2017. Πού πάμε;

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Utopia Planitia
Καλυτερα περιμενε τον Γκοντο. θα εχεις πιο πολλες πιθανοτητες. αυτα γινονται once in a lifetime..
Αυτή τη στιγμή με την προσφορά που έχει η Qatar στο 10%, είναι κοντά στις περσινές τιμές του Ιανουαρίου. Εάν δεν έχει ικανοποιητικές ναυλώσεις, λογικά θα βάλει παρόμοια προσφορά με το νέο έτος.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.360
Likes
9.285
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Αυτή τη στιγμή με την προσφορά που έχει η Qatar στο 10%, είναι κοντά στις περσινές τιμές του Ιανουαρίου. Εάν δεν έχει ικανοποιητικές ναυλώσεις, λογικά θα βάλει παρόμοια προσφορά με το νέο έτος.
Δηλ βλεπεις Ανοι 395 economy, 790 business κλπ? μου βαζεις το λινκ μια και δεν το βλεπω καλα...?
 

Amplified

Member
Μηνύματα
86
Likes
70
Επόμενο Ταξίδι
Δυτική ακτή ΗΠΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Utopia Planitia
Δηλ βλεπεις Ανοι 395 economy, 790 business κλπ? μου βαζεις το λινκ μια και δεν το βλεπω καλα...?
Όχι, βλέπω Πεκίνο 505, Χονγκ Κονγκ 550, Κολόμπο 600. Είναι 100 ευρώ περίπου πάνω, από του περσινού Ιανουαρίου.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Μετά από ένα μήνα και αρκετό δούλεμα κατάφερα να πείσω αρκετά μέλη του κρου για Γεωργία. Η δουλειά θα γίνει τον Απρίλιο και θα διαρκέσει 10 μέρες(1-11). :clap::clap:
 

htrul18

Member
Μηνύματα
106
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ρωσία
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία & Νέα Ζηλανδία
Εμένα η πρωτοχρονιά θα με βρει στην Πράγα και από εκεί και μετά για άνοιξη υπάρχει πλάνο για Βενετία και Στοκχόλμη χωρίς να έχω κλείσει κάτι ακόμα. Καλοκαίρι ίσως Μάλτα και φυσικά Κρήτη! :)
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
6 με 9 Ιανουαρίου θα βρεθούμε Ρουμανία!!Το πρόγραμμα λέει Sinaia- Brasov - Poiana brasov - Bran - Sighisoara - Balea ice hotel - και τελευταία μέρα κάποιες ώρες στο Βουκουρέστι!!
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Επιτέλους κατάφερα να βολέψω μέρες, δουλειά, παιδιά (καλά ένα έχω!), σκυλιά (καλά δεν έχω!), εγχώριες πτήσεις, πτήσεις εξωτερικού, προτιμήσεις συζύγου, προτιμήσεις δικές μου (εννοείται ποιος κέρδισε), συνεχείς αλλαγές ξενοδοχείων (μιας και με το που έκλεινα ένα, κατευθείαν έπεφτα πάνω σε καλύτερο) και τελικά.......

...........το Μπριζ θα μας υποδεχτεί τέλη Φλεβάρη!
 

mina77

Member
Μηνύματα
28
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Λεμε να παμε Αυγουστο στη Βαρκελωνη.. θα δειξει. Προς το παρον, μολις επεστρεψα απο Αμστερνταμ και ειμαι στο τσακ να παρω αεροπλανο να επιστρεψω... δε τη χορτασα αυτην την μαγικη πολη!
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
25.681
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Η Βουδαπέστη θα είναι για μένα και την οικογένειά μου ο πρώτος προορισμός για το 2017, με αναχώριση την Κυριακή 8-1 και επιστροφή την Παρασκευή 13-1.
Στο πρόγραμμα έχουμε και ημερήσια εξόρμηση στην Μπρατισλάβα.
Εν τω μεταξύ κοιτάζω τον καιρό και βλέπω:
. 8/1 θερμοκρασία -6 με -14
. 9/1 θερμοκρασία -5 με -12
.10/1 θερμοκρασία -6 με -13
.11/1 θερμοκρασία -5 με -10
.12/1 θερμοκρασία -1 με -4
.13/1 θερμοκρασία 1 με -4

Και αναρωτιέμαι?
Πραγματικά " Πού Πάμε"??:haha::haha::bleh::lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.785
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom