2024 ! Που θα πάμε ? ε ? που ?

giota235

Member
Μηνύματα
147
Likes
379
Επόμενο Ταξίδι
Puglia, Dubrovnik
Ταξίδι-Όνειρο
Μάτσου Πίτσου, Αργεντινή
Καλησπέρα στην απίθανη παρέα!! Πρωτορονιά Ρίγα και Ταλίν, Μάιος ίσως Κυανή Ακτή, Αύγουστος στη Νορβηγία!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
Ακόμα δεν έχω κανονίσει για καλοκαίρι και εσυ λες για το 2024 🤣🤣🤣, anyway καλά κανεις….στο μυαλο μου έχω αρκετά σχέδια αλλά δεν ξέρω τι θα παίξει με τη διαμονή που με τα δεδομένα του σήμερα είναι πολύ ακριβά……και τώρα δηλαδή να πας να κλείσεις για το 2024 ακριβά τα βγαζει….
Τα δεδομενα ειναι οτι για τους Ελληνες θα ειναι ακριβα.
Φετος το καλοκακαιρι ειναι μαλλον η τελευταια φορα που καταφερα να κλεισω δικλινα στην κεντρικη Ευρωπη σε ξενοδοχεια με 60-80 ευρω με early booking πριν αρχισουν οι τασεις ανατιμησης. Για το 2024 το 100ρικο ειναι ο κανονας και πρεπει να το συνειδητοποιησουμε. Σε πρακτικο επιπεδο, το 5ημερο ταξιδι πρεπει να γινει 4ημερο.
 
Last edited:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.490
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.180
Likes
20.551
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Πως μου ξέφυγε αυτό το διπλό? :shock: Το διόρθωσα... :twisted:
Τι να πρώτο κάνεις εσύ! Άσε που νόμισα στην αρχή ότι μου έχετε σβήσει την ανάρτηση και αναρωτιόμουν τι διαολο έγραψα πάλι και δεν το θυμάμαι :lol:
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.651
Likes
12.490
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μα ήταν ίδιος (σχεδόν) και ο τίτλος!
Τι να πρώτο κάνεις εσύ! Άσε που νόμισα στην αρχή ότι μου έχετε σβήσει την ανάρτηση και αναρωτιόμουν τι διαολο έγραψα πάλι και δεν το θυμάμαι :lol:
:haha: Ωχ ωχ, μη μου βγει το όνομα!
 

leonan

Member
Μηνύματα
32
Likes
187
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
ποιο να πρωτοδιαλέξω...
Σκεψεις για 2 βδομαδες Σρι Λανκα με κανα 2 ημερο Σιγκαπουρη ή Κουαλα Λουμπουρ τον Αυγουστο. Ενα 4ημερο Αμπου Νταμπι - Ντουμπάι το Μαρτη (αν βγαλει κανα ξεφτιλισμενο εισιτηριο η Wizz - δεν σκιζω τα βρακια μου αλλωστε) και κανα 3ημερακι καπου Ευρωπη (ισως Βενετια - που καθε χρονο παω και ποτε δεν παω 😁).
Με ενδιαφέρει κι εμένα η Σρι Λάνκα για Αύγουστο. Αν βρεις καμιά προσφορά στείλε μήνυμα σε παρακαλώ!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
Οχι με 69 ευρω οπως το καλοκαιρι του 23, αλλα με 97 πηγαινε ελα με Brussels airlines για το καλοκαιρι του 24.Το εκλεισα.
Οι τιμες για οποιον το ψαχνει για του χρονου ειναι για πολυ ψυχωμενους και εννοω και τη διαμονη. Κλεινουμε απο φετος.
Πασχα στην Κοπεγχαγη και το Γκετεμποργκ, αν δεν στραβωσει κατι.
 
Μηνύματα
46
Likes
118
Οχι με 69 ευρω οπως το καλοκαιρι του 23, αλλα με 97 πηγαινε ελα με Brussels airlines για το καλοκαιρι του 24.Το εκλεισα.
Οι τιμες για οποιον το ψαχνει για του χρονου ειναι για πολυ ψυχωμενους και εννοω και τη διαμονη. Κλεινουμε απο φετος.
Πασχα στην Κοπεγχαγη και το Γκετεμποργκ, αν δεν στραβωσει κατι.
Αθήνα-Κοπεγχαγη-Αθήνα εννοείς αυτό το δρομολόγιο;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.094
Likes
41.338
Αθήνα-Κοπεγχαγη-Αθήνα εννοείς αυτό το δρομολόγιο;
Ναι. Εχει καλη συνδεση με τη δυτικη Σουηδια.
Οι τολμηροι φθανουν ως το Οσλο με λεωφορειο η τρενο σιγα σιγα με στασεις.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.040
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom