4ος Φωτογραφικός διαγωνισμός: Χριστούγεννα στον Κόσμο

Kamarado

Member
Μηνύματα
38
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία σου έρχομαι......
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα
Συγχαρητηρια και απο εμενα σε ολους!!!!!! :)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Συγχαρητήρια! Οι τρεις που επιλέχθηκαν ήταν αυτες ακριβώς στις οποίες είχα προβληματιστεί για το που έπρεπε να δώσω την ψήφο μου....
 

eleni70

Member
Μηνύματα
341
Likes
132
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική
μπραβο σε ολους κ κυριως στο νικητη...ειναι μια φωτογραφια που αγγιξε τη ψυχη μας...
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Συγχαρητήρια σε όλους. Θα συμφωνήσω Έρση για τις 3 πρώτες! Κι ένα μικροστατιστικό: από τι βλέπω, στον 2<SUP>ο</SUP> διαγωνισμό πέσανε 44 ψήφοι, στον 3<SUP>ο</SUP> 125 ενώ στον 4<SUP>ο</SUP> 122!
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Συγχαρητήρια στους νικητές! Κι εμένα αυτές ήταν οι φωτογραφίες που με συγκίνησαν περισσότερο! Πολύ όμορφες! Μπράβο παιδιά!
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες και ιδιαιτέρως στους νικητές!!:clap: Και την επόμενη φορά να έχουμε ακόμα περισσότερες συμμετοχές!
 

vasso

Member
Μηνύματα
136
Likes
33
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Συγχαρητήρια σε όλους και ιδιαίτερα στους νικητές!!!
Αυτές οι τρεις ήταν οι φωτογραφίες που πραγματικά με άγγιξαν και προβληματίστηκα ποια θα ψηφίσω ... Πάμε για άλλα .
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Συγχαρητήρια στους νικητές!!! Πάντα να βγάζουν όμορφες φωτογραφίες και να τις μοιράζονται μαζί μας!
 
Μηνύματα
101
Likes
145
Επόμενο Ταξίδι
Κένυα
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ,Κίνα και ξανά Νεπάλ
Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, συγχαρητήρια σε όλους που συμμετείχαν ... και πάντα να ταξιδευοφωτογραφίζουμε!
 

Zephyrous

Member
Μηνύματα
294
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Πάτμος & Αλικαρνασσός
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Υ - Σαν Φραν. με πατινι
Μπραβο στους νικητες, πολυ ωραιες φωτο, μια απο αυτες ψηφισα κ εγω!
Επισης ευχαριστω τα 2 ηρωικα μελη που ψηφισαν τη δικη μου. Εχουν πραγματικο γουστο :bleh:
να υπενθυμισω (καθως εχει ηδη προταθει απο αλλους) οτι θα ηταν πολυ ωραιο αν στον επομενο διαγωνισμο μπορουσαμε να ψηφισουμε 2 η 3 φωτογραφιες ο καθενας. Ειναι πολλες αυτες που αξιζουν και ψηφιζοντας μια ειναι σα να απορριπτουμε τις υπολοιπες. Ενω ψηφιζοντας 3 αποκτα μεγαλυτερο ενδιαφερον - θα ειναι και πιο ''ντερμπυ'';)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχεις απόλυτο δίκιο και δυστυχώς το θέμα είναι καθαρά τεχνικό. Θα κάνω όμως ότι μπορώ για να είναι εφικτό στον επόμενο διαγωνισμό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom