2017. Πού πάμε;

alexandra80

Member
Μηνύματα
300
Likes
1.577
Επόμενο Ταξίδι
Λιγουρία-Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Βολιβία-Άνδεις
Μέχρι στιγμής κλεισμένο το καλοκαιρινό : Ιούνιο σε Κοπεγχάγη,Στοκχόλμη,¨Όσλο και μια μικρή γεύση από δυτική ακτή της Σουηδίας και Μάλμο. :) Ανυπομονώ!
 

STKF

Member
Μηνύματα
1.149
Likes
5.373
Μετά τα μέσα Φλεβάρη, ένα τριήμερο στην Σάμο.
Όπου μεταξύ άλλων θα βρω τον @James ,θα κόψουμε την πίτα του φόρουμ και θα διαπιστώσω επιτέλους αν κόβει αποδείξεις! :lol:
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μετά τα μέσα Φλεβάρη, ένα τριήμερο στην Σάμο.
Όπου μεταξύ άλλων θα βρω τον @James ,θα κόψουμε την πίτα του φόρουμ και θα διαπιστώσω επιτέλους αν κόβει αποδείξεις! :lol:
Ο αγώνας τώρα δικαιώνεται!!! Πίτα στην Σάμο! Να ξεκινήσω άραγε να ψάχνω ημερομηνίες για να έρθει όλο το φόρουμ?:haha:
Αποδείξεις? Φέρε καμία και από εδώ, χρόοοοονια έχουμε να δούμε από αυτό το πράμα!

Περιμένω περισσότερες πληροφορίες για το, αντικειμενικά, highlight ταξίδι σου.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.035
Λιγο πριν την εκπνοή των 5 ευρών ειςιτηριων της Volotea , έκλεισα και το 5ο ταξίδι για το 2017 στη Γενοβα. Πρώτη φορά τόσα πολλά ταξιδια σε ενα χρόνο για μας αλλά ειλικρινά, πρώτη φορά τόσο λίγα λεφτά για εισιτήρια συνδυάζοντας εισιτήρια με μίλια για όλους τους προορισμούς.
 

mariza97

Member
Μηνύματα
15
Likes
9
Παιδιά σας ζηλεύω.. Πόσες δουλειές κάνετε για να είστε σε θέση να πηγαίνετε τόσα ταξίδια; Δεν ξέρω από που θα ήθελα να ξεκινήσω τα ταξίδια μου, το μόνο σίγουρο είναι πως θέλω να ταξιδέψω πολύ.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.033
Likes
41.035
Παιδιά σας ζηλεύω.. Πόσες δουλειές κάνετε για να είστε σε θέση να πηγαίνετε τόσα ταξίδια; Δεν ξέρω από που θα ήθελα να ξεκινήσω τα ταξίδια μου, το μόνο σίγουρο είναι πως θέλω να ταξιδέψω πολύ.
Με 5 ευρώ εισιτήρια , μια δουλειά αρκεί :haha:.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.680
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom