2018 Που πάμε;

Kyriakosm

Member
Μηνύματα
291
Likes
830
Την Προβηγκία την έχω κάνει.Απιστευτη.Η Αβινιόν καταπληκτική,ειδικά το βράδυ.Αλλα και η εξ προβανς υπέροχη.Αλλα είμαι για το επόμενο καλοκαίρι μεταξύ των δυο. Ψηφίζεις για καλοκαίρι Νορμανδία,Βρετανη,Λίγηρα.θα το λάβω πολύ σοβαρά υπόψιν μου.Ευχαριστω.
 

mpampis1979

Member
Μηνύματα
490
Likes
1.683
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΝΖΑΝΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
εγινε! ΙΝΔΙΑ 2018
η αρχη θα γινει με το ταξιδι-ονειρο ζωης στην Ινδια μαζι με τον sif... (αφιξη Βομβαη,μετα Γκοα,Δελχι,Ακκρα,Τζαιπουρ κ επιστροφη απο Δελχι) για 2 εβδομαδες...κ για συνεχεια βλεπουμε!!! :clap:
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.983
Likes
40.871
Έκλεισε και ενα καλοκαιρινό Ελσίνκι κι από εκεί Ταλίν, το τρίτο ταξίδι ως τώρα. Πολύ βολικός συνδυασμός πτήσεων με την Aegean και επιστροφή την αγαπημένη μου ώρα : ξημερώματα :haha:
 
Last edited:

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.072
Likes
2.489
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Έκλεισε και ενα καλοκαιρινό Ελσίνκι κι από εκεί Ταλίν, το τρίτο ταξίδι ως τώρα. Πολύ βολικός συνδυασμός πτήσεων με την Aegean και επιστροφή την αγαπημένη μου ώρα : ξημερώματα :haha:
Ααα ώστε εσύ φταις που βάζει τέτοιες ώρες πτήσης, εσένα συμβουλεύεται :icon_evil::lol:

Y.Γ. Καλέ τι τζάμπα φόροι είναι αυτοί Σκανδιναβία και Βαλτική? Χμμμμ
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.983
Likes
40.871
Ααα ώστε εσύ φταις που βάζει τέτοιες ώρες πτήσης, εσένα συμβουλεύεται :icon_evil::lol:

Y.Γ. Καλέ τι τζάμπα φόροι είναι αυτοί Σκανδιναβία και Βαλτική? Χμμμμ
43 ευρω ολο το ταξιδι με μιλια , βαλε κι αλλα 25 για το φερι Ελσινκι Ταλιν, αριστα νομιζω :)
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
η αρχη θα γινει με το ταξιδι-ονειρο ζωης στην Ινδια μαζι με τον sif... (αφιξη Βομβαη,μετα Γκοα,Δελχι,Ακκρα,Τζαιπουρ κ επιστροφη απο Δελχι) για 2 εβδομαδες...κ για συνεχεια βλεπουμε!!! :clap:
wowww!!! Θα περάσετε τέλεια!! Το έκανα σε 2 διαφορετικά ταξίδια!! Απίστευτες εικόνες, αναμνήσεις, όλα....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.410
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom