2019.Που πάμε;

Μηνύματα
235
Likes
926
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Το σίγουρο είναι 9-16 Μαρτίου Παρίσι.
Σίγουρα θα παώ ενα 4ημερο Κωνστ/πολη
6 ήμερο Αγίους Τόπους.
4ημερο Βενετία ή Φλωρεντία.
Και για μακρίνο ειμαι μεταξύ Κούβας αλλα και λιγότερο πιθανο Περού
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Θα σταματήσω να αναρτώ σχέδια πριν πληρωθούν τα εισιτήρια, μιας κι έχουμε αρκετά πανέτοιμα σχέδια, που για διάφορους λόγους δε γίνονται, και μετά ξεφτιλιζόμαστε. :haha:
Άρα λοιπόν, το 2019 θα πάμε 12 μέρες στο Μπαλί τον Απρίλιο, με 12ωρη ανταπόκριση γνωριμίας με τη Σιγκαπούρη.
Κατόπιν έκδοσης εισιτηρίων, θα ανανεώνω το σχετικό θέμα, χεχε.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
Αρχές του έτους κλείσαμε ένα τριήμερο στο Μπάνσκο για bachelor... Στο Μπάνσκο ήταν το πρώτο μου ταξίδι εκτός Ελλάδος. Δεκέμβριος 2009. Τεταρτοετης τότε. Πήγαμε με οσε και κτελ βουλγαρικο μέσω Μπλαγκοεβγκραντ.
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
735
Likes
1.883
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Κι εμενα δε μου βγηκε η ταυλανδη- μαλαισια το 18 και θα την ενταξω στον ....προυπολογισμο του 19. Καθως και ενα περου-βολιβια....
Αυτα ηταν σχεδια το Γεναρη του 18. Το Νοεμβρη τα κλεισμενα ταξιδια ειναι ενα 10ημερο το Γεναρη στο Μαροκο, ενα 5μερο το φλεβαρη στη Μαλτα και ενα 6μερο τον Ιουνιο Ισραηλ και Παλαιστινη. Υπαρχει χωρος και για την πραγματοποιηση των σχεδιων, αλλα μαλλον μονο το ενα θα γινει. Ελπιζω να ειναι το Περου....
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Ακολουθωντας το γιο μου που παει για δουλειες 1ον 4/14 γεναρη Κουρασαο:) (με σταση 16 ωρες να δουμε και το Παναμα Σιτυ:clap:στην επιστροφη απο Μπογκοτα δεν θα προλαβουμε να δουμε τπτ)Σιγκαπουρη 19/27 Φλεβαρη,Απριλη 16/20 Μαλτα Μαιο μαλλον η Κολομβια( Καρταχενα η αλλη πολη λιμανι της Κολομβιας )η Νορβηγια η?(ακολουθω με τους αναλογους ναυλους το γιο μου που λογω δουλειας ταξιδευει και η μανουλα παει να προσεχει το παιδακι της:):haha::bleh::clap::xalara:)κοινως κολαουζος που λεει και μια αλλη ψυχη στο φορουμ:icon_redface::)
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
538
Likes
2.750
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Μετά από πολύ σκέψη και υπολογισμούς για το μπάτζετ μας, θα πάμε Σρι Λάνκα τον Φεβρουάριο για 3 εβδομάδες. Τα εισιτήρια με Qatar airways πληρώθηκαν! :)
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
Προς το παρόν έχουμε κλείσει το Μάρτιατικο μας για Δομινικανή. Ελπίζω κ για άλλο ταξίδι εκτός ηπείρου, βλέπουμε όμως, πρέπει να ξεκινήσω το ψηστηρι, προσπαθώ να πείσω για road trip USA αλλά πρέπει να πείσω πρώτα ότι θα οδηγήσω κι εγώ, χτες οδήγησα μετα από κάνα χρόνο αδράνειας, θυσιαζομαι για τα ταξιδια
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
Μετέωρα γύρω στην Πρωτοχρονιά, Νήσος Άιλα στις Εβρίδων για μια εβδομάδα τον Φεβρουάριο, ίσως τα καταφέρω να πάω τελικά Εσθονία που το λέω εδώ και χρόνια, και ίσως Σλοβενία. Αν δεν κάτσει κάτι έκτακτο μάλλον μαζεύουμε λεφτά και άδειες για κάτι πολύ δυνατό το 2020. Άνοιξε το θέμα του 2020 ακόμα; :rolleyes-80:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.384
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom