2022. Που πάμε;

Manos46

Member
Μηνύματα
586
Likes
2.452
Ονειρεμένο Ταξίδι
???
Ήρθε ο καιρός για Ρωσία!!! Μόσχα και Αγία Πετρούπολη, Αύγουστο του 22!
Εισιτήρια με μίλια από την aegean και ξενοδοχεία σε πολύ καλές τιμές, περίπου 40 το δίκλινο κάθε βράδυ.
Αν υπάρχει η πτήση μέχρι τότε 😐😐
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Εκλεισα Περού για τέλη Μάρτη και για να το σιγουρεψω ότι θα πάω, το προσθεσα ήδη στον ταξιδιωτικό χάρτη.
Ταξιδαρα. Κι ωραία εποχή, άψογος. Πόσες μερες;
 

mysteredgar

Member
Μηνύματα
319
Likes
1.127
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κιλιμάντζαρο
Ταξιδαρα. Κι ωραία εποχή, άψογος. Πόσες μερες;
Δυστυχώς μονο 15 λόγω άδειας αλλα από το ολότελα, καλές ειναι και αυτές. Θα μείνει το βόρειο Περού για επόμενο ταξίδι. Είμαι και φύσει αισιοδοξη και λέω ότι αν ισχύουν τα μισα από όσα έχω ακούσει, θα ξαναπάω.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Δυστυχώς μονο 15 λόγω άδειας αλλα από το ολότελα, καλές ειναι και αυτές. Θα μείνει το βόρειο Περού για επόμενο ταξίδι. Είμαι και φύσει αισιοδοξη και λέω ότι αν ισχύουν τα μισα από όσα έχω ακούσει, θα ξαναπάω.
Καλά είναι και 15 μέρες, νοτ μπαντ.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.530
Likes
3.940
Επόμενο Ταξίδι
Ντουμπάι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού - Βολιβία
Προγραμματισμένο roadtrip στις Δολομιτικές Άλπεις για hiking το καλοκαίρι για 9 μέρες.
Tο πρόγραμμα που θα ακολουθήσουμε είναι Bergamo - Limone - Riva - Levico Terme - Moena - Canazei - Marmolada - Alleghe - Passo Gaiu - Cortina d' Ampezzo - Passo Gardena - Ortisei - Bolzano - Sirmione - Bergamo. Τα ταξίδια στη φύση σε συνδυασμό με δραστηριότητες, είναι ο αγαπημένος μου τρόπος να ταξιδεύω.
Είμαι περίεργος να δω πόσο θα στοιχίσει αυτό το roadtrip με τις τιμές του πετρελαίου στο Θεό...
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.628
Likes
50.315
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έκλεισα Χιλή σε τιμή το λες και κλέψιμο τον Αύγουστο...πιστεύω να ανοίξει το νησί του Πάσχα γιατι δε βρίσκω πτήσεις προς το παρόν.
E πες και την τιμή, ντρεπεσαι;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.941
Likes
40.787
Μεχρι τωρα κανενα απο τα κλεισμενα ταξιδια δεν εχει προχωρησει βελουδινα. Εχω ηδη τρεις ακυρωσεις πτησεων σε 3 ταξιδια απο Aegean, που υποτιθεται οτι ειναι και σιγουρακι οι πτησεις της. Στη μια απο αυτες μας κρεμασαν τελειως, παπαλα η Κροατια.
Ειναι περιεργο οτι ακομη ειναι μηδαμινες οι αλλαγες στις προγραμματισμενες πτησεις με low cost.
Παρολα αυτα φαινεται οτι με τις τιμες των καυσιμων εκει που ειναι, οι εταιρειες μαζευουν το προγραμμα τους.
Με τα νεα δεδομενα λοιπον , με αυτη τη σειρα:

Ελσινκι, αν δεν κοπει στο παρα πεντε κι αυτο το ταξιδι.
Σλοβενια
Ιταλια
Πορτογαλια
Σουηδια
Επισης ακυρωνω με δικη μου πρωτοβουλια ενα 3ημερο στο Παρισι που οι ημερομηνιες ειναι εντελως χαλια τελικα.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.810
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom