2017. Πού πάμε;

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Έτσι στα ξαφνικά 4ήμερο στη Σύρο! Ημέρα αναχώρησης η Πέμπτη που μας έρχεται.

Θα μου πείτε τώρα, 4ημερο, και εγχώριο, ε δεν πιάνεται για ταξίδι. Σχεδόν δεν θέλω να πάω. Δεν θέλω ρε παιδί μου...μα μην επιμένετε...
Καλά θα πάω.
Επειδή είμαι σίγουρος ότι έχετε αγωνία, να σας ενημερώσω ότι το ταξίδι στη Σύρο είναι στον αέρα, λόγω της νέας απεργίας της ΠΝΟ. Νεότερη ανταπόκριση ίσως αύριο.
Καλά μην κρατάτε και την αναπνοή σας.
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.274
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Πόσο η βενετία αν επιτρέπεται;;;
Καλημέρα. Αρχικά είχαμε βγάλει για την επιστροφή Βενετία Αθήνα με την προσφορά των 5 ευρώ. Μετά βγάλαμε και για το πήγαινε κανονικό με 52 ευρώ. Πήγε όλο μαζί δηλαδή 57 ευρώ το άτομο. Όλα Volotea εννοείται.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.492
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Σας παρακαλώ πολύ μην ανακοινώνετε ταξίδια που θα κάνετε μετά το Σεπτέμβρη διότι εγώ μέχρι τον Αύγουστο μπορώ φέτος, ελλείψει τριημέρου αργίας και υπόλοιπου αδείας (και όχι εγώ τα Χριστούγεννα δε πάω πουθενά).

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Πάω να κλάψω στη γωνιά μου
 

Dina Z

Member
Μηνύματα
1.356
Likes
4.335
Ταξίδι-Όνειρο
Ονειρεύομαι ... γενικώς!
Σας παρακαλώ πολύ μην ανακοινώνετε ταξίδια που θα κάνετε μετά το Σεπτέμβρη διότι εγώ μέχρι τον Αύγουστο μπορώ φέτος, ελλείψει τριημέρου αργίας και υπόλοιπου αδείας (και όχι εγώ τα Χριστούγεννα δε πάω πουθενά).

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Πάω να κλάψω στη γωνιά μου
:haha::haha::haha:
 

ElinakiK

Member
Μηνύματα
165
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Βένετο
Ταξίδι-Όνειρο
Χαβάη
Καλημέρα. Αρχικά είχαμε βγάλει για την επιστροφή Βενετία Αθήνα με την προσφορά των 5 ευρώ. Μετά βγάλαμε και για το πήγαινε κανονικό με 52 ευρώ. Πήγε όλο μαζί δηλαδή 57 ευρώ το άτομο. Όλα Volotea εννοείται.
Τι λες τώρα; πόσο ζηλεύω (με την καλή έννοια)!!! Όσες φορες κ να πάω δεν τη χορταίνω!!! Καλά να περάσεις!!!
 

vanda

Member
Μηνύματα
888
Likes
4.274
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ και Αργεντινή
Τι λες τώρα; πόσο ζηλεύω (με την καλή έννοια)!!! Όσες φορες κ να πάω δεν τη χορταίνω!!! Καλά να περάσεις!!!
Σε ευχαριστώ πολύ. Κι εσύ να περνάς καλά και να κάνεις ωραία ταξίδια!
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Μετά από μια πολύ δύσκολη χρονιά (2016), το 2017 ξεκίνησε, νομίζω όμορφα...μετά από ένα ταξίδι αστραπή σε Μπρατισλάβα-Βουδαπέστη( 2 φορά ) για να συναντήσω κάποιους φίλους, έκλεισα με μια φίλη για Αύγουστο, Βαρσοβία - Κρακοβία.. και ήδη ψάχνω πτήση για Marienbad- Τσεχία, για να επισκεφτώ τον αδερφό μου που εργάζεται εκεί....και βλέπουμε.. υγεία να υπάρχει, να περνάμε καλά και αν μας το επιτρεπουν και τα οικονομικά μας, να πηγαίνουμε και κάποιο ταξίδι, όπου μπορούμε και για όσο μπορούμε...
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Τον Οκτώβριο μόλις κλείσαμε για Τανζανία!!!Σαφάρι για 3 μέρες και μετά χαλάρωση στην πανέμορφη Ζανζιβάρη!!Με Egyptair η οποία έχει μεγάλη αναμονή στο Κάιρο όταν πηγαίνουμε οπότε θα έχουμε την ευκαιρία για επίσκεψη στις Πυραμίδες της Γκίζας.Καλά ταξίδια!!
 

kate.th

Member
Μηνύματα
26
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
"Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ"
Τον Οκτώβριο μόλις κλείσαμε για Τανζανία!!!Σαφάρι για 3 μέρες και μετά χαλάρωση στην πανέμορφη Ζανζιβάρη!!Με Egyptair η οποία έχει μεγάλη αναμονή στο Κάιρο όταν πηγαίνουμε οπότε θα έχουμε την ευκαιρία για επίσκεψη στις Πυραμίδες της Γκίζας.Καλά ταξίδια!!
Τέλεια!!! Καλά να περάσετε! Το κάναμε και εμείς το Τανζανία-Ζανζιβάρη Αύγουστο του 2016. Σούπερ! Φέτος να δω τι θα κάνουμε.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom