2023. Που πάμε;

Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Εκλεισα για 12-16 Ιανουαριου με τα travel package της aegean ξενοδοχειο + πτηση για Πραγα.Οι τιμες ειναι οι μισες για αμεσως μετα τις γιορτες.
Επισης προς τριημερο Πρωτομαγια ή Καθαρα Δευτερα κοιταμε για Μετεωρα που δεν εχω παει
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.424
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Όλα τα αεροπορικά για καλοκαίρι είναι στο θεό. Άραγε θα μείνουν έτσι οι τιμές ή είναι απλά νωρίς; Παράδειγμα Αμπου Ντάμπι 450€ για Ιούλιο χωρίς αποσκευή … με Wizz …
 
Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Όλα τα αεροπορικά για καλοκαίρι είναι στο θεό. Άραγε θα μείνουν έτσι οι τιμές ή είναι απλά νωρίς; Παράδειγμα Αμπου Ντάμπι 450€ για Ιούλιο χωρίς αποσκευή … με Wizz …
Αμπου Νταμπι με 50 βαθμους Ιουλιο δεν παω ουτε με 4 ευρω ,ποσο μαλλον με 450 :p
Ευτυχως δεν εχω κοιταξει ακομα για καλοκαιρινα ταξιδια και απογοητευτω απο τωρα..
Πιστευω ναι ειναι νωρις και απο Φεβρουαριο,Μαρτιο θα υπαρχει μια πιο καλη εικονα και απο πτησεις και τιμες κλπ,δεν ειμαι και σιγουρος γιατι ποτε δεν εχω κλεισει κατι απο τοσο νωρις ,ειμαι πιο πολυ του τελευταια στιγμη
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.424
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αμπου Νταμπι με 50 βαθμους Ιουλιο δεν παω ουτε με 4 ευρω ,ποσο μαλλον με 450 :p
Ευτυχως δεν εχω κοιταξει ακομα για καλοκαιρινα ταξιδια και απογοητευτω απο τωρα..
Πιστευω ναι ειναι νωρις και απο Φεβρουαριο,Μαρτιο θα υπαρχει μια πιο καλη εικονα και απο πτησεις και τιμες κλπ,δεν ειμαι και σιγουρος γιατι ποτε δεν εχω κλεισει κατι απο τοσο νωρις ,ειμαι πιο πολυ του τελευταια στιγμη
Για Ουζμπεκισταν το θέλω, στοπ οβερ.
 
D

Delmem38110

Guest
Είτε Τασκένδη είτε Σαμαρκανδη. Αλλά νταξει, άμα δε μας κάτσει πάμε και αλλου.
για Τασκένδη οι Τούρκοι από εδώ είναι μονόδρομος.
για σαμαρκανδη από αμπου όντως πολύ οικονομικά. ρίξτε μια ματιά για να πας αμπου από Σόφια μιας και είμαστε κοντά (το κόβει όμως μεσα Ιουνίου) , η από κουταισι... το ξέρω είναι ο γύρος του κόσμου αλλά το ταξίδι είναι περιπέτεια.
εμένα δεν θα με χάλαγε μια μέρα η δυο κουταισι και όσο χρειάζεται για αναμονή στο αμπου.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.424
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
για Τασκένδη οι Τούρκοι από εδώ είναι μονόδρομος.
για σαμαρκανδη από αμπου όντως πολύ οικονομικά. ρίξτε μια ματιά για να πας αμπου από Σόφια μιας και είμαστε κοντά (το κόβει όμως μεσα Ιουνίου) , η από κουταισι... το ξέρω είναι ο γύρος του κόσμου αλλά το ταξίδι είναι περιπέτεια.
εμένα δεν θα με χάλαγε μια μέρα η δυο κουταισι και όσο χρειάζεται για αναμονή στο αμπου.
Τα έχω ψάξει όλα όσα λες!! Από Σοφια κλείσαμε κάτι άλλο προς Ασία για το Πάσχα 😎 meanwhile είπα τη χώρα «Πάκι…» και πριν ολοκληρώσω και πω -σταν ο καλός μου άλλαξε 4-5 χρώματα 😂😂
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Τα έχω ψάξει όλα όσα λες!! Από Σοφια κλείσαμε κάτι άλλο προς Ασία για το Πάσχα 😎 meanwhile είπα τη χώρα «Πάκι…» και πριν ολοκληρώσω και πω -σταν ο καλός μου άλλαξε 4-5 χρώματα 😂😂
Απο Σαντορινη Wizz να δεις.
Πολυ χαμηλες τιμες.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.380
Likes
14.287

taver

Member
Μηνύματα
12.488
Likes
28.972
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ναι, όλο και πιο ακριβές, το είδαμε. Με το Cairo στα 120 ευρώ Γενάρη μήνα, που άλλωτε ήταν 200+ ακατέβατα....
Προς το παρόν έχω κλείσει 7 ταξίδια για το πρώτο τρίμηνο του 2023: Τελ Αβίβ, Λονδίνο, Κάιρο, Παρίσι, Μιλάνο, Ζυρίχη και Συρία. Σε κανένα δεν άξιζε να χρησιμοποιήσω καν μίλια, όλες οι τιμές ήταν σκοτωμένες...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.540
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom