2024 ! Που θα πάμε ? ε ? που ?

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
211
Likes
1.119
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
...τι μ@λ@κ@ςςςςς είμαι γμτ, συγγνώμη για την επανάληψη αλλά, είμαι μ@λ@κ@ςςςςς ! το διπλασιαστήκαν είναι λάθος, τριπλασιαστήκαν !
Γι'αυτό είναι προτιμότερο στο εξής τα ταξίδια μας να συνδυάζουν 2 ή/και παραπάνω πόλεις ή χώρες και περισσοτερες ημέρες,ανάλογα με το budget εκάστου.Θα τα χρυσοπληρώνουμε,τουλάχιστον ας είναι πλούσια σε περιεχόμενο..
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
...τι μ@λ@κ@ςςςςς είμαι γμτ, συγγνώμη για την επανάληψη αλλά, είμαι μ@λ@κ@ςςςςς ! το διπλασιαστήκαν είναι λάθος, τριπλασιαστήκαν !
Πατε και φορτωνεστε κουπονια Aegean και μετα κλαιτε.
Η SAS για Στοκχολμη στον πατο. Σκεφτομουν να μεταφερω τα φετινα award αλλα δεν αξιζει τον κοπο να φαει καποιος 12.000 μιλια για ψιχουλα.
Κι ερχονται κι αλλες προσφορες.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
Λιγο περισσοτερη αναλυση ; Ευχαριστω
Εχω κλεισει Αθηνα Στοκχολμη Αυγουστο με μιλια, 12.000 μιλια εξοικονομωντας σχεδον 300 ευρω για καθε εισιτηριο. Επειδη μπορει να μην παμε, αν τα μεταφερω για Πασχα του 24 ειναι βλακεια. Το εισιτηριο της SAS κοστιζει περιπου 70-80 ευρω αυτη τη στιγμη. Καλυτερα να αγορασω SAS παρα να φαω τοσα μιλια.
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.063
Likes
1.612
...τι μ@λ@κ@ςςςςς είμαι γμτ, συγγνώμη για την επανάληψη αλλά, είμαι μ@λ@κ@ςςςςς ! το διπλασιαστήκαν είναι λάθος, τριπλασιαστήκαν !
Είναι πολύ νωρίς για Απρίλιο, οι επιβεβαιωμένες πτήσεις είναι μέχρι Μάρτιο. Βγάζει δρομολόγια και αργότερα για κάποια αεροδρόμια, ωστόσο μέχρι Οκτώβριο, που βγάζει το θερινό πρόγραμμα, είναι αρκετά επίφοβο και για αλλαγές, άσε που συνήθως δεν πουλάει φθηνούς ναύλους πριν σταθεροποιηθεί το πρόγραμμα.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.306
Likes
8.233
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Καλημεροβδομάδα, 04 Ιανουαρίου επιστροφή από Τιμισοάρα, 22 με 25 Φεβρουαρίου για Φρανκφούρτη και από κει για Κόμπλενζ, και με τρώει το χέρι για Πάσχα στο Κάιρο, Καλοκαίρι λέμε για ηπειρωτική Πορτογαλία, και Χριστούγεννα βόρεια παραλιακή Γαλλία.....μην βαράτε.
 
Last edited:

Grtraveler

Member
Μηνύματα
329
Likes
376
Ακόμα δεν έχω κανονίσει για καλοκαίρι και εσυ λες για το 2024 🤣🤣🤣, anyway καλά κανεις….στο μυαλο μου έχω αρκετά σχέδια αλλά δεν ξέρω τι θα παίξει με τη διαμονή που με τα δεδομένα του σήμερα είναι πολύ ακριβά……και τώρα δηλαδή να πας να κλείσεις για το 2024 ακριβά τα βγαζει….
 

maktoumpis

Member
Μηνύματα
9
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Νορβηγία / Ινδία
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Προς το παρόν είναι κλεισμένα εισιτήρια για Ινδία. Έχω στο πλάνο Ισλανδία ή Λοφότεν. Και ό,τι άλλο προκύψει…
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
Στοκχολμη
Μετεφερα τα εισιτηρια με μιλια απο φετος το καλοκαιρι για τον χειμωνα μεχρι να ανοιξουν εισιτηρια εξαργυρωσης το καλοκαιρι του 24 και να τα ξαναμεταφερω.
Λογικα θα επιδιωξω επιστροφη απο Οσλο για να μεγαλωσει το ταξιδι σε τοπους αναψυξεως :p.
 
Last edited:

panlek30

Member
Μηνύματα
1.560
Likes
4.017
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Σκεψεις για 2 βδομαδες Σρι Λανκα με κανα 2 ημερο Σιγκαπουρη ή Κουαλα Λουμπουρ τον Αυγουστο. Ενα 4ημερο Αμπου Νταμπι - Ντουμπάι το Μαρτη (αν βγαλει κανα ξεφτιλισμενο εισιτηριο η Wizz - δεν σκιζω τα βρακια μου αλλωστε) και κανα 3ημερακι καπου Ευρωπη (ισως Βενετια - που καθε χρονο παω και ποτε δεν παω 😁).
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.040
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom