Ρουμανία 6 ημέρες Βουκουρέστι ή 4 Βουκουρέστι + 2 Μπρασόφ;

hariskar

Member
Μηνύματα
162
Likes
66
Ταξίδι-Όνειρο
Ξανά Μπαλί
Οι γονείς μου θα πάνε 6 βράδυα στη Ρουμανία σε 20 ημέρες περίπου. Είναι καλύτερα να μείνουν όλα τα βράδυα στο Βουκουρέστι και να κάνουν εκδρομή στα Καρπάθια αυθ' ημερόν ή να μείνουν 4 βράδυα στο Βουκουρέστι και 2 στα Καρπάθια (Brasov);

Ευχαριστώ!
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
1 βράδυ Βουκουρέστι και 5 οπουδήποτε αλλού
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
έχοντας προσφατο το ταξιδι στη ρουμανια θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα...ένα,αντε το πολύ δυο βραδια βουκουρεστι και μετα καρπαθια...προσωπικα το μπρασοβ μου άρεσε πολύ και έχει και ωραιες επιλογες για κοντινες εκδρομες και το καλυτερο φαγητο απο αυτα που δοκιμασα στη ρουμανια ....το σιμπιου επισης ειναι ενδιαφερουσα πολη....αν κανες αναζητηση θα βρεις πολλα πραγματα σχετικα με ρουμανια....
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
1 βράδυ Βουκουρέστι και 5 οπουδήποτε αλλού
+1

Μπρασόβ, Σιμπίου, Σιγκισοάρα είναι μερικά από τα αξιόλογα μέρη, ψάξε στο φόρουμ υπάρχουν άπειρες πληροφορίες για τη χώρα!

Εγώ δε καταλαβαίνω γιατί να πάει κάποιος 6 μέρες Ρουμανία.
Έχεις δίκιο, περισσότερες χρειάζονται:cool:
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Εγώ δε καταλαβαίνω γιατί να πάει κάποιος 6 μέρες Ρουμανία.
Εγώ πάλι δεν μπορώ να καταλάβω πως άτομα με αναπτγμένη ταξιδιωτική συνείδηση συνεχίζουν να (κατα)κρίνουν τις ταξιδιωτικές προτιμήσεις των λοιπών ταξιδιωτών

ξεχασα να αναφερω «στο παρισι των βαλκανιων» οκ τωρα?
Μόνο κατά το νοσηρό μυαλό του Ceausescu, ο οποίος θεωρούσε πως ένα Παρίσι δημιουργείται με κατεδάφιση των ιστορικών κτιρίων του κέντρου της πρωτεύουσας και ανέγερση μιας μάζας μπετόν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom