8 χρόνια Travelstories!

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Χρόνια πολλά, καλά και κυρίως ταξιδιάρικα!!! Κι ένα τεράστιο ευχαριστώ από μένα σε όλους (δημιουργό, διαχειριστές, συγγραφείς κτλ) που με τις συμβουλές και τις πανέμορφες ιστορίες τους με "ξεστραβώνουν" ταξιδιδιωτικά! Να 'στε όλοι καλά! :clap:
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.468
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Χρόνια Πολλά και πολλά μπράβο επίσης και στους διαχειριστές άλλα και σε όλους όσους έχουν γράψει για τα ταξίδια τους

Προσωπικά έχω επισκεφθεί 3 φορές μέρη που πριν το travelstories δεν γνώριζα καν την ύπαρξή τους και ηδη προγραμματίζω και τέταρτο ...
Καλή συνέχεια σε όλους και να ξέρετε όσοι γράφετε πως κάθε ιστορία εδώ μέσα δίνει σε κάποιους πολύτιμες πληροφορίες και κυριολεκτικά ανακαλύπτουν τον κοσμο μέσα απο αυτές
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Τα είπα στο fb, το λέω κι εδώ, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Μπορεί να μη μπαίνω πολύ τελευταία, αλλά για δύο χρόνια το travelstories ήταν μια εξαιρετική παρέα, μια καθημερινή συνήθεια (εμμονή θα έλεγε κάποιος- κακεντρεχής το δίχως άλλο :p ) και μου χάρισε πολλά! Ιδέες για ταξίδια, γνωριμία (έστω και internetική) με νέους και αξιολογότατους ανθρώπους, τροφή για σκέψη από συζητήσεις για την επικαιρότητα, αλληλεπίδραση με τύπους ανθρώπων που δε θα γνώριζα στην κανονική μου ζωή. Το επίπεδο είναι ως επί το πλείστον πολύ υψηλό και εύχομαι να παραμείνει έτσι!

Καλά ταξίδια εύχομαι σε όλους!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.196
Μηνύματα
883.562
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom