Ουκρανία 4ήμερη επίσκεψη στο όμορφο Κίεβο και την επιβλητική Λαύρα των Σπηλαίων του Κιέβου.

aspa

Member
Μηνύματα
580
Likes
1.562
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γυρος του κοσμου
Πολύ καλή η περιγραφή σου καθώς και οι φωτογραφίες σου. Είμαστε περίπου τις ίδιες μέρες στο Κίεβο. Θα γράψω σύντομα και τις δικές μου εντυπώσεις από την χώρα. Εγώ πήγα και Γιάλτα και Οδυσσό. Νάσαι καλά να ταξιδεύεις.
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Πολύ καλή η περιγραφή σου καθώς και οι φωτογραφίες σου. Είμαστε περίπου τις ίδιες μέρες στο Κίεβο. Θα γράψω σύντομα και τις δικές μου εντυπώσεις από την χώρα. Εγώ πήγα και Γιάλτα και Οδυσσό. Νάσαι καλά να ταξιδεύεις.
Να είσαι καλά Άσπα!Περιμένω με ανυπομονησία και τη δική σου ιστορία.Φάγαμε πάντως πολύ κρύο!!
 

DEPPY

Member
Μηνύματα
12
Likes
2
ωραίο πράγματι το Κίεβο και θα ήταν πολύ καλός συνδυασμός με τη χερσόνησο της Κριμαίας.
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Κατά την ταπεινή μου άποψη κακώς κατέστρεψαν το άγαλμα του Λένιν διότι αποτελεί κομμάτι της ιστορίας τους. Μη νομίζουν οι φίλοι οι Ουκρανοί ότι αν μπουν Ευρώπη θα είναι καλύτερα τα πράγματα για αυτούς!
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία

Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι η βία γεννάει βία!Όσο ασκείται βία από την αστυνομία και το καθεστώς προς τον ουκρανικό λαό τόσο θα εξαγριώνεται ο κόσμος και θα αντιδρά!!
 

VAGIA

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Πολύ κατατοπιστικό κείμενο. Σ' ευχαριστώ και γω με τη σειρά μου. Το αποφάσισα και γω νά πάω και πετάω σε δέκα μέρες!
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Πολύ κατατοπιστικό κείμενο. Σ' ευχαριστώ και γω με τη σειρά μου. Το αποφάσισα και γω νά πάω και πετάω σε δέκα μέρες!
Σε ευχαριστώ.Καλό ταξίδι.Θα περιμένω ιστορία σου!!
 

Λυμπι

Member
Μηνύματα
16
Likes
0
Δεν θα το συνιστούσα να επισκεφτείτε το Τσερνόμπιλ. Εκτος κι αν θελετε να φατε μια γερή δόση ραδιενέργειας που αμφιβάλλω :Ρ Μακρυα παιδια!! Δεν πειραζει δειτε ολα τα αλλα κ αφήστε το αυτο
 

DRAKFIREMAN

Member
Μηνύματα
272
Likes
243
Επόμενο Ταξίδι
θα δούμε
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη-Ιαπωνία
Δεν θα το συνιστούσα να επισκεφτείτε το Τσερνόμπιλ. Εκτος κι αν θελετε να φατε μια γερή δόση ραδιενέργειας που αμφιβάλλω :Ρ Μακρυα παιδια!! Δεν πειραζει δειτε ολα τα αλλα κ αφήστε το αυτο
Λύμπι μου μάλλον κάποιο άλλο μέλος είχε κάνει την ερώτηση σχετικά με επίσκεψη στο Τσέρνομπιλ.Εμείς δεν είχαμε πάει στο Τσέρνομπιλ διότι κόστιζε 100 ευρώ η ημερήσια εκδρομή αλλά και φοβηθήκαμε και τη ραδιενέργεια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.687
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom