν κι εγώ από την πρώτη φουρνιά... τότε που ήμασταν λίγοι.
Γνωριστήκαμε, περάσαμε καλά, λογομαχήσαμε, γελάσαμε, ταξιδέψαμε, σκορπίσαμε δεξιά αριστερά... άλλα δεν χαθήκαμε! Μόλις ήρθε το μήνυμα των γενεθλίων στο inbox μου, αισθάνθηκα μια γλυκιά νοσταλγία αλλά και χαρά που είστε ακόμα εδώ και μάλιστα στα καλύτερα σας!!!
Χρόνια πολλά travelstories!!! Χρόνια πολλά σε όλους όσοι έβαλαν πλάτες να γίνει το σαιτ αυτό που είναι!
@vagantos Βαγγέλη μας λείπεις εσύ και τα σκίτσα σου!
Εσείς οι ξενιτεμένοι φίλοι να περνάτε καλά!
 

lefterismega

Member
Μηνύματα
237
Likes
323
Ταξίδι-Όνειρο
Καταράκτες Ιγκουασού
Μέλος αισίως απο το 2012 ...
ΜΟΝΟ καλά λόγια έχω να πω για το travelstories.gr !!!
Συγχαρητήρια πολλά στους δημιουργούς του και σε όλα τα μέλη που συμμετέχουν εδώ γιατί με τις δικές τους συμβουλές-εμπειρίες απο ταξίδια έχουμε γνώση για το που θα πάμε, τι θα συναντήσουμε, τι να αποφύγουμε και τόσα άλλα !
Προσωπικά αν δεν συμβουλευτώ το travelstories.gr ΔΕΝ ξεκινώ για πουθενά !!!

Εύγε παίδες ,,, συνεχίστε
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Χρόνια πολλά στο αγαπημένο Travelstories, που έχουμε την ίδια μέρα γενέθλια, απλά εγώ έχω λίιγα χρονάκια παραπάνω! Ευχαριστούμε τον ιδρυτή @Defkalion και όλα τα μέλη που ασχολούνται άπειρες ώρες με το να γράφουν ιστορίες, να απαντάνε στις ερωτήσεις μας, να διοργανώνουν συναντήσεις.
Είναι μια γλυκιά εξάρτηση, μια ευχάριστη φυγή απ'τη ρουτίνα, ακόμα κι αν δεν υπάρχει κάποιο ταξίδι στα σκαριά. Εγώ έγινα μέλος το 2010, η αλήθεια είναι πως, αν και ήθελα, δεν κατάφερα ποτέ να γράψω ιστορία. Πάντα πίστευα ότι οι υπόλοιποι γράφουν καλύτερα. έχω αντλήσει όμως άπειρες πληροφορίες, έχω γνωρίσει πολύ αξιόλογους ανθρώπους κι έχω γκρεμίσει αρκετά στεγανά όσον αφορά σε προορισμούς, κι ας μην έχω πάει.
Εύχομαι ακόμα καλύτερη συνέχεια, να μεγαλώνουμε όμορφα και δημιουργικά. Καλή δύναμη σε όλους!
 

alex5000

Member
Μηνύματα
31
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή,Νορβηγία,Ισλανδία
Χρόνια πολλά καλά και ταξιδιάρικα σε όλα τα μέλη...Ευχαριστούμε για την πολύτιμη βοήθεια όλων εδώ για να γίνουν τα ταξίδια μας ομορφότερα και γεμάτα όμορφες στιγμές....Και κάθε χρόνο να μαστε εδώ και να γιορτάζουμε όλοι παρέα
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.161
Μηνύματα
882.476
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom