About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

thanosth

Member
Μηνύματα
3.356
Likes
6.701
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Happy Slam, AO
Σιγά τη μαύρη ..
Εδώ και 3 δεκαετίες τουλάχιστον γίνονται αυτά τα αίσχη και τίποτε δεν άλλαξε προς το καλύτερο.
Απλά αλλάζουν τα χρώματα σε κάθε επεισόδιο ..
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Ακοθω προβλεψεις για τσαμπιονς λιγκ, ποιος θα το παρει? Ξεκιναω εγω, Αγιαξ!
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.404
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Ο Αγιαξ βαση των επιλογων της κληρωσης ειχε τη χειροτερη δυνατη κληρωση. Ομαδες που δεν δινουν χωρο και πανε το παιχνιδι στο γκολ δεν ταιριαζουν στο στυλ του Αγιαξ. Η Γιουβεντους ηταν η χειροτερη κληρωση για τον Αγιαξ λογω του στυλ παιχνιδιου της. Και δεν βλεπω τον λογο και τον τροπο που το παιχνιδι μεταξυ τους θα ανοιξει σε σκορ. Γι’ αυτο του δινω ελαχιστες ελπιδες αν και παιζει αρκετα καλο ποδοσφαιρο (αλλα παντα σε ανοιχτου τυπου παιχνιδια).
Απο εκει και περα νομιζω Αγγλικη ομαδα θα το παρει φετος εκτος και αν εχουμε κανενα one man show απο τον Αργεντινο.
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.732
Αν και στηρίζω Ajax,για λόγους που έχω προαναφέρει και χαίρομαι όταν σε κάθε μου ταξίδι στο Άμστερνταμ παρακολουθώ αγώνες του Ajax στο υπέροχο γήπεδο, έχω στοιχηματίσει υπέρ της Λίβερπουλ.
Μετά τον πρώτο αγώνα με τη Μπάγιερν μου έδινε cash out x0.5. Τώρα μου δίνει x1.5.
Η κατάκτηση τίτλου μου δίνει x10.
Θα περιμένω.
 

gelf

Member
Μηνύματα
659
Likes
12.732
Βέβαια εγώ είμαι μπασκετικός.
Για το ποδόσφαιρο δεν είμαι ειδικός.
Συναισθηματικά θέλω να πάρει το cl ο Ajax.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Ο Αγιαξ βαση των επιλογων της κληρωσης ειχε τη χειροτερη δυνατη κληρωση. Ομαδες που δεν δινουν χωρο και πανε το παιχνιδι στο γκολ δεν ταιριαζουν στο στυλ του Αγιαξ. Η Γιουβεντους ηταν η χειροτερη κληρωση για τον Αγιαξ λογω του στυλ παιχνιδιου της. Και δεν βλεπω τον λογο και τον τροπο που το παιχνιδι μεταξυ τους θα ανοιξει σε σκορ. Γι’ αυτο του δινω ελαχιστες ελπιδες αν και παιζει αρκετα καλο ποδοσφαιρο (αλλα παντα σε ανοιχτου τυπου παιχνιδια).
Απο εκει και περα νομιζω Αγγλικη ομαδα θα το παρει φετος εκτος και αν εχουμε κανενα one man show απο τον Αργεντινο.

Kαλα τα λες αλλα ο Αγιαξ θα το παρει, καποια στιγμη θα ανοιξει το παιχνιδι και θα εχει σε δυο ματς την ευκαιρια να το κανει(να ανοιξει το παιχνιδι). Αν δεν το παρει ο Αγιαξ θα το παρει η Γιουβέντους. Αυτό το ματς είναι ο τελικος πστευω!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.674
Likes
16.382
Θα ήθελα να το πάρει η Τότεναμ αλλά μοιάζει κομμάτι δύσκολο.. Τον Άγιαξ τον κοιτάνε όλοι πλέον υποψιασμένοι αλλά ποτέ δεν ξέρεις .. Μάλλον Μπάρτσα - Γιούβε ή Λίβερπουλ τελικό.. και η κούπα στον Μέσι ..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom