2019.Που πάμε;

Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Λέγαμε ότι τα είχαμε προγραμματίσει όλα, αλλά...
Θα πάμε οδικώς στη Ρουμανία, περίπου 7-16 Δεκεμβρίου. Sibiu, Sighisoara, Brasov, Sinaia.
Για να δούμε, θα μας αρέσει; Τουλάχιστον ελπίζω να έχει λίγο κρύο, για να προετοιμαστούμε για Πρωτοχρονιά στη Ρωσία :cool:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.853
Likes
14.086
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Η τελευταία μέρα του χρόνου θα μας βρει στην αγαπημένη μας Βουδαπέστη στην οποια ήδη έχουν πέσει τα πρώτα χιόνια.
Θα φιλοξενηθούμε κάπου εδώ :
14F12DFA-AF6B-43F8-8A22-4A610FD0A732.jpeg
Έτσι κλείνει μια υπέροχη χρονιά στην οποία εν τελει βρέθηκα να μην έχω πραγματοποιήσει κανένα ταξίδι μόνη μου!
Καλή η μοναξιά αλλά ακόμα καλύτερη η κατάλληλη παρέα.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Λέγαμε ότι τα είχαμε προγραμματίσει όλα, αλλά...
Θα πάμε οδικώς στη Ρουμανία, περίπου 7-16 Δεκεμβρίου. Sibiu, Sighisoara, Brasov, Sinaia.
Για να δούμε, θα μας αρέσει; Τουλάχιστον ελπίζω να έχει λίγο κρύο, για να προετοιμαστούμε για Πρωτοχρονιά στη Ρωσία :cool:
Πριν δύο βδομάδες ήμουν Ιάσιο, εντάξει πιο βόρεια, αλλά είχε -4 μες στη μέρα. Οπότε πιστεύω θα σας καλύψει εκείνη την εποχή.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Τελικά η Βαυαρία μάλλον θα γίνει τις μέρες των Χριστουγέννων!! Εκτός από τις αγορές θα δω κ τη χριστουγεννιάτικη παρέλαση από παιδιά που γίνεται στο Ιννσμπρουκ https://www.innsbruck.info/en/custo...dvent-and-christmas/christmas-procession.html συν ένα βράδυ Μόναχο για τις εκεί αγορές

Αχ τι ωραία που τα λέω χωρίς να ξέρω καν αν θα πάρω άδεια ακόμα :haha: :bash:
Αααχ πάει το ταξιδάκι μουυυ... Αναπάντεχα θέματα υγείας που προέκυψαν (ευτυχώς όχι σοβαρά) που μου κόστισαν σε χρήματα και προπαντός σε διάθεση, με ανάγκασαν να το αναβάλω... Βέβαια, νάμαστε καλά και τα ταξίδια μας θα γίνουν, αλλά πολύ ταράχτηκα που φέτος θάναι η πρώτη φορά μετά από δύο απανωτές φορές που δε θα πάω σε Christmas market στας Ευρώπας :(

Για νάρθω στα ίσα μου θα στενάξουν τα μαγαζιά στας Αθήνας :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.576
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom