2025 που θα πάμε...? Πάμε δυνατά..... 😇

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
7.983
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Εφόσον μπήκαμε στο 2024 οι διαθέσιμες ημερομηνίες που μπορεί κανείς να βγάλει εισιτήρια ή να κλείσει ξενοδοχείο, ο προγραμματισμός είναι απαραίτητος για το αλλαγή και το ξεκίνημα του 2025.
 

barkour

Member
Μηνύματα
1.180
Likes
5.453
Ταξίδι-Όνειρο
Υεμενη
Εφόσον μπήκαμε στο 2024 οι διαθέσιμες ημερομηνίες που μπορεί κανείς να βγάλει εισιτήρια ή να κλείσει ξενοδοχείο, ο προγραμματισμός είναι απαραίτητος για το αλλαγή και το ξεκίνημα του 2025.
Μαζεψου ... :haha:
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.279
Likes
7.983
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Πάντα με δυνατότητα ακύρωσης και επιστροφής χρημάτων... 👴
 

8avos

Member
Μηνύματα
657
Likes
6.605
Φετος (2024) είμαι πιο κοντα απο ποτε,τα τελευταια τεσσερα χρονια δλδ,εχω πληρωσει ακτοπλοϊκα δλδ,να παω οδικως απο Ελλαδα Ισλανδια,

Ελπιζω το 2025,να ειμαι εγω και η οικογενεια μου καλα,για να μπορω να φανταζομαι πως θα παω στα Pamir επισης οδικως απο Ελλαδα.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.286
Φυσικά, άλλα είναι οι διακοπές που περιλαμβάνουν και τις αρχές του 25 που θα ανοίξουν σε λίγες μέρες. Χωρίς αναχώρηση δεν έχει επιστροφή, με αποτέλεσμα αλλαγή σχέδιων.
Προσωπικά, γνωρίζω πάνω κάτω που θα πάω το 25 με ελάχιστες αλλαγές, όπως και αρκετοί στο φόρουμ που προγραμματίζουν πολύ νωρίς για να έχουν εισιτήρια και κάλες τιμές καταλυμάτων.
Πολλά καταλύματα δέχονται ήδη κρατήσεις μέχρι και τα μισά του 25.
 
Last edited:

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.286
ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει για το 2024!
Υπάρχουν δυο ρητά και για τις δυο περιπτώσεις.
Οποίος βιάζετε σκοντάφτει.
Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν.
Απλά πράγματα.
Πιστεύω ότι όσο και αν ξενίζουν τα λεγόμενα μου σε μερικούς, ταξιδιωτικά ακολουθούν το δεύτερο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.840
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom