Γερμανία 4ωρη αναμονη στο FRA... προτασεις!!

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Αγαπητοι μου φιλοι, σε μια εβδομαδα απο τωρα πραγματοποιουμε ενα ταξιδι προς AMS με ενδιαμεσο προορισμο το FRA
Θα βρισκομαστε εκει για 4 ωρες, μεχρι την επομενη πτηση μας.
Εδω ειναι που χρειαζομαστε την βοηθεια σας.
α) Τι κανουμε εκει τοσες ωρες? Πειτε καμια ιδεα
β) Υπαρχει αρκετος χρονος για να πεταχθουμε μεχρι την πολη, η θα τρεχουμε πισω με την γλωσσα εξω?
γ)Υπαρχει κατι εκει γυρω, η θα την πεσουμε στους καναπεδες(σαν εναν γνωστο) και θα παρουμε τον γνωστο λαγοϋπνο?
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Φτάνουμε 08:25 και αναχωρούμε 12:40...
Εγώ μας βλέπω πάντως να την πέφτουμε για ύπνο αν σκεφτείς οτι θα έιμαστε στο πόδι απο τις 03:00 περίου το πρωί!
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Προτείνω να πεταχτείς στην πόλη..δες κι εδώ:

Δεν έχουμε 4 ώρες στην πόλη, βάλε μέχρι να μας βγάλουν απ τ αεροπλάνο, να βρούμε τρόπο να πάμε στην πόλη(δεν έχω ιδέα πόση ώρα χρειάζεται), και μετά να είμαστε καμια ώρα νωρίτερα πάλι στο αεροδρόμιο, σαν αγώνας ταχύτητας μου φαίνεται..Άσε που με την Ευαγγελία το έχουμε ξαναζήσει αυτό το σκηνικό και ούτε που θέλω να το θυμάμαι!!!
Προσωπικά σκέφτομαι οτι μια σιέστα είναι το καλύτερο που μπορούμε να κάνουμε ώστε να είμαστε και σχετικά ξεκούραστες για να οργώσουμε το Άμστερνταμ...
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
να κατσεται στα αυγά σας !!!!!!!!!!που θελετε να πατε με 4 ωρες stopover στην πόλη
ύπνος και παλι ύπνος

Σοφία σε χαλάσανε και εσενα οι κακές παρέες τελικά :bleh:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
να κατσεται στα αυγά σας !!!!!!!!!!που θελετε να πατε με 4 ωρες stopover στην πόλη
ύπνος και παλι ύπνος

Σοφία σε χαλάσανε και εσενα οι κακές παρέες τελικά :bleh:
Βρε Χρήστο κι εγώ για ύπνο λέω..Πού να τρέχουμε?Φαντάσου να φοράει κι αυτά τα παππούτσια η Λίτσα!!!:haha:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.499
Αγαπητη σοφία όλα τα έχω δει και τα εχω διαβασει εδω μεσα ....αλλά να ανοίγει η Λίτσα θεμα για 4 ωρες στο FRA ε!!!!!!! αυτό δεν το περίμενα

θελω φωτο απο πατούμενο
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Καταρχην sapienza σταματα να μου χαλας το thread!!
Μια ερωτηση εκανα πια!!
Κατα δευτερον , thanosth φοβερη η ιδεα σου!!! Εννοειται οτι θα το ψαξω!!!
Οποια θελει απο τις συνταξιδιωτισσες ας με ακολουθησει, δεν βγαινω εξω απο το αεροδρομιο!!!
Μεσα θα ειμαι και θα κανω μασαζια!!! Το waxing το αφηνω για τις αλλες κυριες, δεν το εχουμε αναγκη!!:bleh:
Μετα απο αυτο θα κανω και μια σταση στο tegut Supermarkt με τα οργανικα ειδη, μιας και ειμαι φαν της υγιεινης διατροφης!!:haha::haha:
Frankfurt Airport |tegut Supermarkt
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.830
Μέλη
38.948
Νεότερο μέλος
Stella_r

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom