2 για 1 προσφορά με την QATAR AIRWAYS!

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.490
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Ταξιδέψτε δύο μαζί στην Οικονομική ή Διακεκριμένη Θέση και απολαύστε την 2 για 1 Προσφορά*!

*Ισχύουν Όροι & προϋποθέσεις - η 2 για 1 προσφορά ισχύει μόνο για τον αεροπορικό ναύλο. Φόροι και λοιπά τέλη ισχύουν σε κάθε εκδιδόμενο εισιτήριο.

  • H 2 για 1 Προσφορά ισχύει για εισιτήρια με επιστροφή σε Οικονική & Διακεκριμένη θέση με αναχώρηση από Αθήνα και προς τους παρακάτω μόνο προορισμούς (μέσω Ντόχα):
  • Μπανγκόκ, Τζακάρτα, Χονγκ Κονγκ, Ανόι, Σαϊγκόν, Πνομ Πενχ, Πούκετ, Κουάλα Λουμπούρ, Σινγκαπούρη, Μανίλα, Μπαλί, Σαγκάη, Πεκίνο, Γκουανζού, Τσενγκντού, Χανζού, Τσονγκινγκ, Κολόμπο, Μαλδίβες, Περθ, Ντουμπάι, Μάσκατ, Λαχώρι, Ισλαμαμπαντ,Μπενγκαλούρου, Σαλάλα, Αμπου Ντάμπι, Οσάκα, Ναρίτα, Βομβάη, Δελχί, Κλάρκ (Φιλιππίνες)
  • Περίοδος αγοράς : 11-14 Φεβρουαρίου 2014
  • Περίοδος ταξιδιού : 20 Φεβρουαρίου 2014 - 17 Δεκεμβρίου 2014 (κλειστές ημερομηνίες ισχύουν, συμβουλεύτειτε τους όρους κατά την κράτηση σας) Αλλαγές/ακυρώσεις : πριν ή κατόπιν αναχώρησης ΔΕΝ επιτρέπονται
  • Μη εμφάνιση στο αεροδρόμιο (no show) : το εισιτήριο ΔΕΝ επιστρέφεται, ΔΕΝ αλλάζει, ΔΕΝ μεταβιβάζεται
  • Σύνηθεις εκπτώσεις για εισιτήρια βρεφικά/παιδικά : ισχύουν
http://www.qatarairways.com/gr/el/offers/companion.page?CID=EMGR276610
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
το εισιτηριο ειναι οτι πρεπει για σενα kat kat s ..δυο σε ενα .:xalara::xalara::xalara:
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Βρε παιδιά υπάρχει καποιο promo code που πρέπει να βάλω?
Γιατί όποια αναζήτηση κάνω μου βγάζει κανονικές τιμες και για τα δύο εισιτήρια.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.490
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Βρε παιδιά υπάρχει καποιο promo code που πρέπει να βάλω?
Γιατί όποια αναζήτηση κάνω μου βγάζει κανονικές τιμες και για τα δύο εισιτήρια.
και εγώ που το δοκίμασα πριν 1 ώρα, δεν...
μήπως δεν έχει αρχίσει ακόμα? πάντως για κωδικό δεν λέει κάτι.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Δεν υπάρχει κανένας promo code... απλά η διαθεσιμότητα είναι ελάχιστη και έχουν σχεδόν εξαντληθεί όλες οι ημερομηνίες...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.026
Likes
6.410
Επίσης πρέπει να πετύχεις και τις ημερομηνίες γιατί δεν ισχύει για όλες.
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.804
Likes
18.747
Η προσφορά παρατάθηκε για μία ακόμη μέρα (μέχρι 15/2). Ενδεικτικά, σε τυχαία ημερομηνία βρήκα BKK με 540/άτομο.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.055
Likes
7.813
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Η προσφορά παρατάθηκε για μία ακόμη μέρα (μέχρι 15/2). Ενδεικτικά, σε τυχαία ημερομηνία βρήκα BKK με 540/άτομο.
Αυτό είναι το κακό: Ότι οι προσφορές ισχύουν για τυχαίες ημερομηνίες αλλά όχι γι αυτές που μας ενδιαφέρουν. Ενδεικτικά, για τότε που θα ήθελα, η τιμή είναι λίγο κάτω απ' το χιλιάρικο... το άτομο! :lol:
 

majestus

Member
Μηνύματα
12
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
London for 2nd time
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Εγώ πάντως στάθηκα τυχερός....έκανα γαμήλιο δώρο στον αδερφό μου Αθήνα - Πουκέτ 1185€ τα δύο άτομα για Νοέμβριο....το φθηνότερο με βάση το skyscanner 1548€...γλυτώσαμε 363€....μια χαρά
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.040
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom