2020 Που πάμε.

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
8.466
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Σκόπευα σε 2 βδομάδες να πάω στη Vallée de la Loire , με λίγο Bretagne και Normandie. Μου φαίνεται πλέον απίθανο να καταφέρω να πάω έστω και τον Δεκέμβρη.
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κιλιμάντζαρο
Και εγώ είχα κλείσει για την προηγουμενη βδομάδα Κανάρια αλλά δεν κάθισε. Υπάρχει και μία Σαντορίνη για Δεκέμβρη που θα γύριζα Ελλάδα, αλλά με τα απανωτα λοκνταουν στην Ευρώπη το βλέπω δύσκολο.
 

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Εγώ, έχοντας αποδεχτεί πλέον ότι εξωτερικό δεν θα δω φέτος ούτε με τα κυάλια, ήθελα να πάω Θεσσαλονίκη μέσα στον Οκτώβρη... ε ούτε εκεί θα πάω τελικά...:rolleyes:
 

Aquarius

Member
Μηνύματα
49
Likes
66
ηταν τιποτα ανοιχτο εκει πανω? οταν κοιταξα να παω τον αυγουστο ηταν κλειστα ολα τα μουσεια, Pub, και χωροι μαζωξης πολλων ανθρωπων... ειχα μιλησει και με φιλο Ιρλανδια και μου ειπε να μην ανεβω λογω των περιορισμων... Και κατεληξα Μαλτα τελικα
Αααχ
Είχα κλείσει 21 Αυγουστου δεκαήμερο για Ιρλανδία με ξενάγηση από φίλο Ιρλανδό εκεί. Το ακυρωσα τελικά μετά από πολλη σκέψη. Τώρα βέβαια που αγριεύουν κ άλλο τα πραγματα το μετανιώνω!
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.046
Likes
1.825
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ονειρεμένο Ταξίδι
3η βραχονησίδα αριστερά
έλα πάμε πάλι άλλη μία φορά..... εκδρομή εντός συνόρων .... :confused::rolleyes::rolleyes:

(μαγιές, αλεύρια, πατατάκια, σοκοφρέτες, πασατέμπο, λιόσπορο να προλάβουμε να προμηθευτούμε !!....)


covid-daytrip.png
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.615
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom