2018 Που πάμε;

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.290
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Και με αφορμη το μελος @taxidiara, μολις εκλεισα και διακοπες στη Σικελια τον Ιουλιο, παλι με μιλια
Αριστα. Αν ειναι την 1η εβδομάδα θα ειμαι σίγουρα. Ξερεις που...
Βεβαια διαλεξες κ προορισμο που ουδεποτε ειχε προβλημα με μιλια. Επαναλαμβανομαι αλλα θυμιζω οπως κ για Ρωμη έτσι κ για Κατανια φετος έκλεισα 2 μερες πριν με απειρη διαθεσιμότητα.. Ποσο μαλλον το 18 με 3 για Ρομα κ καθημερινη για το Νησί.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
Με τρόμαξε ο @jimp που πάντα λέει ότι δε βγάζει διαθεσιμότητα και πρέπει να πω ότι για δυο εισιτήρια με μίλια δε βρήκα τη διαθεσιμότητα που βρίσκω για ένα, είχε ημερομηνίες που για δεύτερο άτομο δεν ήταν εφικτό.
Έκλεισα τέλος Ιουλη, δεν ξέρω αν θα σε προλάβουμε. Εντάξει ρεκόρ φέτος, έχω προπληρώσει διαμονή και εισιτήρια 11,μήνες πριν :haha: αλλά τι να κάνω, έπεσε ενθουσιασμός με την Ιταλία και το φαΐ μετά τη Γενοβα.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μαυτά και μαυτά θα με κάνετε να έρθω και εγώ του χρόνου στην σιτσίλια.:haha:
 

Joanna

Member
Μηνύματα
195
Likes
57
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΑΙΣΙΑ
Δεν το έχω τολμήσει ξανά, αλλά έκλεισα κι εγώ για Σουηδία - Δανία, ταξίδι για 9 μήνες μετά !..ας υπάρχει και θεού θέλοντος, να μπορέσω να πάω.. τώρα προηγούνται τα υπόλοιπα δύο, σε κεντρική Ευρώπη που ήδη είμαι σε φάση προγραμματισμού..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.038
Likes
41.045
μαυτά και μαυτά θα με κάνετε να έρθω και εγώ του χρόνου στην σιτσίλια.:haha:
Ετσι! Τα κλεινουμε 11 μηνες πριν για να αρχισουμε διαιτα ωστε να παρουμε κιλα εκει ελευθερα! Κυριε Μακη, παραλειψις τοσα χρόνια, εγω μια δοκιμη εκανα φετος και πειστηκα.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.701
Likes
6.316
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
PANPAN εξαρτάται με τι λεφτά θα μας αφήσει το Γενάρη ο ΕΝΦΙΑ
 

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
Λέω το 2018 να ακολουθήσω τα βήματα των traveller ,la vie en rose a dordogne ,αλλα και του hydronetta ,μια πάπια μα ποια πάπια,μια πάπια απο την dordogne.
Αλλα έλα που κοιτάω και Νορμανδία, βρετανη,κάστρα Λίγηρα.

Ε βοηθήστε με λίγο εαν θέλετε.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Λέω το 2018 να ακολουθήσω τα βήματα των traveller ,la vie en rose a dordogne ,αλλα και του hydronetta ,μια πάπια μα ποια πάπια,μια πάπια απο την dordogne.
Αλλα έλα που κοιτάω και Νορμανδία, βρετανη,κάστρα Λίγηρα.

Ε βοηθήστε με λίγο εαν θέλετε.
Όλα θα τα κάνεις. H Dordogne είναι καλύτερα late spring, ο Λίγηρας καλύτερα αρχές φθινοπώρου (από τώρα και μετά), Νορμανδία και Βρεττάνη καλύτερα καλοκαίρι. Και φυσικά, από όλα αυτά καλύτερα είναι η Προβηγγία, αυστηρά Ιούλιο (λόγω φεστιβάλ Αβινιόν ΚΑΙ ανθισμένων λεβάντων).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom