Aegean - Ετοιμάσου για… ΤΟ πάρτι! Με έκπτωση έως 60% σε όλο το δίκτυο ζήσε μία ακόμη χρονιά γεμάτη πτήσεις και ταξίδια.

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.323
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Για όσους Θεσσαλονικείς ενδοαφέρονται και μπορούν να προγραμματίσουν, βρίσκω δελεαστικές τιμές προς Ισπανία τον Φλεβάρη, δευτερευόντως και για Πορτογαλία.
 

dimtze

Member
Μηνύματα
91
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Syros, Crete, Sardenia
Ταξίδι-Όνειρο
Patagonia !!!
Καλημέρα, Μαδρίτη βρήκα 7 με 10 Δεκέμβρη καλή τιμή +κουπόνι 20%.
 

afrodite39

Member
Μηνύματα
103
Likes
96
Απιστευτο. Οποιος εχει αδεια και δεν το κλεισει κανει εγκλημα.
Εμείς φέτος πήγαμε με αυτή την τιμή το Φλεβάρη Μαδρίτη και τοχαμέ κλείσει Black Friday.
αυτές οι τιμές πιστεύω θα παίξουνε και στην Black Friday πάλι…..πάντα Γενάρη Φλεβάρη είναι οι χαμηλότερες από Aegean.
 

pavlos1985

Member
Μηνύματα
414
Likes
236
Επόμενο Ταξίδι
???
Για όσους Θεσσαλονικείς ενδοαφέρονται και μπορούν να προγραμματίσουν, βρίσκω δελεαστικές τιμές προς Ισπανία τον Φλεβάρη, δευτερευόντως και για Πορτογαλία.
Από Θεσσαλονίκη απευθείας ή εννοείς μέσω Αθήνας;

Το έκλεισα πριν τα Χριστούγεννα για να δουμε την Χριστουγεννιάτικη αγορά. Σίγουρα έχει κρύο, 0 εως -4, λίγο που το έψαξα. Θεωρώ πως θα έχει αρκετό κρύο και τον Μάρτιο, αν αυτό δεν αποτελεί πρόβλημα για σενα. Γενικά, έχω διαβάσει καλά λόγια εδώ και τα δωμάτια είναι σχετικά οικονομικά.
Το καλοβλέπω κι εγώ για Χριστούγεννα ένα 3μερο.
Ελπίζω να μην έχει -20!
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.323
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Από Θεσσαλονίκη απευθείας ή εννοείς μέσω Αθήνας;
Μέσω Αθήνας πάντα.
Προσοχή στις ώρες των ανταποκρίσεων. Τα πολύ φθηνά για Λισαβόνα για παράδειγμα έχουν 14 ώρες αναμονή. Θέλει καλό ψάξιμο.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.110
Εμείς φέτος πήγαμε με αυτή την τιμή το Φλεβάρη Μαδρίτη και τοχαμέ κλείσει Black Friday.
αυτές οι τιμές πιστεύω θα παίξουνε και στην Black Friday πάλι…..πάντα Γενάρη Φλεβάρη είναι οι χαμηλότερες από Aegean.
Αλλο περσινες τιμες, αλλο φετινες.
 

Pel

Member
Μηνύματα
753
Likes
3.843
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Quiz: για μας που δεν μπορούμε να προβλέψουμε από τώρα τις άδειές μας, τι έχει στο χειμερινό πρόγραμμα για εξωτερικό που φεύγει Παρασκευή βράδυ και γυρνάει Κυριακή βράδυ ή Δευτέρα ξημερώματα;

Τελ Αβίβ, Βηρυττό, Κων/πολη τα ξέρω. Άλλη ιδέα; Έψαξα, δεν βρήκα κάτι άλλο...
 

pepakos

Member
Μηνύματα
167
Likes
427
Επόμενο Ταξίδι
Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή 🇦🇷
Quiz: για μας που δεν μπορούμε να προβλέψουμε από τώρα τις άδειές μας, τι έχει στο χειμερινό πρόγραμμα για εξωτερικό που φεύγει Παρασκευή βράδυ και γυρνάει Κυριακή βράδυ ή Δευτέρα ξημερώματα;

Τελ Αβίβ, Βηρυττό, Κων/πολη τα ξέρω. Άλλη ιδέα; Έψαξα, δεν βρήκα κάτι άλλο...
Cairo ?

1685096004980.png
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.110
Το έκλεισα πριν τα Χριστούγεννα για να δουμε την Χριστουγεννιάτικη αγορά. Σίγουρα έχει κρύο, 0 εως -4, λίγο που το έψαξα. Θεωρώ πως θα έχει αρκετό κρύο και τον Μάρτιο, αν αυτό δεν αποτελεί πρόβλημα για σενα. Γενικά, έχω διαβάσει καλά λόγια εδώ και τα δωμάτια είναι σχετικά οικονομικά.
Εξαρταται τι εννοεις "οικονομικα". Τη βρισκω ακριβη πολη με πολυ ακριβο φαγητο και πολυ λιγη για πανω απο 1,5 μερα.
Αλλα ειναι κοντα η Ριγα που ειναι πιο παλεψιμη και το Ελσινκι που ειναι εξισου ακριβο.
 

Billouk

Member
Μηνύματα
497
Likes
1.628
Εξαρταται τι εννοεις "οικονομικα". Τη βρισκω ακριβη πολη με πολυ ακριβο φαγητο και πολυ λιγη για πανω απο 1,5 μερα.
Αλλα ειναι κοντα η Ριγα που ειναι πιο παλεψιμη και το Ελσινκι που ειναι εξισου ακριβο.
Για να μη βγούμε εκτος τοπικ εντελώς, εχω βρει δωμάτιο με 70/βράδυ.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.030
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom