2020 Που πάμε.

tripakias

Member
Μηνύματα
8.027
Likes
12.131
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Φτύσε τον κόρφο σου!!έχω ταξίδι λεμε 2/6..ελπίζω ακομα
Και ροχαλα να ριξει, στις 2 Ιουνιου θα βλεπουμε τον Χαρδαλια να μας λεει: "οι επομενες 2 βδομαδες ειναι οι πιο κρίσιμες ".
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Πολύ απαισιόδοξους σας βλέπω...

Ειναι αδύνατον να σταθεί το οικονομικό σύστημα με γενικό lockdown όπως το υπάρχον. Θέλουν δε θέλουν, θα ανοίξουν, αλλιώς θα πεθάνουν όλοι από την πείνα, αυτό που ζούμε δεν είναι βιώσιμο. Στη χειρότερη θα κλειδώθουν οι ευπαθείς προκειμένου να μην πεθάνουν όλοι.

Κι αυτό εξτριμ σενάριο είναι, λογικά κάποια θεραπεία θα υπάρξει στο μεταξύ.
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Πολύ απαισιόδοξους σας βλέπω...

Ειναι αδύνατον να σταθεί το οικονομικό σύστημα με γενικό lockdown όπως το υπάρχον. Θέλουν δε θέλουν, θα ανοίξουν, αλλιώς θα πεθάνουν όλοι από την πείνα, αυτό που ζούμε δεν είναι βιώσιμο. Στη χειρότερη θα κλειδώθουν οι ευπαθείς προκειμένου να μην πεθάνουν όλοι.

Κι αυτό εξτριμ σενάριο είναι, λογικά κάποια θεραπεία θα υπάρξει στο μεταξύ.
Μπραβο δωσε λιγη αισιοδοξια γιατι μαυτα που ακουμε και τον καταθλιπτικο και δυσοιωνο κ.Τσιοδρα θα αρχισουμε να πηδαμε απο τα μπαλκονια.Συμφωνω μαζι σου!!!!
 
Μηνύματα
29
Likes
110
Aρκετοί λένε για 12-18 μήνες για να ανοίξουν τα σύνορα και να επνέλθουν οι μετακινήσεις στην προ-ιού εποχή. Μακάρι να βγουν λάθος.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μπραβο δωσε λιγη αισιοδοξια γιατι μαυτα που ακουμε και τον καταθλιπτικο και δυσοιωνο κ.Τσιοδρα θα αρχισουμε να πηδαμε απο τα μπαλκονια.Συμφωνω μαζι σου!!!!
Eγώ δεν τον βλέπω τόσο δυσοίωνο τον Τσιόδρα. Και ανθρώπους που λένε ότι η θεραπεία είναι σχετικά κοντά βλέπω, και ετοιμασίες ώστε να υπάρχει πρόβλεψη για έστω θεραπεία με χλωροκίνη στο σπίτι, έχω πίστη στην τεχνολογία. Αλλά και να μην είχα, αποκλείεται συμφέροντα και λογική να επιμείνουν σε στραγγαλισμό της παγκόσμιας οικονομίας, δεν κερδίζει κανείς από αυτό.
 

viktoria

Member
Μηνύματα
168
Likes
436
Και γω τα πιστευω ολα αυτα ,αλλα εχω αρχισει και μαυριζω λιγο και εχω εδω και μερες σταματησει τα δελτια ειδησεων ,συναχισε ετσι!
 

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Έχω ένα εισιτήριο για Μαδρίτη για μετάθεση.

Quiz: Πότε θεωρείτε ότι η Μαδρίτη θα ξαναγίνει ταξιδεύσιμη;
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Έχω ένα εισιτήριο για Μαδρίτη για μετάθεση.

Quiz: Πότε θεωρείτε ότι η Μαδρίτη θα ξαναγίνει ταξιδεύσιμη;
Καλείς άμεσα τη Λίτσα Πατέρα στο 09012345678.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Έχω ένα εισιτήριο για Μαδρίτη για μετάθεση.

Quiz: Πότε θεωρείτε ότι η Μαδρίτη θα ξαναγίνει ταξιδεύσιμη;
Να το δούμε αισιόδοξα;Σεπτέμβριο.

*Α΄βοηθός της παραπάνω Λίτσας... :lol:
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Εγώ λέω να ενισχύσω τον Ελληνικό τουρισμό. Μόλις μου βγάλουν το "λουράκι" που μου έβαλαν....
Ο Ελληνικός τουρισμός σ' ευχαριστεί πολύ γι' αυτό:lol:
(άντε μπας και βγάλουμε το ψωμάκι μας και φέτος)
 

Vicks

Member
Μηνύματα
636
Likes
1.908
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Ο Ελληνικός τουρισμός σ' ευχαριστεί πολύ γι' αυτό:lol:
(άντε μπας και βγάλουμε το ψωμάκι μας και φέτος)
Τον ελληνικό τουρισμό θα τον ενισχύσουμε και οι ξενιτεμενοι όπως κάθε χρόνο άλλωστε.
Αυτή όμως η Ισλανδία που ήταν για την άλλη Παρασκευή και έχουμε τα vouchers των εισιτηρίων, να μην πάει για Σεπτέμβριο; ;;εεεε;;; Λίτσα; βοηθοί Λίτσας; Μαντάμ Ζαΐρα; κάποιος;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.371
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom