8 χρόνια Travelstories!

penn2

Member
Μηνύματα
11
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Αγγλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αυστραλία
Χρόνια πολλά αγαπημένο Travel Stories... Καλά ταξίδια!!!!!!
 

galat

Member
Μηνύματα
851
Likes
2.118
Επόμενο Ταξίδι
...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Μαζί με τα Χρόνια Πολλά, ένα γεγονός αντιπροσωπευτικό της - για μένα τουλάχιστον - ανθρώπινης διάστασης του Travelstories : Μη διαμένοντας στην Αθήνα και μετά από απουσία άνω των τριών μηνών από την πρωτεύουσα λόγω καλοκαιριού, κατέβηκα πρχθές στην Αθήνα για δουλειές και για να δω φίλους. Ήδη τα δυο πρώτα μου βράδυα τα πέρασα με πολύ καλούς φίλους, που γνώρισα εδώ και καιρό από το Travelstories. Το Travelstories δεν είναι απλά ένα απρόσωπο διαδικτυακό φόρουμ, αλλά ένα κομμάτι από την ζωή μας.
Αλήθεια, λόγω απουσίας του boss, φέτος δεν θα έχουμε συνάντηση γεννεθλίων; Μήπως κάποιο δραστήρο μέλος πρέπει να πάρει την πρωτοβουλία μιας έστω και καθυστερημένης γεννέθλιας συνάντησης;
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Χρόνια πολλά κι από μένα στο site που άλλαξε τον τρόπο σκέψης μου εκτός από τα ταξίδια και σε πολλά ακόμα πράγματα.
Ευχαριστώ από μεριάς μου τον Δευκαλίων και όλους τους ανθρώπους που δουλεύουν γιαυτό και δημιούργησαν και εξέλιξαν το travelstories.
Ευχαριστώ και κάθε μέλος που ενεργά μέσω των συζητήσεων,αντιπαραθέσεων,ιστοριών δίνει ζωή στο φόρουμ.
Και πάλι χρόνια πολλά...
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Προς το παρόν έριξα και το γραφικό στο πρώτο μήνυμα έτσι για το καλό :)
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Χρόνια πολλά, καλοτάξιδα κι αέρας στα πανιά μας! :clap:
 

chris or

Member
Μηνύματα
176
Likes
81
Επόμενο Ταξίδι
Όσλο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πεκίνο,Λαπώνια,Μάλτα
Ευχομαι σε ενα ασβεστο παθος για την εξελιξη του ιστιοχωρου αυτου.Στην ολοκληρωση ακομα περισσοτερων στοχων και ονειρων σου....
Το travelstories ειναι μια καθημερινη συνηθεια μεσα απο την οποια βρισκουμε χρησιμες πληροφοριες και μπορουμε να ερθουμε σε επαφη με ανθρωπους με τα ιδια ενδιαφεροντα και ανησυχιες-περι ταξιδιων.
Χρονια πολλα να τα εκατοστησετε...
 

AERAS

Member
Μηνύματα
759
Likes
1.118
χρόνια πολλά και όσο μπορούμε και αντέχουμε ταξιδιωτικά.
Η βοήθεια που έχω πάρει από εδώ για τα ταξίδια μου είναι πραγματικά πολύ μεγάλη, ένα forum με επιρροή στην ωρίμανση της ταξιδιωτικής μας προσωπικότητας.
 

evi_kpln

Member
Μηνύματα
50
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Κούβα
Χρόνια Πολλά στο Travelstories!!! Χρόνια πολλά στους δημιουργούς και συμμετέχοντες για τη φοβερή δουλειά όλων αυτών των χρόνων και ελπίζουμε και των επόμενων που θα έρθουν!! :birthday:
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
846
Likes
761
Χρονια πολλα στην μεγαλυτερη ταξιδιωτικη κοινοτητα! Νομιζω ειναι τοσο γνωστο το site κ τοσο πολυταξιδεμενα ορισμενα μελη που οταν πριν ενα μηνα, σε ενα μικρο αεροδρομιο της Ινδιας, γνωρισα εναν Ελληνα που ταξιδευε μονος κ που αρχισε να μου διηγειται τα απειρα ταξιδια που εχει κανει στην Ασια, εγω ακουγοντας τον προσπαθουσα να μαντεψω ποιο μελος του travelstories μπορει να ειναι! Τοσο σιγουρη οτι ανηκει στην κοινοτητα αυτη. Τελικα τον ρωτησα κ δεν γνωριζε το site.. (μου εκανε εντυπωση!)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom