About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

Viaggi

Member
Μηνύματα
1.248
Likes
7.002

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Τι να λέμε, μιλάμε για το απόλυτο φιάσκο.
Ανελαβαν μια από τις μεγαλύτερες διοργανώσεις μαζί με τους Ολυμπιακούς αγώνες, είχαν άπλετο χρόνο να προετοιμάστουν και απέτυχαν.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.815
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Τι να λέμε, μιλάμε για το απόλυτο φιάσκο.
Ανελαβαν μια από τις μεγαλύτερες διοργανώσεις μαζί με τους Ολυμπιακούς αγώνες, είχαν άπλετο χρόνο να προετοιμάστουν και απέτυχαν.

Λύσεις υπάρχουν.
FB_IMG_1669201544908.jpg
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.384
Πολυ καλοι οι USA τους λειπει η αποτελεσματικότητα μόνο (που ειναι πολύ βασικό βεβαια) αλλά αναπτυσονται πολύ καλά, μου αρεσουν.. οι Αγγλοι βολύεονταν και με ισοπαλία.. οι Αμερικάνοι θέλουν μονο νικη τωρα με ΙΡΑΝ για να περάσουν αλλιώς περνανε οι Ιρανοι ακομα και με ισοπαλία και εφοσον δεν κάνει καμια εκπληξη η Ουαλία... η Ουαλία πως αυτοκτονησε ετσι ;; δεν το ειδα το παιχνιδι..

Κριμα για το Εκουαντορ πιστευω αξιζε την νικη.. τωρα με Σενεγάλη ο θανατος σου η ζωη μου.. οι Ολλανδοι ειναι στην επομενη φάση αλλά δεν θα πανε πολύ ψηλά αν συνεχίσουν ετσι..

Πιθανον να μην εγιναν όλα ετσι με ΑΝΤ1+ οπως αφησαν να εννοηθουνε.. δηλαδη αφου πηγαν καποιοι σε συνδρομή και για να μην χάσουν και το μεγα κερδος των διαφημίσεων το γυρισανε στο ελευθερο.. μηπως απο την αρχη τοχαν σκεφθει ετσι και μετα ταχα την κατακραυγη και το γεγονος οτι ΠΠΚ για πρωτη φορα να μην ειναι ελευθερο;; λέω εγω τωρα..

Να προσέξουμε πολύ αυτον τον Μπέλινχαμ ο οποιος ειναι και αυτος πολλά υποσχομενο ταλέντο και συμπαίκτης του Μουκοκο στην Ντορτμουντ (το αλλο ταλέντο που παιζει στην εθν. Γερμανίας)

ΥΓ ποιος μεγάλος μ@@@κας σκέφθηκε να γινει τωρα το ΠΠΚ;; εμας που μαζευουμε ελιες δεν μας σκέφτηκε..
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.726
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom