About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.961
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Το μόνο καλό από αυτή την νίκη του ΜΠΑΟΚ είναι ότι θα κρατήσουν για λίγο ακόμα τον Γκαρσία.
Λιγος σεβασμος για τον Π.Α.Ο.Κ. χωρις μ δε θα ηταν κακο.
Καλα δες τις δηλωσεις του Γκαρσια περι κλεμμενων,ληστειων και τα βιντεο με τις υβρεις του, και θα καταλαβεις αν θελουν να δουν το δασος ή να συνεχισουν το αφηγημα δεκαετιων.
Ή θα μπορουσε να παρει παραδειγμα απο τον κ. Μαρινακη που βαφτισε το 26-4-0 πρωταθλημα του Π.Α.Ο.Κ. πρωταθλημα των Πρεσπων. Ο προεδρος ετσι, οχι κανενας σε κανα καφενειο. Αλλα δανειζομενος το μονιμο αφηγημα σας μαλλον οντως επρεπε να πουλησουμε την ονομασια Μακεδονια για να παρει ο Π.Α.Ο.Κ. του Βιειρινια του Πριγιοβιτς του Μαουρισιο το πρωταθλημα απο τον Κουτρη τον Βουκοβιτς τον Μερια κλπ.
Συγχαρητηρια στον ΟΣΦΠ για τη δικαιη κατακτηση του πρωταθληματος ειναι σιγουρα μια-δυο ταχυτητες πανω.
Συγχαρητηρια και στην ομαδα μου τον ΠΑΟΚ που ηταν καλυτερος εχθες και δικαια κερδισε. Ελπιζω οι επιλογες απο αυριο να ειναι τετοιες που θα κλεισουν καπως την ψαλιδα του χρονου(και περισσοτερο ενα χρονο αργοτερα) για ενα πιο ανταγωνιστικο πρωταθλημα που νομιζω το θελουν ολοι.
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.251
Likes
6.726
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Λιγος σεβασμος για τον Π.Α.Ο.Κ. χωρις μ δε θα ηταν κακο.
Αν δεν μπορείς να αντέξεις λίγο χαβαλέ, τότε τι να πω;

Εκτός αν προτιμάς τον σεβασμό που δείχνει ο «προπονητής» Γκαρσία προς τον αντίπαλο.
 
Last edited:

Nikos86

Member
Μηνύματα
547
Likes
4.011
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Λιγος σεβασμος για τον Π.Α.Ο.Κ. χωρις μ δε θα ηταν κακο.

Ή θα μπορουσε να παρει παραδειγμα απο τον κ. Μαρινακη που βαφτισε το 26-4-0 πρωταθλημα του Π.Α.Ο.Κ. πρωταθλημα των Πρεσπων. Ο προεδρος ετσι, οχι κανενας σε κανα καφενειο. Αλλα δανειζομενος το μονιμο αφηγημα σας μαλλον οντως επρεπε να πουλησουμε την ονομασια Μακεδονια για να παρει ο Π.Α.Ο.Κ. του Βιειρινια του Πριγιοβιτς του Μαουρισιο το πρωταθλημα απο τον Κουτρη τον Βουκοβιτς τον Μερια κλπ.
Συγχαρητηρια στον ΟΣΦΠ για τη δικαιη κατακτηση του πρωταθληματος ειναι σιγουρα μια-δυο ταχυτητες πανω.
Συγχαρητηρια και στην ομαδα μου τον ΠΑΟΚ που ηταν καλυτερος εχθες και δικαια κερδισε. Ελπιζω οι επιλογες απο αυριο να ειναι τετοιες που θα κλεισουν καπως την ψαλιδα του χρονου(και περισσοτερο ενα χρονο αργοτερα) για ενα πιο ανταγωνιστικο πρωταθλημα που νομιζω το θελουν ολοι.
Παντως εγω δεν θα ειχα προβλημα να αυτοχαρακτηριστω σαν μπαοκ αν ημουν παοκτζης, ουτε χανουμι, ουτε βαζελακι ουτε βουλγαρος ουτε σκουληκι οπως δεν εχω προβλημα να αυτοαποκαλουμαι γαυρος. Λιγος χαβαλες δεν πειραζει. Κατα τ' αλλα δικιο εχεις οπως εχετε εσεις Γκαρσια εχουμε και μεις Μαρινακη, Καραπαπα κ.λ.π. και το πρωταθλημα εκεινο και το κυπελλο φετος απολυτως δικαια το πηρες και συγχαρητηρια απο μενα χωρις ναι μεν αλλα...
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.961
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Παντως εγω δεν θα ειχα προβλημα να αυτοχαρακτηριστω σαν μπαοκ αν ημουν παοκτζης, ουτε χανουμι, ουτε βαζελακι ουτε βουλγαρος ουτε σκουληκι οπως δεν εχω προβλημα να αυτοαποκαλουμαι γαυρος. Λιγος χαβαλες δεν πειραζει. Κατα τ' αλλα δικιο εχεις οπως εχετε εσεις Γκαρσια εχουμε και μεις Μαρινακη, Καραπαπα κ.λ.π. και το πρωταθλημα εκεινο και το κυπελλο φετος απολυτως δικαια το πηρες και συγχαρητηρια απο μενα χωρις ναι μεν αλλα...
Δεν εχω κανενα προβλημα με το Ορκ ουτε με τον χαβαλε ουτε για Σαββιδη και οπλα. Εχω τεραστιο προβλημα με τον να αλλαζει το επισημο ονομα της ομαδας μου οπως και με το Βουλγαροι.
Δεν ξερω αν ο Παμπλο γινει καλος προπονητης. Δε ξερω αν θα μεινει η θα φυγει.Ο Παμπλο 44 χρονια ειναι ετσι, ακουει να τον βριζουν να κανουν συνθημα τι γυναικα του και απανταει. Κακως για μενα αλλα ετσι ειναι. Τουλαχιστον εχει σχεση με το ποδοσφαιρο.
το ποδοσφαιρο δε χρειαζεται Καραπαπαδες και Γκαγκατσηδες σιγουρα.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.747
Εχω τεραστιο προβλημα με τον να αλλαζει το επισημο ονομα της ομαδας μου οπως και με το Βουλγαροι.
Έχεις δίκιο και με βρίσκεις σύμφωνο, ειδικά με το Βούλγαροι.
Αλλά φίλε μου σάιτ που ελέγχετε από την οικογένεια του ΠΑΟΚ εδώ και χρόνια έχει αλλάξει το όνομα
του Ολυμπιακού σε Εγκληματική οργάνωση και μετά σε συμμορία . Και το συνεχίζει και σήμερα.
Τους δε οπαδούς του ΟΣΦΠ σε οπαδούς της εγκληματικής ή οπαδούς της συμμορίας.
Σαφέστατα δεν χρειάζονται οι Καραπαπάδες και οι Γκαγκάτσηδες.
Δεν ξερω αν ο Παμπλο γινει καλος προπονητης. Δε ξερω αν θα μεινει η θα φυγει.
Δεν είναι θέμα μόνο προπονητή. Υπάρχει έλλειμα διοίκησης εδώ και ενάμιση περίπου χρόνου.
Από τότε που οριστικοποιήθηκε η μπίζνα με το λιμάνι Θεσσαλονίκης δεν ξαναφάνηκε.
Υπάρχει έλλειμα με τεχνικό διευθυντή. Τι έγινε πήρατε ; Είχα ακούσει για κάποιον Ρώσο ή Ουκρανό,
δεν θυμάμαι. Αν μείνει ο Γκαρσία θα πρέπει να πάρει το πτυχίο του. Είναι ντροπή για μια ομάδα
του μεγέθους του ΠΑΟΚ να μην έχει επίσημο προπονητή.
Σήμερα διάβασα ότι αντί για Ολλανδία θα κάνετε προετοιμασία στην Αυστρία.
Ποιος το αποφάσισε. Η διοίκηση, η το τεχνικό τμήμα.;
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
Αν δεν μπορείς να αντέξεις λίγο χαβαλέ, τότε τι να πω;

Εκτός αν προτιμάς τον σεβασμό που δείχνει ο «προπονητής» Γκαρσία προς τον αντίπαλο.
το ΜΠΑΟΚ φίλε δεν είναι χαβαλές...υπάρχει διαφορά μεταξύ καζούρας και πειράγματος και που υποκρύπτεται έλλειψη σεβασμού και υποτίμηση...
 
Last edited:

gkalla

Member
Μηνύματα
1.251
Likes
6.726
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
το ΜΠΑΟΚ φίλε δεν είναι χαβαλέ...υπάρχει διαφορά μεταξύ καζούρας και πειράγματος και που υποκρύπτεται έλλειψη σεβασμού και υποτίμηση...
Πως προκύπτει αυτό; Δεν το αντιλαμβάνομαι. Δηλαδή το να λες τους άλλους γάβρους, βαζέλες ή ακόμη χειρότερα σκουλήκια είναι ΟΚ αλλά τους Παοκτζήδες μόνο με το επίσημο όνομα γιατί ενοχλούνται. Χαλαρώστε λίγο και δείτε το ποδόσφαιρο όπως είναι, ένα παιχνίδι και τίποτα παραπάνω.
Για να συμπληρώσω πάντως έχω φίλους Παοκτζήδες που το δέχονται μια χαρά.
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
σόρρυ αλλά δεν θα μπω σε μακροσκελείς αναλύσεις...δεν παραποιώ το όνομα καμιάς ομάδας, δεν μου αρέσει να το κάνουν στη δικιά μου...τόσο απλά..
 

yllos

Member
Μηνύματα
451
Likes
2.961
Επόμενο Ταξίδι
Σλοβενία-Τσεχία-Ουγγαρία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Έχεις δίκιο και με βρίσκεις σύμφωνο, ειδικά με το Βούλγαροι.
Αλλά φίλε μου σάιτ που ελέγχετε από την οικογένεια του ΠΑΟΚ εδώ και χρόνια έχει αλλάξει το όνομα
του Ολυμπιακού σε Εγκληματική οργάνωση και μετά σε συμμορία . Και το συνεχίζει και σήμερα.
Τους δε οπαδούς του ΟΣΦΠ σε οπαδούς της εγκληματικής ή οπαδούς της συμμορίας.
Σαφέστατα δεν χρειάζονται οι Καραπαπάδες και οι Γκαγκάτσηδες.

Δεν είναι θέμα μόνο προπονητή. Υπάρχει έλλειμα διοίκησης εδώ και ενάμιση περίπου χρόνου.
Από τότε που οριστικοποιήθηκε η μπίζνα με το λιμάνι Θεσσαλονίκης δεν ξαναφάνηκε.
Υπάρχει έλλειμα με τεχνικό διευθυντή. Τι έγινε πήρατε ; Είχα ακούσει για κάποιον Ρώσο ή Ουκρανό,
δεν θυμάμαι. Αν μείνει ο Γκαρσία θα πρέπει να πάρει το πτυχίο του. Είναι ντροπή για μια ομάδα
του μεγέθους του ΠΑΟΚ να μην έχει επίσημο προπονητή.
Σήμερα διάβασα ότι αντί για Ολλανδία θα κάνετε προετοιμασία στην Αυστρία.
Ποιος το αποφάσισε. Η διοίκηση, η το τεχνικό τμήμα.;
Παιδια μη τον ζοριζετε τον Ιβαν εχει περασει δυσκολο χρονο, πολυδυσκολο. Αν γυρισεις 3-4 σελιδες πισω θα δεις οτι ο σχεδιασμος εδω και δυο χρονια ειναι για γελια και οχι μονο σε αγωνιστικο επιπεδο. Ο Παμπλο θα παρει το διπλωμα του συντομα αλλα μπορει να μην ειναι προπονητης του ΠΑΟΚ σε δυο μερες. Η επιλογες τεχν διευθυντη ειναι μια πονεμενη ιστορια παρ’ ολα αυτα πιστευω οτι θα αποφασισουν συντομα ωστε να μη χαθει η χρονια.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Χυδαίος Πάμπλο Γκαρσία: Αλήτικες ύβρεις κατά Ολυμπιακού, Μαρινάκη σε... live μετάδοση - Ντροπιαστικό βίντεο - to10.gr

Βρε αφήστε τις αντιπαραθεσεις και απολαυστε στο βιντεο τον ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ Παμπλο.
Αυτός ο "άνθρωπος ηταν προπονητης στις ακαδημιες και επλαθε χαρακτηρες.
Καρντασια να τον χαίρεστε .
Μπορείτε να τον κανετε παραλληλα και πρόεδρο της θυρας 4.
Την επομενη φορά ας μαθει και λιγο ελληνικά
Ευγε και παλι ευγε!
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
Χυδαίος Πάμπλο Γκαρσία: Αλήτικες ύβρεις κατά Ολυμπιακού, Μαρινάκη σε... live μετάδοση - Ντροπιαστικό βίντεο - to10.gr

Βρε αφήστε τις αντιπαραθεσεις και απολαυστε στο βιντεο τον ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑ Παμπλο.
Αυτός ο "άνθρωπος ηταν προπονητης στις ακαδημιες και επλαθε χαρακτηρες.
Καρντασια να τον χαίρεστε .
Μπορείτε να τον κανετε παραλληλα και πρόεδρο της θυρας 4.
Την επομενη φορά ας μαθει και λιγο ελληνικά
Ευγε και παλι ευγε!
απαράδεκτο...τι να πω πραγματικά....από την άλλη όμως δεν θα απολογηθώ εγώ για τον Γκαρσία όπως δεν σου ζητάω να απολογηθείς και συ για το ότι η ομαδα σου εκπροσωπείται επίσημα εδώ και χρόνια απο τον Καραπαπά...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.288
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom