Ανδόρρα 3 μέρες στην Ανδόρα για 5αθλο

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Σα καλα το πατε το θεμα... Μετα τις καναρες και τα δαχτυλιδια ειχατε καμια να σας τηγανιζει ψαρια με πατζαρια σκορδαλια; (μη ξεχναμε και το πρωτο αθλημα του πενταθλου: το μασιγκ!)
μολις ειχε αρχιση το ζεσταμα:bleh:
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κίνα, Ιαπωνία
Αυτό το πένταθλο...φοβερό άθλημα!Αν ψάξεις εδώ μέσα, θα βρεις πολλούς αθλητές και αρκετούς πρωταθλητές!Είσαι πολύ διασκεδαστικός και παραστατικός!Μπράβο σου!Για συνέχισε...
 

muya

Member
Μηνύματα
207
Likes
71
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή
Πολυ ωραια τα λες γειτονα!
Συνεχισε να δουμε πως σου φανηκε η Ανδορρα (γιατι νομιζω οτι χωρις το πενταθλο δε θα αξιζε,ε;) Περιμενω τη συνεχεια....
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερική
ενδιαφέρον το θέμα........και το προσπερνούσα τόσες μέρες.....εκεινο το 5άθλο μου έφερνε στο μυαλο...αθλητικους αγώνες....και το άφηνα....ενδιαφερον παντως αυτο το είδος του πεντάθλου...

να δουμε τι θα γίνει στο τέλος...
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
ενδιαφέρον το θέμα........και το προσπερνούσα τόσες μέρες.....εκεινο το 5άθλο μου έφερνε στο μυαλο...αθλητικους αγώνες....και το άφηνα....ενδιαφερον παντως αυτο το είδος του πεντάθλου...

να δουμε τι θα γίνει στο τέλος...
παραπλανηση ο τιτλος:bleh::spain01:
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Ο ισπανος τελωνειακος με γυρισμενη την πλατη μου κανει νοημα να περασω ενω ο της Ανδορρας ουτε καν σηκωσε το κεφαλι του απο περιεργεια.
Το θερμομετρο εδειχνε συν 2 οταν φτασαμε στην πρωτευουσα και ειχα την εντυπωση οτι σκι δεν προβλεπετε.
Περνωντας το τουνελ ξαφνικα ολα αλλαξαν.Η θερμοκρασια αρχισε να κατεβαινη και οι πρωτες νυφαδες χιονιου καναν την εμφανιση τους.
Δεν μπορουσα να φαντασθω τοσο μεγαλη διαφορα σε τοσο μικρη αποσταση.
Το χιονι πυκνωσε πολυ, εγω ηθελα μονο διακοσια μετρα για το τελος και το αυτοκινητο δεν πηγαινε αλλο χωρις αλυσιδες.
Αρχισα τα γαλλικα @#$!@#$6 την ατυχια μου για διακοσια μετρα.
-8 και η συμφωνια ηταν με τον υιο μια ροδα εγω και μια αυτος.
Θες το κρυο θες η πειρα οταν εγω ειχα τελειωση αυτος ακομα δεν την ειχε ξεμπερδεψη.(και μεσα στο αυτοκινητο οι γυναικες να συνεχιζουν το τραγουδι σαν να μην τρεχει τιποτα).
Φτανουμε στο σαλε και η πρωτη εντυπωση ηταν καλη.
Τελειωνουμε την γραφειοκρατια,περνουμε τα κλειδια ,κανονιζουμε το ραντεβου σε μιση ωρα στο εστιατοριο για να αρχισουν τα σπορ και παμε στα δωματια
Σοκ παθαινω μολις βλεπω οτι το δωματιο μου ηταν λιγο πιο μεγαλο απο την τουαλετα μου.
Αρχιζη αμεσως η πλακα του στυλ καλα που εχουν κρυψη το υπολοιπο αν εχουμε την ντουλαπα ανοιχτη το δωματιο ειναι μεγαλητερο κ.α.
Νασου ερχετε η νυφη μου βλεπει το δωματιο και λεει Α τι ωραιο, το δικο μας ειναι τεραστιο.
Σε ενα λεπτο ειχαμε αλλαξη δωματια πρωτου μετανιωση.
Το δωματιο πραγματικα πολυ μεγαλο αλλα παγωμενο.
Ανοιγω τον θερμοστατη αλλα το σωμα δεν ελεγε να ζεσταθη.
Σαν γνησιος ελληναρας σε ενα λεπτο ειχα κανει εξαερωση και το καλοριφερ αρχισε να ζεσταινετε.
Αρχιζουν τα σπορ.
Για να δουμε την κουζινα τους.Πρωτο πιατο σουπα ρεβιθια με πατσα ποδαρακι( φοβερα νοστιμο) Κυριως πιατο κοκκινιστο με πατατες ,(αρκετα καλο)Ποσοτητα αστα να πανε,αρκετη να χορτασουν 2 οχι ενας.Χωρις να το καταλαβουμε 3 μπουκαλια κρασι ειχαν τελειωση και επρεπε να ασχοληθουμε με το δευτερο σπορ
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.191
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΙΑΠΩΝΙΑ
βρε panpan λίγα λίγα μας τα λες και εξαφανίζεσαι μετά:haha:,διάβασα την τελευταία παράγραφο αλλά είχα ξεχάσει την αρχή:rolleyes:,
άντε δε πειράζει...,μ αρέσει η ιστορία σου με τα σπόρ:haha:,περιμένω τη συνέχεια!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
βρε panpan λίγα λίγα μας τα λες και εξαφανίζεσαι μετά:haha:,διάβασα την τελευταία παράγραφο αλλά είχα ξεχάσει την αρχή:rolleyes:,
άντε δε πειράζει...,μ αρέσει η ιστορία σου με τα σπόρ:haha:,περιμένω τη συνέχεια!
ειμαι αυτη την στιγμη στο μοναχο,οταν γυρισω θα το τελειωσω:)
 

coccobill

Member
Μηνύματα
326
Likes
347
Ονειρεμένο Ταξίδι
Σανγκρι-Λα
Τι εγινε...; Σας σταματησε η Διεθνης Επιτροπη Αντι-ντοπινγκ; :rolleyes:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.703
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom