2018 Που πάμε;

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.010
Πρώτα ο Θεός θα μας βρει το 2018 στην Πορτογαλία. Αλλά επειδή θα είμαστε από το '17 ήδη εκεί, πιάνεται μάλλον και στο άλλο θέμα που λέει για το που πάμε το 2017. Αζόρες επιτέλους,αλλά και ξανά στην αγαπημένη Λισσαβώνα.Πιθανόν και Έβορα.
Πιο μετά Ιρλανδία. Από Ελλάδα, άγνωστο ακόμα,τα νησιά είναι κάθε καλοκαίρι στο πρόγραμμα αλλά πάντα μπαίνουν και διάφορα μέρη της ηπειρωτικής Ελλάδας.
 

Eleni_

Member
Μηνύματα
201
Likes
346
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε... Που?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Για το 2018 το πρόγραμμα ξεκινάει με Σκωτία 6 μέρες... Επιτέλους θα γίνει η αρχή και το come back στις ταξιδιωτικές εξορμήσεις.... :clap:
Μετά μάλλον θα παίξει Αθήνα, Βέροια, Κάλυμνος και βλέπουμε... και ελπίζουμε να προκύψει και άλλο ταξιδάκι εκτός Ελλάδος και Κύπρου... :)
 
Μηνύματα
61
Likes
8
Εμεις λεμε μπαλι τελος καλοκαιριού ξερει κανεις αν βολεύει τα αεροπορικά να τα κλείσω μέσω κάποια άλλης χώρας της Ευρώπης μήπως τα βρούμε πιο οικονομικά;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Belize καμιά δεκαριά μέρες
Κεντρική Ασία 2 μήνες (Καζακστάν, Ουζμπεκιστάν, Κιργιστάν, Τατζικιστάν, Τουρκμενιστάν και χρειαζόμαστε ένα άτομο για το τιπ για Παμίρ κλπ 23 μέρες... στείλτε πμ)
Ίσως Κύπρο, για πρώτη φορά
Μάλλον Βόλο και Κρήτη

και βλέπουμε...
Εγω πάλι αναρρωτιέμαι πόσες φορές το έχεις προαναγγείλει αυτό το Ουζμπεκιστάν... :)
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ονειρεμένο Ταξίδι
οποιοδήποτε!!
έχει κλειστεί ήδη κρουαζιέρα στην μεσόγειο για το Πάσχα και φυσικά Ιούλιο Αύγουστο στην εξωτική Χαλκιδική... τώρα ψάχνουμε για μετά το καλοκαίρι μήπως προκύψει κάτι άλλο σε εξωτερικό ή και κρουαζιέρα μιας και είμαστε οπαδοί...!!!
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
στα πανω της η Πορτογαλια για το 2018... ετσι για να μην λειπω και εγω ...6 μερες Λισσαβωνα
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.623
Likes
50.289
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εγω πάλι αναρρωτιέμαι πόσες φορές το έχεις προαναγγείλει αυτό το Ουζμπεκιστάν... :)
Την προηγούμενη απλώς δεν υπήρχαν σελίδες στο διαβατήριο για τα -σταν. Τώρα σελίδες υπάρχουν ( και λεφτά όχι, οπότε το ρίχνουμε σε οικονομικούς προορισμούς).
 

alma

Member
Μηνύματα
3.717
Likes
15.010
στα πανω της η Πορτογαλια για το 2018... ετσι για να μην λειπω και εγω ...6 μερες Λισσαβωνα
Πράγματι πολλά ταξίδια στην Πορτογαλία για το 2018...Και είμαστε ακόμα σε εποχή που κάποιοι δεν έχουν ακόμα κανονίσει για το 2018.Οπότε κάτι μου λέει πως θα παίξει ακόμα περισσότερη Πορτογαλία.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.641
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom