16 χρόνια Travelstories

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Χρόνια Πολλά στο Travelstories, που περίπου δέκα χρόνια τώρα, τα τέσσερα τελευταία και ως μέλος, μου δίνει έμπνευση, με ταξιδεύει νοερά, μου ομορφαίνει την ημέρα όποτε μπω, με ενημερώνει. Ειλικρινά, πολλές φορές βρίσκω εδώ απαντήσεις που δε μπορούν να δώσουν επαγγελματίες του τουρισμού. Να είμαστε καλά, να σχεδιάζουμε και να πραγματοποιούμε τα ταξίδια μας και να γιορτάσουμε και τα 20 και τα 30 χρόνια! :clap: :heart:
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.559
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
χρόνια πολλά στο πιο ομορφο και ταξιδιαρικο ελληνικο φορουμ!
τα τελευταια 2 χρόνια μπηκα και εγω ελαχιστες φορες, ελπιζω να επανελθω σιγα σιγα
ευχομαι σε ολους μας πολλα ταξιδια, οπως τα ονειρευεται ο καθενας!
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.104
Likes
3.731
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Χρόνια πολλά στο αγαπημένο μας forum!
Eίμαι θετική σε κάθε προσπάθεια να στηριχθεί οικονομικά η λειτουργία του forum με οποιονδήποτε τρόπο, είτε με εφάπαξ ετήσια συνδρομή, είτε με εθελοντική οικονομική ενίσχυση.
Θεωρώ πιο σωστό να ξεκινήσουμε με μια λογική ετήσια συνδρομή χωρίς πρόσθετα προνόμια για τα υφιστάμενα μέλη και εφόσον δεν επαρκεί το ποσό γιατί δεν θα υπάρχει ανταπόκριση να προχωρήσουμε και σε εθελοντική οικονομική ενίσχυση.
Επίσης, παρακολουθώντας πολλές φορές πόσα μέλη είναι ενεργά σε διαφορετικές ώρες της ημέρας και κυρίως βράδυ, παρατήρησα ότι η συντριπτική πλειοψηφία αυτών που μπαίνουν στο φόρουμ είναι επισκέπτες. Εάν μας ενδιαφέρει να τα κάνουμε μέλη, μπορούμε να τους δίνουμε τη δυνατότητα να υποβάλλουν ερωτήματα και να διαβάζουν ιστορίες για 1 μήνα και μετά να πρέπει να γίνουν μέλη με μια ελάχιστη ετήσια συνδρομή π.χ. 10 € για τον πρώτο χρόνο για να μπορούν να διαβάζουν ιστορίες.
Όποιος αγαπήσει το forum νομίζω ότι δύσκολα μπορεί να το αποχωριστεί μετά...
 
Last edited:

Ciro

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Αυτά είναι. Όταν κάτι πάει καλά αμέσως πάμε να το εκμεταλλευτουμε. Να μαζευτούμε να δώσετε...
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
464
Likes
1.514
Αυτά είναι. Όταν κάτι πάει καλά αμέσως πάμε να το εκμεταλλευτουμε. Να μαζευτούμε να δώσετε...
Ακριβώς έτσι αδερφέ. Μετά από 16 χρόνια ανακάλυψαν ότι "παει καλα" και αποφάσισαν να οικονομησουν. 😂😂😂
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.365
Likes
14.259
΄Εχει μετρήσει κάποιος ποιά μέλη έχουν γράψει τις περισσότερες(ολοκληρωμένες βέβαια) ιστορίες;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.422
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom