2017. Πού πάμε;

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Χμμ. Εγώ για αρχές φλεβαρη. Μόνος μου και θα είναι οραια να περπατά όλοι την πόλη όσο μπορώ δηλαδή σε 3-4 μέρες! Όλοι την πόλη όμως ααααποκλειεται! Είναι τόσο μεγάλη..

Εμείς θα είμαστε εκεί 25-28! :)
πιστευω ημερομηνια που εβαλες ισως πετυχεις εκπτωσεις στα μαγαζια μαλλον! εγω παιζει να παω αρχες φλεβαρη μονος! οτι καλυτερο! αν βρω ελληνες ταξιδιωτες τοτε θα μιλησω μαζι τους!
 
Last edited by a moderator:

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Τελικά, μάλλον για Πάσχα, κλεινω για Βερολίνο, οπότε και Βορεια Ευρώπη το 2017...
Λεω να μεινω στο motel one Podsamer Platz.Νομιζω ειναι αρκετά κεντρικά.
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Τελικά, μάλλον για Πάσχα, κλεινω για Βερολίνο, οπότε και Βορεια Ευρώπη το 2017...
Λεω να μεινω στο motel one Podsamer Platz.Νομιζω ειναι αρκετά κεντρικά.
το βερολινο ειναι μια της σκεψης μου.. για την ωρα προτιμω ρωμη! παντα αλλαζω αποφαση τελευταια στιγμη χεχεχεχεχε...
Τελικά, μάλλον για Πάσχα, κλεινω για Βερολίνο, οπότε και Βορεια Ευρώπη το 2017...
Λεω να μεινω στο motel one Podsamer Platz.Νομιζω ειναι αρκετά κεντρικά.
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Και η Ρωμη ειναι πολυ καλη επιλογη,ασυζητητι!Αν ειναι για πασχα παντως εχε υποψη σου οτι θα εχει παρα πολυ κοσμο
 

Bill7

Member
Μηνύματα
183
Likes
200
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Και η Ρωμη ειναι πολυ καλη επιλογη,ασυζητητι!Αν ειναι για πασχα παντως εχε υποψη σου οτι θα εχει παρα πολυ κοσμο
Για πριν το πασχα, το φλεβαρη είναι καλός μήνας παρά το χειμώνα
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Utopia Planitia
Εγώ θα περιμένω μήπως η Qatar, βγάλει παρόμοια προσφορά με την περσινή στις γιορτές. Σκέφτομαι για Νότια Αφρική, προς τα πάνω όσο μπορέσω, ή Ωκεανία. Ευρώπη έλεγα να κλείσω τις χώρες που μου έμειναν φέτος, ξεκινώντας με μηχανή από Θεσσαλονίκη.

New zealand και cook islands το Μάρτιο για 16 μέρες με κάτω από 1000€ σύνολο πτήσεων.
Αν και λίγο αργά, μπορείς να δώσεις itinerary κι αεροπορικές ; Thanks.
 
Last edited:
Μηνύματα
138
Likes
937
Ταξίδι-Όνειρο
EBC Nepal
Εγώ θα περιμένω μήπως η Qatar, βγάλει παρόμοια προσφορά με την περσινή στις γιορτές. Σκέφτομαι για Νότια Αφρική, προς τα πάνω όσο μπορέσω, ή Ωκεανία. Ευρώπη έλεγα να κλείσω τις χώρες που μου έμειναν φέτος, ξεκινώντας με μηχανή από Θεσσαλονίκη.



Αν και λίγο αργά, μπορείς να δώσεις itinerary κι αεροπορικές ; Thanks.
Καλησπέρα η προσφορά ηταν http://www.fly4free.com/flight-deal...n-to-fabulous-new-zealand-for-staggering-347/ επίσης με british από Αθήνα στα 120€ και πτήσεις με jet star απο Αuckland για Rarotonga 250€ και Αuckland για Quennstown 120€ σύνολο μου βγήκαν 960€ 16 με 31 Μαρτίου.Τώρα περιμένω και γω τη Qatar για καλοκαίρι!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Ηράκλειο -Αθήνα-Βιέννη η Aegean από Ιανουάριο το δίνει στα 59,19 ευρώ !! Όσοι Κρητικοί προσέλθετε
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ θα περιμένω μήπως η Qatar, βγάλει παρόμοια προσφορά με την περσινή στις γιορτές.
Καλυτερα περιμενε τον Γκοντο. θα εχεις πιο πολλες πιθανοτητες. αυτα γινονται once in a lifetime..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.864
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom