4η εαρινή σύναξις τραβελστοριτών: εντυπώσεις και σχόλια

Μηνύματα
74
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
????????
Ταξίδι-Όνειρο
γυρος λατινικης αμερικης
Η αληθεια ειναι πως αυξανομαστε με γεωμετρικη προοδο σε καθε συναντηση. Και το κυριοτερο ειναι οτι περναμε πολυ καλα. Μιας και ηταν η τριτη φορα που συμμετειχα ηξερα πως αξιζε τον κοπο, γι' αυτο και δεν διστασα να γειωσω το σεμιναριο, αλλα πρεπει να ομολογησω πως η προσελευση και κυριως η ποιοτητα των παρευρισκομενων ηταν για αλλη μια φορα μια ευχαριστη εκπληξη. Περιμενω εναγωνιως να κανονιστει και η εκδρομη. Αν ειναι Σαββατο δηλωνω απο τωρα συμμετοχη.
Χαρηκα πολυ που σας γνωρισα / ξαναειδα και ευχαριστω για το ομορφο Σαββατο που μου χαρισατε!!!!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
εγω παντως καθε φορα απο την συναντηση φευγω με αλλον αερα.ειμαι πολυ χαρουμενη που μπορω και συζηταω για τα ταξιδια με ανθρωπους που μπορουν να με καταλαβουν.ειναι πολλοι που στη συζητηση και μονο για ταξιδια βαριουνται!!!
 

positiva

Member
Μηνύματα
130
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ...
να ρωτήσω κάτι....Οι Αθηναίοι του γκρουπ μαζευονται κατα πρωτεύουσα μεριά? θεωρώ πως είμαστε αρκετοί που θα θέλαμε να κάνουμε κάτι αντίστοιχο με τα παιδιά της βόρειας Ελλάδας....εκ των προτέρων ζητάω συγνώμη σε περίπτωση που το συγκεκριμένο θέμα έχει ξανα ειπωθεί...
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Τώρα...αυτό το διάστημα είναι στα τελικά στάδια των διαπραγματεύσεων με τους υπεύθυνους του Ολυμπιακού Σταδίου ο Δευκαλίωνας! :D
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Όντως βρε παιδια μπας και επίκειται καμιά συνάντηση στην Αθήνα;; επίσης μήπως τα μέλη θα επιθυμούσαν την διοργάνωση κανενός εξωτικού ταξιδιού (αυτό προς τα ανήσυχα ανεξάρηττα πνεύματα) να βάλουμε κάτω τους οδηγούς και να σχεδιάσουμε επί χάρτου;; (μεγίστη των ηδονών η προετοιμασία)
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Μην μας χαλάτε, εσείς οι Νότιοι, το thread μας!

Εδώ μιλάμε και σχολιάζουμε τις συναντήσεις που γίνονται στη Β. Ελλάδα και ιδιαίτερα στη Θεσσαλονίκη!

Αν ζηλεύετε, ανοίξτε νέο thread και οργανώστε συνάντηση εσείς εκεί στην πρωτεύουσα :haha:
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.851
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
ανυπομονώ κ εγώ για την 5η συνάντησή μας :clap:
η ιδέα έπεσε πάντως!!!!

και αυτη τη φορά ισως γίνει εκτός Θεσσαλονίκης!;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.159
Μηνύματα
882.463
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom