About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.399
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Ας αφησουμε τους ειδικους να κρινουν καλυτερα.
Με αφορμή αυτό το σχόλιο. Δηλώσεις του προπονητή της Λίβερπουλ. Πρέπει να είναι οι πιο σοβαρές δηλώσεις που είδα τις τελευταίες ημέρες

 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Last edited:

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
http://www.sport-fm.gr/article/podosfairo/thuma-tou-korwnoiou-o-baggelis-marinakis/4046429
Δεν μας έφτανε το κεκλεισμένων, αρρώστησε και ο Πρόεδρος.

Μια φορά είπαμε να κάνουμε πορεία στην Ευρώπη και μας βρήκαν όλα τα δεινά. :haha:

Λογικά είναι το πέμπτο περιστατικό που ανακοινώθηκε σημερα ως εισαγόμενο από το Λονδίνο
Είναι αλήθεια τελικά;Δεν γράφει που νοσηλεύεται...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Ολα τα σαιτ το γράφουν. Ίσως και να μην νοσηλεύεται, και να ειναι σε κατ' οικον περιορισμό, καθώς πλέον δε νοσηελευονται ολα τα περιστατικά
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
' Εμεινα πίσω...Νόμιζα ότι όλα τα κρούσματα πρέπει να νοσηλεύονται.
 

minion

Member
Μηνύματα
48
Likes
69
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο - Λονδίνο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη <3
' Εμεινα πίσω...Νόμιζα ότι όλα τα κρούσματα πρέπει να νοσηλεύονται.
Όσοι έχουν ελαφριά συμπτώματα, μένουν σε κατ' οίκον περιορισμό. προφανώς αν παρουσιάσεις δύσπνοια θα πρέπει να νοσηλευτείς.
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.000
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Με αφορμή αυτό το σχόλιο. Δηλώσεις του προπονητή της Λίβερπουλ. Πρέπει να είναι οι πιο σοβαρές δηλώσεις που είδα τις τελευταίες ημέρες


Τον πάω τον Κλοπ αλλά έτοιμο το είχε το λογυδριο και απλά ήθελε να το πει! Τον ρώτησαν αν ανησύχησε με τον κορονοιο και απάντησε άρες μαρες κουκουνάρες. Σαν να με ρωτήσεις αύριο πώς σου φάνηκε το χτεσινό ματς της Τότεναμ με την Λειψία και να σου απαντήσω τι είναι εγώ κανένας ειδικός ρωτά κανέναν προπονητή να σου πει εγώ ένας απλός υπάλληλος είμαι! Πες ρε Κλοπ δεν είμαι γιατρός για να ξέρω αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω ανησυχήσει ή έχω ανησυχήσει ξέρω γω! Μην το παίζεις τόσο ταπεινό χαμομηλάκι! Εντάξει προφανώς και η άποψη ενός γιατρού για τον κορονοϊό έχει μεγαλύτερη βαρύτητα από την δική μου όπως κι ενός δικηγόρου σε μια νομική συζήτηση κι ενός οικονομολόγου σε μια συζήτηση για οικονομικά αλλά όλοι είναι ελεύθεροι να εκφέρουν άποψη για όλα! Αυτό που οι αριστεροί κυρίως κάνουν επίκληση σε αυθεντίες, πολιτικάλ κορρεκτ, ειδικούς να μιλήσουν για να επιβάλλουν σιωπητήριο στην άλλη άποψη με τρελλαίνει! Αυτό δεν πάει για τον Κλοπ το λέω γενικά! Οι δεξιοί τουλάχιστον δεν το κάνουν αυτό και δεξιό δεν με λες με την καμμία!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.981
Likes
12.035
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Εν τω μεταξυ την Παρασκευη ηταν στο γηπεδο και παρακολουθουσε τον αγωνα της Νοτιγκχαμ Φορεστ της οποιας ειναι ιδιοκτητης και τα αγγλακια τα εχει πιασει πανικος καθως υπαρχαν περισσοτεροι απο 27000 φιλαλθοι.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Και πριν 12 ημέρες στο όριο δηλαδή (καθώς ποτέ δεν ξέρουμε πότε τον κόλλησε) ήταν στο emirates.
Και σιγουρα από Παρασκευή συνάντησε δεκάδες, αν όχι εκατοντάδες κόσμου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.597
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom