:)

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Ούτε εγώ....τόση ακρίβεια δεν τη περίμενα, ακόμα κι αν είχα ακούσει...Ποπό...Πες μας κι άλλα Μαράκι...καλή διαμονή ;)
 

MAriaORF

Member
Μηνύματα
177
Likes
19
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη!!!!!!
Κι εμενα ο ανηρ με ειχει πει τα σχετικα περι τιμων αλλα ελεγα μεσα μου ανδρικες υπερβολες!!!!!!!ΙΣΧΥΕΙ!!!!Η Πετρουπολη εχει ενα αλλο κακο ..πληρωνεις εισοδο παντου ,ακομα και στα παρκα τους οχι τρελα ποσα αλλα τιποτα δεν ειναι τζαμπα! Περαν ομως των τιμων ειναι ενα μερος που αξιζει να επισκεφθεις γιατι γενικοτερα νομιζεις πως εισαι σε αλλη ηπειρο..οι εικονες γυρω σου ειναι τοσο εντονες και τοσο υπερβολικες που η Ρωσια θα επρεπε απο μονη της να ειναι ξεχωριστη ηπειρος!!Οι ντοπιοι πινουν ολη μερα αλλα πουθενα δεν νιωθεις να ανασφαλεια μια που υπαρχει τρομερη αστυνομευση και φοβερη οργανωση!! ΠωΠω ακουγομαι σαν "βλαχακι" αλλα πραγματικα ετσι ενιωσα με το που πατησα το ποδαρι μου! Παρεπιπτοντως σωματικοι ελεγχοι γινονται παντου ακομα και στο ξενοδοχειο που μενεις!! Επισης σημαντικο αξιοθεατο για το ανδρικο κοινο ειναι οι διμετρες καλλονες που τα ποδια τους τελειωνουν εκει που αρχιζει η δικια μου μεση!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.335
Μηνύματα
888.772
Μέλη
39.002
Νεότερο μέλος
nekpapagiannis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom