2021.Που πάμε;

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.128
Likes
20.371
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
@Sassenach77 Αυτή είσαι μπράβο !!! Κεντρική ή Βόρεια Ιταλία (και ποιες πόλεις) ;;;
Τη νότια βλέπω την έχεις στην απ' έξω.....αν και μου φαίνεται λογικό έτσι όπως έχουν πνιγεί εκεί κάτω :(

Θα πάω διήμερο στο Μπέργκαμο
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
756
Likes
3.821
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ταξίδι-Όνειρο
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Τη νότια βλέπω την έχεις στην απ' έξω.....αν και μου φαίνεται λογικό έτσι όπως έχουν πνιγεί εκεί κάτω :(

Θα πάω διήμερο στο Μπέργκαμο
@Sassenach77 Τη νότια Ιταλία δεν την έχω επισκεφτεί ακόμα , μόνο κεντρική και πάλι καλά που το τόλμησα έστω φέτος (κάλλιο αργά παρά ποτέ) Ρώμη και Φλωρεντία ... Ωραία , θα πας και Μιλάνο ;;;
 

mpempa91

Member
Μηνύματα
111
Likes
274
Δεν ξέρω σε ποιό θέμα θα ταίριαζε καλύτερα αυτό το μήνυμα. Νομίζω εδώ.
Είναι δύσκολα και με ρίσκο τα ταξίδια τώρα πια, αλλά μην το βάζετε κάτω! Με ακυρωμένα εισιτήρια απο τον 5/2020 για Μπολόνια, έκλεισα για Μόναχο για τις 5/12/21. Τα πράγματα πήγαιναν όλο και πιο στραβά μέρα με τη μέρα. Παρακολουθούσα συνεχώς το θέμα της Γερμανίας κάθε μερα, μαζί με άλλα παιδιά που ταξιδεύαμε πάνω κατω ίδιες μέρες. Βλέπω πως κι εκείνοι το παλεύουν. Είχα αποφασίσει να κανω ένα γιορτινό ταξίδι ότι και να γίνει. Το πρωΐ (αν όλα πάνε καλά) πετάω για Παρίσι! Με 2 βδομάδες περιθώριο για αλλαγή εισιτηρίων, κρατήσεις και διάβασμα μέσα σε μεγάλο φόρτο εργασίας, θα κάνω επιτέλους αυτό που λαχταράω 2 χρόνια τώρα.
Ευχαριστώ πολύ όλα τα παιδιά που απάντησαν στις απορίες μου τόσο για το Μόναχο (θα χρησιμεύσουν στο μέλλον) όσο και για το Παρίσι. 🥰🥰🥰
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.723
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom