2022. Που πάμε;

Pel

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.810
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Και η Μαδρίτη είναι σε αδικαιολόγητα ( ; ) ύψη, όλους τους μήνες.

Και στις απευθείας καλοκαιρινές πτήσεις για Μάλαγα, Πόρτο κτλ δεν έχουν βγάλει διαθέσιμες θέσεις με μίλια ούτε για δείγμα, ενώ παλιά νομίζω υπήρχαν.

Βαλένθια νομίζω έχει θέσεις με μίλια, αλλά εξαφανίστηκαν προσφάτως ολόκληρες πτήσεις του Ιουνίου (και με μίλια και επί πληρωμή) που την προηγούμενη εβδομάδα υπήρχαν.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.908
Και η Μαδρίτη είναι σε αδικαιολόγητα ( ; ) ύψη, όλους τους μήνες.

Και στις απευθείας καλοκαιρινές πτήσεις για Μάλαγα, Πόρτο κτλ δεν έχουν βγάλει διαθέσιμες θέσεις με μίλια ούτε για δείγμα, ενώ παλιά νομίζω υπήρχαν.

Βαλένθια νομίζω έχει θέσεις με μίλια, αλλά εξαφανίστηκαν προσφάτως ολόκληρες πτήσεις του Ιουνίου (και με μίλια και επί πληρωμή) που την προηγούμενη εβδομάδα υπήρχαν.
. Επειδη με βασανισε πολυ απο τα Χριστουγεννα το να βρω ζευγαρι εισιτηριων, εδινε ενα σε πολλες ημερομηνιες, ειδα οτι οι "φτηνοτερες" μερες ειχαν καλυτερη διαθεσιμοτητα. Αν αυτο συνδεεται με την εκρηξη τιμων, μπορει να υπαρχει αλγοριθμος.

Πορτο με μιλια ειχε για λιγες μερες αλλα οχι ζευγαρι.
 
Last edited:

paefstra

Member
Μηνύματα
13.005
Likes
40.908
Last edited:

Στάθης

Member
Μηνύματα
514
Likes
1.067
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδία
Πρώτο ταξίδι κ για μας στο εξωτερικό μετά από 2,5 χρόνια. Αυτή την φορά κ με το καινούριο μέλος της οικογένειας. Εχει κλείσει για Πράγα τέλος Μαΐου.

Αν πάνε ολα καλά θα δουμε κ για τον Οκτώβριο για κάποιο ταξιδάκι αλλά άγνωστο ακόμα το που.
 

ZoiT

Member
Μηνύματα
41
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Βιετνάμ
Δρομολογήθηκε οικογενειακό ταξίδι στην Βαρκελώνη στις 18 Ιουνίου και είμαι ενθουσιασμένη γιατί έχω ψάξει πολλές φορές εισιτήρια από Θεσσαλονίκη αλλά ήταν πανάκριβα. Τελικά έκλεισα από Σόφια και μετράω αντίστροφα!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.754
Μέλη
38.881
Νεότερο μέλος
Pavlosvalia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom