6 χρόνια Travelstories - The Party!

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
παρακαλω πολυ η συντονιστικη ομαδα του παρτυ να λαβει σοβαρα υποψιν το request του Χρηστου και να παιξει το τραγουδι στις 24/9.
Θα φορεσει αναλογη περιβολη , θα του κοτσαρουμε και ενα τσιγαρακι και ενω θα ειναι πασαλλειμενος με το φουμο θα εισβαλλει στην σκηνη να ριξει τις γυροβολιες του !
αλαααα!!:clap:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
100 και ατομα?
Που να φτασει μια βραδια για να τους γνωρισεις ολους ?Υπερωριες θα δουλεψω παλι ..ακους Χρηστο?
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
100 και ατομα?
Που να φτασει μια βραδια για να τους γνωρισεις ολους ?Υπερωριες θα δουλεψω παλι ..ακους Χρηστο?
Εγώ θα στηριχθώ στην Ντίνα, μου είχε κάνει την πρώτη ξενάγηση στους τραβελστορίτες και μάλιστα πολύ πετυχημένα! :D
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχω στείλει και προσωπικά μηνύματα, αλλά θα το γράψω και από εδώ:

Σας παρακαλώ θερμά όσοι έχετε βάλει "ΙΣΩΣ" στις δηλώσεις συμμετοχής , είτε να το αλλάξετε σε "ΝΑΙ" αν πρόκειται να έρθετε, είτε ενημερώστε με εδώ (ή με πμ) για να σας βγάλω απ'τη λίστα αν δεν έρθετε.

Πρέπει να έχουμε πιο ξεκάθαρο αριθμό ατόμων απ'ότι έχουμε τώρα.

Ευχαριστώ :)

http://www.travelstories.gr/calendar.php?do=getinfo&e=487&day=2011-9-24
 

Afroditi77

Member
Μηνύματα
31
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
ΑΥΣΤΡΙΑ, ΣΚΩΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ!ΟΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΞΗΡΑ!
Καλησπέρα, θέλω να προσπαθήσω πολύ να έρθω αλλά το βλέπω δύσκολο προς στιγμήν. Σε περίπτωση που έρθω εντελώς ξαφνικά, υποθέτω θα είναι πρόβλημα ε?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Όχι δε θα είναι πρόβλημα. Πρόβλημα θα είναι αν τα άτομα που δεν ξέρουν αν θάρθουν ειναι πάρα πολλά. Γι'αυτό ζητάω από ΟΣΟΥΣ μπορούν, να το επιβεβαιώσουν. :)
 

Glosoli

Member
Μηνύματα
403
Likes
314
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Πραξικόπημα συμμετοχών αυτή τη φορά!!! :-D

Από τον φόβο της πολυκοσμίας μου φαίνεται δεν θα ξεκολλάω από την travelstories μαμά μου :ppp
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Πραξικόπημα συμμετοχών αυτή τη φορά!!! :-D

Από τον φόβο της πολυκοσμίας μου φαίνεται δεν θα ξεκολλάω από την travelstories μαμά μου :ppp
δεν θα σε σώσει από μένα!!!:bleh: τουλάχιστον φρόντισε να μου έχεις μια συνέχεια, τουλάχιστον προφορική.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ένα ακόμη δώρο προστέθηκε στη λίστα με τα δώρα που θα κληρωθούν στο πάρτυ!!

Αφορά 5 Aτομικές συνδρομές για προσωπική χρήση είτε υπό μορφή δώρου, για μαθήματα χορού κάθε μέρα από Δευτέρα ως Πέμπτη και για όσες ώρες επιθυμεί (σύμφωνα με το επίπεδο που ανήκει ο κάθε μαθητής) για ένα μήνα, προσφορά του StarSalsa.

Ευχαριστούμε πολύ τον κ. Μπαμπίλη, καθώς και μέλος του Travelstories που μεσολάβησε και θέλει να μείνει ανώνυμο!

:clap:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.414
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom