2019.Που πάμε;

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Θα ήθελα να πάω Βουδαπέστη και Κολωνία πριν κλείσει η χρονιά, αλλά ακόμα στο θέλω βρίσκομαι...
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
καλοκαίρι τη βγάλαμε μια βδομάδα Αίγινα και άλλη μια βδομάδα Αμάρυνθο Εύβοιας.
Τώρα αναμένω 18/11 με 24/11 Μαδρίτη με 2 μέρες Πόρτο..
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
καλοκαίρι τη βγάλαμε μια βδομάδα Αίγινα και άλλη μια βδομάδα Αμάρυνθο Εύβοιας.
Τώρα αναμένω 18/11 με 24/11 Μαδρίτη με 2 μέρες Πόρτο..
Ουσιαστικά έχεις Πόρτο, με 4 μέρες Μαδρίτη.
;)
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
@Yorgos θεωρεις οτι το πορτο αξιζει περισοτερο δηλαδη;
Μου αρέσει πολύ περισσότερο από τη Μαδρίτη. Τώρα, περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα. Το καλό με τη Μαδρίτη είναι ότι έχει τόσες πολύ ενδιαφέρουσες πόλεις τριγύρω, που δε χρειάζεται να περιοριστεί σε αυτήν, έχει μέρη για 7 ημερήσιες, χωρίς υπερβολή.
 

bandit650

Member
Μηνύματα
621
Likes
2.847
Μου αρέσει πολύ περισσότερο από τη Μαδρίτη. Τώρα, περί ορέξεως, κολοκυθόπιτα. Το καλό με τη Μαδρίτη είναι ότι έχει τόσες πολύ ενδιαφέρουσες πόλεις τριγύρω, που δε χρειάζεται να περιοριστεί σε αυτήν, έχει μέρη για 7 ημερήσιες, χωρίς υπερβολή.
Και για μενα ολες οι παραθαλασιες πολεις ειναι πιο ενδιαφερουσες. ανυπομονω να δω τον ατλαντικο . το κακο ειναι οτι δε θα κολυμπησω... χαχχα
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Και για μενα ολες οι παραθαλασιες πολεις ειναι πιο ενδιαφερουσες. ανυπομονω να δω τον ατλαντικο . το κακο ειναι οτι δε θα κολυμπησω... χαχχα
Καλό είναι. Μπουζι είναι το νερό, ακόμη και τον Αύγουστο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.786
Κι από μένα ψήφο στο Porto.
Κι απο μενα, γιατι το Πορτο το ερωτευεσαι. Η Μαδριτη ειναι η Μαδριταρα, δεν γινεται να μην πας, δεν γινεται να την ερωτευτεις ομως. (μην εκληφθει ως αλλαγη της γνωμης μου για τη Βαρκελωνη που εξακολουθω να εχω τη γνωμη οτι ειναι κατωτερη της Μαδριταρας).
 

dimaq

Member
Μηνύματα
630
Likes
1.908
Επόμενο Ταξίδι
ΜΑΔΡΙΤΗ
Κατ αρχην συμφωνω με pafstra για μαδριτη σε σχσση με βαρκελωνη. Για μενα τα κλεισμενα ειναι; Τελη οκτωβριου,Κωνσταντινουπολη. Χριστουγεννα στο Αμβουργο (ετοιμαζομαι για πολυ κρυο) κ αλλαγη χρονιας στο Ντουμπροβνικ.
Ηθελα κατι για το σεπτεμβριο στο εξωτερικο αλλα δεν βολεψε κατι.Δεν πειραζει ομως κ το Ναυπλιο καλο ειναι!
 

turms

Member
Μηνύματα
2.067
Likes
2.825
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σκι στην Παταγονια
ουφ... δυστυχώς εμένα οι επιλογές είναι περιορισμένες λόγω σχολικών διακοπών κλπ
προς το παρόν το 2019 θα πάμε κάπου εδώ γύρω (ίσως Μελανα Δρυμό) για κάνα 4μερο τέλη Οκτωβρίου, στις γιορτές Αυστρια, Πάσχα ίσως καμιά Ελβετία... μέσα στο 2019 προβλέπεται κ ένα ταξίδι αστραπή Ελλάδα... δυστυχώς για τον χειρότερο λόγο που μπορεί να ταξιδέψει κανείς

εύχομαι να αργήσει όσο πιο πολύ γίνεται αλλα δυστυχώς...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.798
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom