2015.Που πάμε;

makisg

Member
Μηνύματα
4.714
Likes
14.782
Επόμενο Ταξίδι
Βενετία,Λουμπλιάνα,Μπλέντ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησιά Φίτζι
μην στενοχωριέσαι renata. επιστρέφει η echo από εκεί και θα μας τα πει χαρτί και καλαμάρι.
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.950
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
για να δουμε τι θα πει..η αληθεια ειναι οτι έχω βαρεθει τα ρυζια τους βουδδες και τους κιτρινιάρηδες αλλα δεν βαριεσαι ας παω και κατα κει να δω τι γινεται..το σιγουρο ειναι οτι θα μελετήσω εκτενως τις πατουσες του βουδα θα πιω τσαγια και θα χαθω στις καταπράασινες πλαγιες της-θα χω και την lullu στο κεφαλι μου να μαζευει κοχυλια ολη μέρα!!
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
like like like σε όλους σας
Εφέτο είναι μια χρονιά-πλαστελίνη για εμέ καθώς είναι ανοιχτό κάθε ενδεχόμενο ή και συνδυασμός δύο ή περισσότερων τινών.
Αν πχ με πάρουν και στο ερασμους και στο μουντους θα πάω και λατινική Αμερική και Ισπανία.Μπορεί πάλι να με πάρουν σε ένα από τα δύο κι επίσης μπορεί να μη με πάρουν και πουθενά.Ακόμη αν όλα πάνε καλά(με πολλές πιθανότητες να πάνε) ίσως ρίξω ένα ταξιδάκι προς Βελιγράδι μεριά με καλή και δοκιμασμένη παρέα κατα τον Μάρτη μήνα.Εκείνο το backpacking holiday adventure στο Κιργισταν της underwater κάπως μίλησε γλυκά στην καρδούλα μου. Θα δούμε θα δούμε.

Από εσωτερικό ελπίζω πως φέτος θα μου κάτσει η ανάβαση στον Όλυμπο (την παλεύω απ το καλοκαίρι του '13) και θα ήθελα καμια Ικαρία για καλοκαίρι. Η Αθήνα είναι το στανταράκι μου έστω και για 5 ημέρες κάθε χρόνο .Το μόνο officially κανονισμένο ωστόσο είναι ένα 2ημερο στο βόλο τώρα σε 2 βδομαδούλες-αν μπορεί να θεωρηθεί ταξίδι.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ονειρεμένο Ταξίδι
α του Κενταύρου
θα μελετήσω εκτενως τις πατουσες του βουδα
όσο γι αυτό, μην είσαι και τόσο σίγουρη (πολύ λιγότεροι απ' ό,τι ίσως περιμένεις). Εξ άλλου, μετά τη "μελέτη" της Βιρμανίας, όλοι οι άλλοι είναι απλώς "ανάγνωση επικεφαλίδων"! :)
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
μην στενοχωριέσαι renata. επιστρέφει η echo από εκεί και θα μας τα πει χαρτί και καλαμάρι.
Γύρισα σήμερα το πρωί! Έχω πολλά να σας λέω! Το καταευχαριστηθήκαμε αυτό το ταξίδι! :) Σήμερα έχουν και εκλογές εκεί και είμαι περίεργη για το αποτέλεσμα, είδαμε πολλές εκδηλώσεις, παντού αφίσες, κόσμος ξεσηκωμένος..
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
Γύρισα σήμερα το πρωί! Έχω πολλά να σας λέω! Το καταευχαριστηθήκαμε αυτό το ταξίδι! :) Σήμερα έχουν και εκλογές εκεί και είμαι περίεργη για το αποτέλεσμα, είδαμε πολλές εκδηλώσεις, παντού αφίσες, κόσμος ξεσηκωμένος..
Περιμενουμε φωτο ιστορια :)
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Περιμενουμε φωτο ιστορια :)
Θα έρθει σύντομα! Αλλά θα υποστείτε και λίγο από Εμιράτα πρώτα γιατί περάσαμε και εκεί 3-4 μέρες.. Φυσικά η εμπειρία δε συγκρίνεται με τη Σρι Λάνκα αλλά και εκεί καλά περάσαμε και είχε ενδιαφέρον (κυρίως Άμπου Ντάμπι).
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.854
Likes
14.088
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Miss echo περιμένουμε εναγωνίως! Αντε και καλό καλοκαίρι!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.799
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom