2012 exclusive

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
ευαγγελια said:
Τραγικοι και ανιστορητοι !:shock:
Επισης ας τους πει καποιος οτι ειναι Η διαλεκτος και οχι ΟΙ διαλεκτοι !!:shock::shock:
Εσυ επειγοντως μελετη στα portfolios του Σπυρου... Ακους εκει να μην ξερεις το Ναουρου...
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
Εσυ επειγοντως μελετη στα portfolios του Σπυρου... Ακους εκει να μην ξερεις το Ναουρου...
αχαχαχαχαχαα εχεις ματια παντου!!! :bleh:
Του το εχω πει του Σπυρετου, οταν ανοιγω τα portofolios το πισι μου κανει να συνελθει μια ωρα και ετσι το αποφευγω!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
alh5.googleusercontent.com__pYBe43dEUcA_UBMqEJdpoRI_AAAAAAAAAZk_Uapt55GeCqA_s720_DSC03827.JPG

το καλύτερο κομμάτι της τελετής κατ εμέ, ΜΑΚΡΑΝ, ήταν μετά το μουσικό κονφεττί, το χορευτικό για τα θύματα της τρομοκρατικής επίθεσης με την Emile Sande να τραγουδάει.
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ονειρεμένο Ταξίδι
yeah, whatever...
Α!! KAI TON MR BEAN!!!
 
Last edited by a moderator:

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Εκτός της μουσικής επένδυσης και της αφής της φλόγας, όλα τα υπόλοιπα μου φάνηκαν απογοητευτικά. Πάλι καλά που δεν ζει κι ο Μπένυ Χιλ για να τον δούμε επί σκηνής. Υποκλίνομαι εκ νέου στην έμπνευση του Παπαϊωάννου που χάρισε στο παγκόσμιο κοινό μια από τις καλύτερες τελετές έναρξης ΟΑ στην Αθήνα
Επίσης μου έλειψε η φωνή του Κωστάλα
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού
Τεράστια κόντρα έχει ξεσπάσει στη Μ.Βρετανία γύρω από την αριστερόστροφη ματιά με την οποία παρουσίασε την ιστορία της χώρας ο Danny Boyle.

Boyle criticized for dealing with 'leftist' issues at opening ceremony ? Japan Today: Japan News and Discussion

London 2012 opening ceremony: Danny Boyle's a genius but why are so many taken in by his Marxist propaganda? | Mail Online

Ή το έχουν χάσει εντελώς οι συντηρητικοί στο νησί ή μιλάμε για τελετή με στοιχεία marxism for dummies,αλλά για πολύ dummies μιλάμε...!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.597
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom