:)

makisg

Member
Μηνύματα
4.823
Likes
15.890
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλημέρα απο Θεσσαλονίκη,πές μας κι'άλλα,
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.002
Likes
2.095
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Γεια σου ΜΑριαΟRF. Πως τα περνας?
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Εφτασα αφου καταναλωσα τα απαραιτητα( Ερση με πιανεις ετσι??)!! Η πτήση καλούτσικη, δεν μπορώ να πω, αν και δε μπόρεσα να αντλήσω πληροφορίες για την συγκεκριμένη εταιρία!! Το σίγουρο είναι πως δεν έχουν καλό σύστημα προσγείωσης!!!ΣΚΑΣΑΜΕ σαν καρπούζια κυριολεκτικά!!!Κατά τα άλλα άλλος κόσμος!!!!!!!Προσπαθώ να βάλω σε μια τάξη το μυαλό μου για να καταλάβω τι ακριβώς μου άρεσε περισσότερο!!!ΔΥΣΚΟΛΑ!Πάντως για να ξέρετε η Μόσχα πανάκριβη ,αφώνου έχω μείνει με τις τιμές αλλά δε βαριέσαι με αποζημειώνει κάθε μέρα όλο και περισσότερο!!!!Θα επανέλθω...πάμε με την κοράκλα μου να αράξουμε στα γρασιδια να αγναντέψουμε το Κρεμλίνο..!!!!!

Дружба для всех!!!!!!!
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Με τι πετάξατε; Για πες δηλαδή για τιμές, ακούω συνέχεια πανάκριβη και πανάκριβη, πόσο πια;
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.908
Likes
14.796
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Γεια σου Μαράκι , καλά να περνάς.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.261
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Γεια σου Μαρια .
Χαιρομαι πολυ που το εκανες τελικα και τωρα απολαμβανεις τη Μοσχα.
Πολυ σωστο αυτο που ρωτησε η Παναγιωτα.
Δωσε σε παρακαλω καποιες ενδεικτικες τιμες ...γιατι αυτο το πανακριβη μας εχει τρομαξει....
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Καλησπερα!!!Καταφερα επιτελους να συνδεθω γιατι στην πολυ αργο το ιντερνετ αδερφακι μου!!! Η Μοσχα ειναι απλησιαστη!!! Για να μεινεις σε ενα ψιλονορμαλ ξενοδοχειο θελεις γυρω στα 120-150ε τη βραδυα!!Τα αεροπορικα δεν ξερω αλλα δεν ειναι πανακριβα ψαξτε το στον Μουζενιδη τουρς εχει πακετα ψιλοοικονομικα απο οτι ξερω ..εγω δεν εχω ιδεα ποσο πληρωσα αεροπορορικα απο Θεσ/νικη γιατι ο ανηρ ειναι στα κολπα!! Απο Μοσχα - Αγ.Πετρουπολη 100ε αεροπορικως!! Το θεμα δεν ειναι πως θα φτασεις αλλα ποσα θα πληρωσεις εδω!!!! Καφες γυρω στο 5ευρω και οχι με φατσα την Κοκκινη πλατεια εκει αστα να πανε!! Φαγητο: οι μεριδες μετριουνται με γραμμαρια και ειναι της πεινας 30-40ε το ατομο!Μαγαζια :ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ!!!!Ενδεικτικα να αναφερω συγκεκριμενη γερμανικη αλυσιδα καταστηματων C&A οποιος γνωριζει 20ε ενα τζην στη Γερμανια 50ε το ιδιο εδω,στο ιδιο καταστημα !! Ολα αλλαζουν στην Αγ.Πετρουπολη που ειναι σαφως πιο οικονομικα!!Πετυχαμε τις λευκες νυχτες οπου δεν νυχτωνει ποτε!! Τωρα η ωρα ειναι 21:36 και εχει ακομα ηλιο!! Ειναι τελειο!!! ΑΑΑΑ ξεχασα ταξι ουτε για αστειο..αεροδρομιο Μοσχα 100ε!! Ο,τι αλλο θετε πειτε μου!!
Ας πιω ενα καπουτσινο τωρα κρυο γιατι σκαει ο τζτιτζικας και δεν βρισκω εναν παγωμενο φραπε!!!!:)
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Παρεπτιπτοντως βρηκαμε κατι μαλαισιανους και λεω να μαζεψω τιποτα ντοπιες πληροφοριες για Κουαλα Λουμπουρ!!:)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.908
Likes
14.796
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Σε ζήλεψα με την καλή την έννοια :)
 

AERIKO

Member
Μηνύματα
423
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
χωρίς χάρτη...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία ,Γαλ. Πολυνησία
Καλησπερα!!!Καταφερα επιτελους να συνδεθω γιατι στην πολυ αργο το ιντερνετ αδερφακι μου!!! Η Μοσχα ειναι απλησιαστη!!! Για να μεινεις σε ενα ψιλονορμαλ ξενοδοχειο θελεις γυρω στα 120-150ε τη βραδυα!!Τα αεροπορικα δεν ξερω αλλα δεν ειναι πανακριβα ψαξτε το στον Μουζενιδη τουρς εχει πακετα ψιλοοικονομικα απο οτι ξερω ..εγω δεν εχω ιδεα ποσο πληρωσα αεροπορορικα απο Θεσ/νικη γιατι ο ανηρ ειναι στα κολπα!! Απο Μοσχα - Αγ.Πετρουπολη 100ε αεροπορικως!! Το θεμα δεν ειναι πως θα φτασεις αλλα ποσα θα πληρωσεις εδω!!!! Καφες γυρω στο 5ευρω και οχι με φατσα την Κοκκινη πλατεια εκει αστα να πανε!! Φαγητο: οι μεριδες μετριουνται με γραμμαρια και ειναι της πεινας 30-40ε το ατομο!Μαγαζια :ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ!!!!Ενδεικτικα να αναφερω συγκεκριμενη γερμανικη αλυσιδα καταστηματων C&A οποιος γνωριζει 20ε ενα τζην στη Γερμανια 50ε το ιδιο εδω,στο ιδιο καταστημα !! Ολα αλλαζουν στην Αγ.Πετρουπολη που ειναι σαφως πιο οικονομικα!!Πετυχαμε τις λευκες νυχτες οπου δεν νυχτωνει ποτε!! Τωρα η ωρα ειναι 21:36 και εχει ακομα ηλιο!! Ειναι τελειο!!! ΑΑΑΑ ξεχασα ταξι ουτε για αστειο..αεροδρομιο Μοσχα 100ε!! Ο,τι αλλο θετε πειτε μου!!
Ας πιω ενα καπουτσινο τωρα κρυο γιατι σκαει ο τζτιτζικας και δεν βρισκω εναν παγωμενο φραπε!!!!:)
Θα μου πείς εσύ τώρα γιατί οι μεγαλύτεροί μας φόβοι βγαίνουν αληθινοί..???
και μιλάω για τις τιμές στη Μόσχα ...που είχα ακούσει σχετικά αλλά δεν το πίστευα...:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.748
Μέλη
39.002
Νεότερο μέλος
nekpapagiannis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom