5 διανυκτερεύσεις Koh Samui είναι καλές?

stel

Member
Μηνύματα
15
Likes
8
Αδέλφια αρχές Δεκεμβρίου έχει ακόμα πολές βροχές στο Κο samui & koh Tao & Phangan ?
 
Last edited by a moderator:

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Last edited by a moderator:

feygatos39

Member
Μηνύματα
25
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Cuba
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΤΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ
5 μερουλες ειναι λιγες θα ελεγα.....μεχρι να στρωσεις -εφυγες....οσο για τα 1300 ευρο extra ειναι εξωφρενικα πολλα..εκει που θα εισαι μπορεις να βρεις αξιολογα ξενοδοχεια με 25-30 ευρο την ημερα...δες εαν μπορεις να παρατεινης το εισητηριο τισ επιστροφης
 

yiannis1981

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο..
Ταξίδι-Όνειρο
Ταυλανδη for ever
στις 6 εγω ηθελα να κλαιω που εφυγα.
Μην πας chaweng σαν νιοπαντρος διοτι μπορει να κλαις που παντρευτικες(πλακα κανω).
Ειναι φανταστικα παντως,το πακετακι σου μου φενεται λιγο ακριβο.
 

yiannis1981

Member
Μηνύματα
38
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο..
Ταξίδι-Όνειρο
Ταυλανδη for ever
να σου υπενθυμησω οτι ηρθα πριν απο λιγες μερες απο Σαμουι.
Εγω σαν καιρο πετυχα τις κλασσικες μπορες που βρεχει για μιση ωρα και σταματαει μετα.
Το μονο σπαστικο ειναι οτι μαζι με την μπορα εχει και καμια φορα διακοπη ρευματος.
Μην μασας καθολου και προςθεου μην αγχωνεσαι,μακαρι να ειχα την χαρη σου κι ας εβρεχε συνεχεια.

Υ.Γ.
οι ανθρωποι εκει μου ειπαν οτι μετα τον Σεπτεμβριο ο καιρος φτιαχνει διοτι ερχεται το καλοκαιρι.
 

Elenik

Member
Μηνύματα
295
Likes
97
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΗΣΙΑ ΚΟΥΚ - ΑΛΑΣΚΑ
ερώτηση: Αν πας μία εβδομάδα (σάββατο με κυριακή = 9 μέρες), βγαίνουν 7 διανυκτερεύσεις με τις πτήσεις και τις χωρίσω σε 5 κο σαμούι και 2 μπανκόνκ είναι καλά;; ο γενάρης σαν μήνας;;;
 
Μηνύματα
774
Likes
616
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Θα το ξαναπώ:
Αφού πάς που πας στην άλλη άκρη της γης, αφού ξοδεύεις που ξοδεύεις ένα σωρό λεφτά στα αεροπορικά, μείνε και 2-3 μέρες παραπάνω να μην κάνεις τα πάντα με την ψυχή στο στόμα!
Η διαφορά στο κόστος θα είναι της τάξης των 100? ενώ η διαφορά στις εμπειρίες ανεκτίμητη.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
ερώτηση: Αν πας μία εβδομάδα (σάββατο με κυριακή = 9 μέρες), βγαίνουν 7 διανυκτερεύσεις με τις πτήσεις και τις χωρίσω σε 5 κο σαμούι και 2 μπανκόνκ είναι καλά;; ο γενάρης σαν μήνας;;;

Εγώ πήγα πριν 2 χρόνια στο Σαμούι μόνο για 5 μέρες λόγω του παιδιού μου που είχε σχολείο και δεν μπορούσα να κάτσω παραπάνω. Πέντε είναι καλά, βλέπεις αρκετά πράγματα αν και για το Σαμούι που είναι από τους αγαπημένους μου προορισμούς ποτέ δεν αρκετά. Πήγαμε Ιανουάριο αλλά αν και είναι από τους καλύτερους μήνες πρώτη μέρα έβρεχε αρκετά και η θάλασσα είχε αρκετό κύμα. Chaweng βέβαια όχι πολύ μπορείς άνετα να κάνεις μπανιο αλλά στις άλλες παραλίες όπως Lamai, Maenam κλπ είχε αρκετό κύμα όλες τις μέρες. Ο καιρός φυσικά ήταν ζεστός πολύ και το βράδυ ήταν μια απόλαυση να πίνεις τα ποτάκια σου στο Ark και να βλέπεις τα φαναράκια να φεύγουν στον ουρανό......
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.790
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom