4η εαρινή σύναξις τραβελστοριτών: εντυπώσεις και σχόλια

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.674
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Θανο ,οι Αρμενιοι οταν πηγαιναν επισκεψη καθοντουσαν παρα πολλες ωρες ,οποτε εμεινε
η εκφραση " Αρμενικη επισκεψη" :)
 

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
(δεν θα αναφερθώ στην επίθεση κουκουλοφόρων τη στιγμή της συνάντησης, επειδή, ενω το θέμα είναι φοβερά σοβαρότερο απο τα ταξίδια, ανήκει σε άλλο forum)

Ηταν μια θαυμάσια εμπειρία να γνωρίσεις τόσο ωραίο κόσμο, και να ξέρεις ότι έχουν όλοι το ίδιο χόμπυ που έχεις και σύ.

Η ανταλλαγή εμπειριών απο τόπους της Ευρώπης, Ασίας, Αμερικής ήταν συναρπαστική.
:3476: :pirate1: :3520:

Αλλά το εκπληκτικότερο όλων ήταν για μένα να γνωρίσω άτομα, πάνω απο 25-30 χρονών, που το θεωρούν πολύ απλό το να πάρουν "το δισάκι τους στον ώμο" και να ξεκινήσουν μόνοι, χωρίς παρέα, για τόπους όχι απλά μακρυνούς αλλά στην άλλη άκρη της γής. Να τους λές "μα μόνος για 5 μέρες;" και να απαντούν "όχι για 5, για 25 μέρες, πάντα βρίσκω άλλους που κάνουν το ίδιο, μέσα στο τρένο, πλοίο, ξενοδοχείο, εκδήλωση, συνεννοούμαι σε κάθε γλώσσα".
:trekker:



οι ταξιδιώτες είναι υπέροχοι.
:clap:
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
παιδια και γω περασα τελεια.χαρηκα πολυ που γνωριστηκαμε απο κοντα.περιμενω την επομενη συναντηση.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Ανέβασα μερικές φωτογραφίες από την συνάντησή μας την προχθεσινή!

Οι φωτογραφίες βρίσκονται στο προφίλ μου, στον φάκελο "Συναντήσεις TravelStories"

Προσωπικά χάρηκα πολύ για την μεγάλη έλευση των μελών -και όχι μόνο- του αγαπημένου μας TravelStories!

Συζητήσαμε για πολλές ώρες για τα ταξίδια, για τις εμπειρίες μας, και για πολλά άλλα!

Ευελπιστώ στο μέλλον οι συναντήσεις μας να αποτελούνται από ακόμη περισσότερα μέλη!

Και φυσικά... καλά να περάσουν όσοι πρόκεται να ταξιδέψουν σύντομα και ωραία μέρη!


Υ.Γ: Όσοι θέλουν μεγαλύτερη ανάλυση των φωτογραφιών μπορούν να μ στείλουν ένα e-mail ώστε να τους στείλω τις αρχικές φωτογραφίες.
 

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Παιδια διαβαζω για τις συναντησεις σας και πραγματικα σας χαιρομαι! απεχω κι εγω μονο μια ωρα απο θεσσαλονικη αλλα δε με βολευε η ημερομηνια, θα ερθω για δουλειες αυτη τη Πεμπτη οποτε... Ισως σε μια επομενη συναντηση σας, το παρω σοβαρα αποφαση να ερθω... αν και τα ραντεβου στα τυφλα με αγχωνουν...
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
γιατι ραντεβου στα τυφλα??
 

Dancing Queen

Member
Μηνύματα
94
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
στα φθινοπωρινα φυλλα
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Δε μου συμβαινει συχνα να παω καπου για να συναντησω εναν σκιουρο82, εναν αχινο, εναν ελγκεο, κ.ο.κ. και μεσα σε ολους αυτους να προστεθει και μια dancing queen! ευτυχως ή δυστυχως δεν ειμαι ανοιχτη σε ιντερνετικες φιλιες ... ειπαμε ομως οτι ισως σε μια επομενη συναντηση σας το σκεφτω σοβαρα... ποτε δε πρεπει να λεμε ποτε...
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
ναι εχεις δικιο να εισαι επιφυλακτικη με φιλιες και συναντησεις απο το internet,και εγω ετσι ημουν οταν μπηκα σαυτο το φορουμ και ακομη ειμαι.οταν το θελησεις ,εμεις εδω ειμαστε.γιατι ολοι οι καλοι χωρανε!!!

υ.γ.μεταξυ μας αυτος ο σκιουρος ,καταπληκτικη κοπελα!!:haha::haha:
 

trapper

Member
Μηνύματα
355
Likes
54
ναι εχεις δικιο να εισαι επιφυλακτικη με φιλιες και συναντησεις απο το internet,και εγω ετσι ημουν οταν μπηκα σαυτο το φορουμ και ακομη ειμαι.οταν το θελησεις ,εμεις εδω ειμαστε.γιατι ολοι οι καλοι χωρανε!!!

υ.γ.μεταξυ μας αυτος ο σκιουρος ,καταπληκτικη κοπελα!!:haha::haha:
Μια απ τις λίγες φορές που λέω
"ΝΑΙ σε όλα"
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
H skiouros, η Dancing Queen....σαν μουσικοχορευτική παράσταση ακούγεται! :cool:

Πανέμορφες οι φωτογραφίες! Ζηλεύωωωωωωω! :clap:
 

dimpanayio

Member
Μηνύματα
52
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία,γη του Πυρός,Αν
Τελικά έκανε μεγάλη εντύπωση στα υπόλοιπα μέλη η τελευταία συνάντηση. Προβλέπω να ψαχνουμε για χώρο που να μας δέχετε άνετα, τόσοι πολλοί που θα ήμαστε την επόμενη φορά.:clap::clap::clap::clap::clap:LOL:lol::lol::lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.273
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom