2020 Που πάμε.

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Μπήκα στα ψαχτήρια για να δω αν το Παλέρμο είναι ακόμα στα 24 ευρώ πήγαινε έλα για τον τρέχοντα μήνα, ώστε λίγο να το ξανασκεφτώ και ίσως να κλείσω. Και τσουπ, εμφανίστηκε μπροστά μου στα 10 ( :shock: ) ευρώ οπότε τελικά δεν το σκέφτηκα και πολύ:haha::haha::haha:
 
Last edited:

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.130
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Μπήκα στα ψαχτήρια για να δω αν το Παλέρμο είναι ακόμα στα 24 ευρώ πήγαινε έλα για τον τρέχοντα μήνα, ώστε λίγο να το ξανασκεφτώ και ίσως να κλείσω. Και τσουπ, εμφανίστηκε μπροστά μου στα 10 ( :shock: ) ευρώ οπότε τελικά δεν το σκέφτηκα και πολύ:haha::haha::haha:
Και τώρα εγώ που είχα πάει με 20 νιώθω πολύ ριγμένη! :cry::p
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
ποσο σας ζηλευω που μπορειτε να κλεινετε ετσι :( λογω δουλειας δνε μπορω να κανω σχεδια in advance :(:(
Εκτός αν κλείσεις μερικά με 5-10 Ευρώ και αν σου κάτσει έστω και ένα μπορεί να είσαι κερδισμένος πάλι :)
 

whoknows

Member
Μηνύματα
742
Likes
2.228
Επόμενο Ταξίδι
Στο φεγγαρι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στο κεντρο της Γης
Εκτός αν κλείσεις μερικά με 5-10 Ευρώ και αν σου κάτσει έστω και ένα μπορεί να είσαι κερδισμένος πάλι :)
προφανως δεν ειναι το ποσο ρε συ απλα ειναι η ξενερα οτι εχεις εισιτηρια για σκ και δεν μπορεις να πας γτ εισαι για δουλεια στην αφρικη πχ.
πιο παλια υπηρχε μια περιοδος ετσι που εκλεινα αεροπορικα στην ευρωπη μια με 2 φορες το μηνα σε χαμηλες τιμες σε φαση που οκ και να μην παω δεν εγινε κατι, αλλα κατεληξα να ξενερωνω απειρα στο τελος που εχανα το ενα ταξιδι μετα το αλλο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.694
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom