2017. Πού πάμε;

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.684
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
μετα την υπεροχη εμπειρια ζωης στο Βιετναμ,ακολουθει το καλοκαιρι Ναπολη-Βαρκελωνη-Λισαβωνα κ μολις τωρα κλειστηκε κ μια λατρεμενη Κωνσταντινουπολη τον οκτωβρη για 5 μερες,ετσι για να εκπληρωθει κ φετος το ταμα!!! ;):):lol:
 
Μηνύματα
10
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μάλτα
Ταξίδι-Όνειρο
Εδιμβούργο
Φέτος ο χειμώνας με κούρασε αληθινά πολύ. Τουλάχιστον πήγαν κάπως καλά οι δουλειές :bleh:. Σκέφτομαι πως μου αξίζει ένα τεράστιο βραβείο κι αντί για σοκολατάκια κοιτάζω εισιτήρια για Μάλτα.

Κάποιοι φίλοι θα βρεθούν εκεί μεσω ενος foundation και με καλεσαν και παρότι είναι κάπως νωρίς για μένα, αρχές Ιουλίου, λέω να μην χάσω. Τώρα κοιτάζω για εισιτήρια στα διαφορα sites. Σαν πρώτη εντύπωση ακριβούτσικα, πάντως.
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Μετά απο το ταξίδι σε Θεσσαλονίκη-Ρώμη-Ανδαλουσία-Γιβραλτάρ και ενα υπέροχο βράδυ στο Ταγγέρη για να πάρουμε την δόση μας απο Μαρόκο , σειρά έχει το Εκουαδόρ :xalara::xalara:
Καλοκαιράκι ενα 4ήμερο στη Μύκονο τώρα που είμαστε νέοι και ελεύθεροι :bleh::bleh:
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Αφού κάποιους μήνες πριν είχαμε τσιμπήσει την προσφορά της Volotea με 5 ευρώ για Γένοβα-Αθήνα, μόλις κλείσαμε και τη μετάβαση στα 10 ευρώ από Σόφια για Μιλάνο. Από Θεσσαλονίκη μέχρι Σόφια θα πάμε με λεωφορείο, 20 ευρώ το φοιτητικό. Σύνολο 30 ευρώ.Πολύ καλύτερο από το 90αρι που δίνει αυτή τη στιγμή η ράιαν.
 

Jimmy78

Member
Μηνύματα
37
Likes
204
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Ζηλανδία ή Αλάσκα
2017...για φέτος μόνο το γύρο της Ισλανδίας!!!
(δε με χάλασε...χαχαχαχαχαχαχα)

...και ίσως και κανά μικρό ταξιδάκι Βαλκάνια, έτσι για να μην πούμε ότι το 2017 κάναμε μόνο ένα ταξίδι...
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Έτσι στα ξαφνικά 4ήμερο στη Σύρο! Ημέρα αναχώρησης η Πέμπτη που μας έρχεται.

Θα μου πείτε τώρα, 4ημερο, και εγχώριο, ε δεν πιάνεται για ταξίδι. Σχεδόν δεν θέλω να πάω. Δεν θέλω ρε παιδί μου...μα μην επιμένετε...
Καλά θα πάω.
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
αααχ κατι εκλεισαααα αλλα δεν μου εχουν εγκρινει ακομα αδεια και ειμαι σε φαση αγωνιας και δεν θελω να το γκαντεμιασω! ελπιζω να επανελθω συντομα! :shock:
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αααχ κατι εκλεισαααα αλλα δεν μου εχουν εγκρινει ακομα αδεια και ειμαι σε φαση αγωνιας και δεν θελω να το γκαντεμιασω! ελπιζω να επανελθω συντομα! :shock:

σου το ευχόμαστε ολόψυχα
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.274
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
αααχ κατι εκλεισαααα αλλα δεν μου εχουν εγκρινει ακομα αδεια και ειμαι σε φαση αγωνιας και δεν θελω να το γκαντεμιασω! ελπιζω να επανελθω συντομα! :shock:
Ολα θα πάνε καλά, καλοκαίρι είναι, οι εργοδότες ξέρουνε ότι πρέπει να ξεχρεώνουν τη μισή άδεια. Ανυπομονούμε να μάθουμε τον προορισμό!
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Έτσι στα ξαφνικά 4ήμερο στη Σύρο! Ημέρα αναχώρησης η Πέμπτη που μας έρχεται.

Θα μου πείτε τώρα, 4ημερο, και εγχώριο, ε δεν πιάνεται για ταξίδι. Σχεδόν δεν θέλω να πάω. Δεν θέλω ρε παιδί μου...μα μην επιμένετε...
Καλά θα πάω.
Μην μαθω οτι δεν πηγες ........ καηκες! :icon_evil::icon_evil:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.761
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom