Πολωνία 6 μέρες στην Πολωνία τον Ιανουάριο!

mariaanna

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΣΟΒΙΑ-ΚΡΑΚΟΒΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Ναι μέσω booking τα κλείσαμε. Αν και διπλοτσέκαρα κριτικές και απόψεις και μέσω tripadvisor. Παραπάνω ο el de abajo έδωσε ένα link για τρένο αλλά μόνο μια ιδέα για τιμές και ώρες μπορώ να πάρω γιατί όπως ανέφεραν παραπάνω τα παιδιά περίπου ένα μήνα πριν θα μπορώ να δω και να κλείσω εισιτήρια.
 
Μηνύματα
12
Likes
0
Είναι αξιόπιστο το booking ?? μέσω ταξιδιωτικού γραφείου έχω την εντύπωση οτι δεν συμφέρει...!ευχαριστώ για την απάντηση πάντως...! εγώ θα ήθελα να συνδιάσω και Πράγα !
 

mariaanna

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΣΟΒΙΑ-ΚΡΑΚΟΒΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Όπου έχω πάει (για Ελλάδα πάντα μιλάω) είμαι απόλυτα ευχαριστημένη. Ποτέ δεν υπήρξαν επιπλέον χρεώσεις ή κάτι έκτακτο. Βέβαια καμιά 20αριά μέρες πριν την άφιξή μου φροντίζω να επιβεβαιώνω ξανά την κράτησή μου μέσω email. Πράγα πήγε ένα φιλικό μου ζευγάρι αλλά έκλεισαν μέσω πρακτορείου γιατί και για εκείνους ήταν το πρώτο τους ταξίδι στο εξωτερικό και μάλιστα στον πρακτορείο τους δήλωσαν σαν honeymooners και είχαν και κάποια extra χωρίς επιπλέον χρέωση!
 

mariaanna

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΣΟΒΙΑ-ΚΡΑΚΟΒΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Δεν νομίζω ότι χρειάζεται αυτό τελικά. Άλλωστε σου έρχεται email επιβεβαίωσης από το booking. Επιπλέον έχω και την εφαρμογή στο κινητό μου και μπορώ να κάνω όποια αλλαγή χρειαστεί ή ακόμα και ακύρωση. Απλά νιώθω πιο ασφαλής εγώ έτσι. Παλαιότερα μια φίλη είχε κάνει κράτηση για Κρήτη και όταν πήγε δεν είχαν την κράτησή της. Βέβαια δωμάτιο της έδωσαν και μάλιστα με την τιμή που είχε κλείσει και με βάση την επιβεβαίωση που είχε εκτυπώσει. Κάποιο λάθος ίσως είχαν κάνει.
 

mariaanna

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΣΟΒΙΑ-ΚΡΑΚΟΒΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Εξαρτάται. Αν βρω κάποια προσφορά καλή (συνήθως είναι χωρίς επιστροφή χρημάτων) πληρώνω εκείνη την στιγμή. Άλλες φορές πάλι πληρώνω στο ξενοδοχείο..
 

mariaanna

Member
Μηνύματα
16
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΣΟΒΙΑ-ΚΡΑΚΟΒΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
USA
Καλημέρα! Θα ήθελα την γνώμη σας έχει χρησιμοποιήσει κανείς σας την υπηρεσία μεταφοράς της Ryanair? Αποφασίσαμε να την επιλέξουμε για την μεταφορά μας από αεροδρόμιο Κατοβίτσε στη Κρακοβία. 21 ευρώ θα μας πάρει. Δεν μας πειράζει το ποσό απλά θα ήθελα να μάθω εμπειρίες σας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom