8 χρόνια Travelstories!

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Χρόνια πολλά στο site που μου έδειξε ότι υπάρχει πλανήτης και εκτός Ιταλίας (άκουσον άκουσον)!! Υπάρχουν λέει κάτι Γαλλίες, κάτι Πορτογαλίες, κάτι Βέλγια, το άλλο, κάτσε να δεις πώς το λένε, κάτι Νέες Υόρκες.. χαμός γίνεται!! Σαν πέρσυ τέτοια μέρα ήταν που γνώρισα κάτι περίεργους ανθρώπους, οι οποίοι μου άνοιξαν τους ορίζοντες γενικότερα, όχι μόνο στα ταξίδια (βλ. μουσική και όχι δεν αναφέρομαι στο Παιδί βεβαίως βεβαίως!!)... Οπότε μαζί με τα Χρόνια μου Πολλά και ένα ευχαριστώ!!
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Χρόνια πολλά στην μεγαλύτερη ελληνική ταξιδιωτική κοινότητα,στον Δευκαλίωνα φυσικά αλλά και σε όλη τη διαχειριστική ομάδα !
Και ένα μεγάλο ''ευχαριστώ'' γιατί χωρίς το Travelstories δε θα είχα τολμήσει ποτέ να κάνω ταξιδιωτικά βήματα μόνη μου!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.027
Τα τελευταια 5 χρονια (αργησα 3 χρονια να το παρω χαμπαρι, σορυ) το travelstories μου εχει κρατησει παρεα, με εχει ταξιδεψει, με εχει βοηθησει σε πρακτικα ταξιδιωτικα θεματα και μου εδωσε την ευκαιρια να γνωρισω καποια πολυ αξιολογα ατομα!!
Xρονια πολλαααα λοιπον αγαπημενο μας φορουμ!!!!!! :clap:
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
737
Likes
1.884
Επόμενο Ταξίδι
Ουζμπεκισταν
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Χρονια πολλα στο travel stories, στο δημιουργο του και σε ολα τα μελη του που το υποστηριζουν και του δινουν ψυχη. Αν και μελος μολις το 1/3 της ζωης του τα οφελη που εχω αποκομισει απο αυτο ειναι τεραστια. Να τα ....χιλιασει.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.077
Likes
2.493
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Χρόνια πολλά κι από μένα κι ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Δευκαλίωνα για την ιδέα που είχε να δημιουργήσει αυτό το σάιτ που εξελίχθηκε σε κάτι μοναδικό. Προσωπικά, μέσα από αυτό όχι μόνο βοηθήθηκα στις ταξιδιωτικές μου αναζητήσεις, αλλά πάνω από όλα "ταξίδεψα" νοερά και ξέχασα έστω και προσωρινά τα προβλήματα της καθημερινότητας διαβάζοντας ιστορίες και θέματα.. Συνεχίστε έτσι!
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.099
Likes
23.960
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
"Χρόνια πολλά" και "Καλό κουράγιο" στη διαχειριστική ομάδα.
 

Gaea

Member
Μηνύματα
104
Likes
135
Επόμενο Ταξίδι
Μεγαλη Βρετανια- Ιρλανδια
Ταξίδι-Όνειρο
Το γύρο του κόσμου
Χρόνια πολλά και από εμένα....
Ευχαριστώ όλους εσάς που με βοηθήσατε, είτε με τις συμβουλές σας, είτε με τις ιστορίες να πραγματοποιήσω τα δικά μου ταξίδια....
 

koker

Member
Μηνύματα
252
Likes
490
Ταξίδι-Όνειρο
μαυρικιος
Χρόνια Πολλά στο αγαπημένο site !!!! Ενα μεγάλο ευχαριστώ στους δημιουργούς και διαχειριστές του για τις όμορφες εμπειρίες που μοιραζόμαστε και ...ταξιδεύουμε μαζί τους..!!!
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.222
Likes
5.759
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Τέσσερα χρόνια τώρα το travelstories έχει γίνει κομμάτι της ζωής μου. Γνώρισα καταπληκτικούς ανθρώπους, έκανα ταξίδια μακρινά ... από τον καναπέ μου, έκανα και υπέροχα πραγματικά ταξίδια χάρη σ' αυτό. Να είσαι καλά Δευκαλίωνα αλλά και όλοι όσοι στηρίζετε αυτή την προσπάθεια. Χρόνια μας πολλά!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.685
Likes
50.567
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Χρόνια πολλά κι από μένα, μου άρεσε πολύ η αναδρομη στα milestones. Πολλά ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά που δουλεύουν για το site και στο vagantos που με έφερε σε αυτό.
 

blaky23

Member
Μηνύματα
62
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΤΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη - ΠΕΡΟΥ
:birthday: Χρόνια πολλά! Να τα εκατοστήσεις! Καλή δύναμη στους διαχειριστές και ευχαριστούμε τη δουλειά τους! Καλά ταξίδια σε όλους!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom