7 χρόνια Travelstories !!

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Χρόνια πολλά στο πιο ταξιδιάρικο site που μας ξεσηκώνει για όλο και περισσότερα ταξίδια και δε βλέπει άσπρη μέρα το πορτοφόλι μας και έχει και ένα τόσο γλυκό αφεντικό...:)
Defkalion σε ευχαριστούμε για όλα...θα μας λέιψεις σήμερα...
Α και ο XRISTOS71 σα να έχει δίκιο...δεν είναι νόστιμο το καγκουρό;;;:haha::bleh:
 

papastef

Member
Μηνύματα
37
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
ψήνεται...
Ταξίδι-Όνειρο
Λατ. Αμερική, Β. Πόλος
Δευκαλίωνα
νομίζω πρέπει να κανονίσεις από τώρα την άδεια σου για του χρόνου. Σε περιμένουμε :clap::clap::clap:
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
χρονια πολλα στο αγαπημενο μας ταξιδιαρικο σαιτ!!!! ελπιζω να γερασουμε παρεα με αυτο!!! κριμα που θα χασεις το παρτυ αφεντικο...

πολυ ωραια η ιδεα με τα βιντεακια...!!!
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.714
Likes
11.276
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Χρόνια πολλά σε αυτήν την υπέροχη σελίδα που πραγματικά τον λίγο σχετικά καιρό που συμμετέχω έχει διευρύνει απίστευτα τους ταξιδιωτικούς μου ορίζοντες! :D

Δευκαλίωνα αν και δεν σε γνωρίζω προσωπικά, το βιντεάκι σου με συγκίνησε πολύ! :)

Εύχομαι επίσης σε όλους τους συμφορουμίτες που θα πάνε στο πάρτυ να περάσουν μια τέλεια βραδιά (κάτι για το οποίο είμαι σίγουρη αν κρίνω από τα after σχόλια των πάρτυ που έχετε ήδη κάνει)! :)
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
Χρόνια πολλά στο καλύτερο ταξιδιωτικό φόρουμ!!

Μακάρι να συνεχίσει για χρόόόόνια πολλά να προσφέρει τόσο σημαντική βοήθεια σε όλους τους ταξιδιώτες!!!
 

traveltralala

Member
Μηνύματα
62
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Παρίσι
Παρόλο που δεν είμαι μέλος πολύ καιρό,μου φαίνεται πολύ συγκινητικό το δέσιμο μεταξύ ανθρώπων που τους ενώνει ένα κοινό πάθος: τα ταξίδια!
Το site μ έχει βοηθήσει πρακτικά σε ταξιδιά που πραγματοποίησα και μ εχει ταξιδέψει σε μέρη που προστέθηκαν σαν προορισμοί στην ταξιδιωτική μου ατζέντα.
Ευχαριστώ γι αυτό και ελπίζω στη συνέχεια!
Με χαρά θα γνωρίσω κάποιους από εσάς σήμερα και οι υπόλοιποι που δυστυχώς δεν θα μπορέσετε να παρευρεθείτε μην ανησυχείτε θα υπάρχει φαντάζομαι υλικό!
Χρόνια πολλά Travelstories! :)
 

Sailor Moon

Member
Μηνύματα
106
Likes
44
Χρονια Πολλα και απο εμενα στο Travelstories!!Να τα εκατοστησει και οι συναντησεις να γινονται μεχρι να εχουμε πι και μπαστουνι!!
Συγχαρητηρια στον Def για το εγχειρημα του αυτο ,που μετα απο 7 χρονια, τοσο εχει ευδοκιμησει!
Εμενα με εχετε ταξιδεψει πολλες φορες,αφου δυστυχως δε μπορω να ταξιδευω συχνα,με εχετε κανει να ονειρευτω και να ανοιξω τους ταξιδιωτικους μου οριζοντες!!!
Χρονια Πολλα και παλι!!:birthday:
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Χρόνια ΜΑΣ Πολλά λοιπόν.
Αφεντικό ωραίο το βιντεάκι!!!!

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη για τις πληροφορίες, τις ιστορίες, τις εμπειρίες ζωής που δίνουν στην κοινότητα του TravelStories τόσο απλόχερα.

Και το λινκ που είχα βάλει και πέρσι...
Έτσι για το γενέθλιο...
http://www.travelstories.gr/%F0%E5%F1%DF-%F4%EF%F5-travelstories-gr/1561-%E7-%E9%F3%F4%EF%F1%DF%E1-%F4%EF%F5-travelstories-2.html#post23922
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Xρονια πολλα και απο εμας. Ευχαριστουμε ολους για την παρεα και τις πληροφοριες για ολα τα μερη που ονειρευομαστε. Def να περνας καλα. Ελπιζουμε το βραδυ να περασετε ολοι τελεια και περιμενουμε νεα και κουτσομπολια απο τη συναντηση.
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.109
Υπέροχο το βιντεάκι Δευκαλίωνα.Να περνάς καλά εκεί στην Αυστραλία και να μας στέλνεις βίντεο συχνά.Χρόνια πολλά στο travelstories και με ακόμα περισσότερα ταξίδια.
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Χρόνια πολλά!
Αιεν ταξιδεύειν!

asocialbarrel.com_wp_content_uploads_2011_02_happy_birthday_facebookMenlo.jpg
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.213
Μηνύματα
883.814
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom