Aegean 50% έκπτωση στο 2ο εισιτήριο

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.428
Likes
4.412
Κερδίστε 50% για το δεύτερο άτομο που θα ταξιδέψει μαζί σας

Επισκεφθείτε το aegeanair.com ή το olympicair.com ή το Aegean app. Εισαγάγετε τον εκπτωτικό κωδικό "X2FUNDEAL" στο πεδίο "Εκπτωτικός κωδικός" που εμφανίζεται κατά την αναζήτηση πτήσης. Κλείστε τα εισιτήριά σας με οποιαδήποτε τιμή Economy ή Business Class

Ισχύει για νέες κρατήσεις σε Economy και Business έως τις 13/7, για δύο επιβάτες. Ισχύει για όλες τις απευθείας πτήσεις και πτήσεις με ενδιάμεσο σταθμό προς/από όλους τους προορισμούς εξωτερικού από 20/7/2020 έως 31/10/2020.

https://el.aegeanair.com/organoste/prosfores-diagonismoi/greece-international-promo/
 

fraulina

Member
Μηνύματα
217
Likes
402
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Έτσι δελεάστηκα κι εγώ με την προηγούμενη προσφορά που είχε βγάλει για πτήσεις εσωτερικού, για να μου έρθει σήμερα από το πουθενά η ακύρωση και να τρέχω να δω τι θα κάνω με τις διακοπές μου τον Αύγουστο..απαράδεκτοι.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Εκανα μια αναζήτηση για Κάρπαθο από περιέργεια και λαμβάνω το παρακάτω σφάλμα :

1022 - Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΤΗΣΗΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΚΩΔΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΙΣΑΓΕΙ. ΠΑΤΗΣΤΕ «ΣΥΝΕΧΕΙΑ» ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΚΩΔΙΚΟ.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.996
Likes
40.895
Εκανα μια αναζήτηση για Κάρπαθο από περιέργεια και λαμβάνω το παρακάτω σφάλμα :

1022 - Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΤΗΣΗΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΚΩΔΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΙΣΑΓΕΙ. ΠΑΤΗΣΤΕ «ΣΥΝΕΧΕΙΑ» ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΚΩΔΙΚΟ.
Αφου λεει για προορισμους εξωτερικου.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εκανα μια αναζήτηση για Κάρπαθο από περιέργεια και λαμβάνω το παρακάτω σφάλμα :

1022 - Ο ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΤΗΣΗΣ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΚΩΔΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΕΙΣΑΓΕΙ. ΠΑΤΗΣΤΕ «ΣΥΝΕΧΕΙΑ» ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΕΚΠΤΩΤΙΚΟ ΚΩΔΙΚΟ.
Τι την θες την Κάρπαθο; Τράβα στο Αμμάν και με τα μισά λεφτά.
 

Raul

Member
Μηνύματα
64
Likes
195
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία
Έτσι δελεάστηκα κι εγώ με την προηγούμενη προσφορά που είχε βγάλει για πτήσεις εσωτερικού, για να μου έρθει σήμερα από το πουθενά η ακύρωση και να τρέχω να δω τι θα κάνω με τις διακοπές μου τον Αύγουστο..απαράδεκτοι.
Αυτό με τις ακυρώσεις το κάνουν όλες οι αεροπορικές λόγω μη πληρότητας. Μια φίλη μου έκανε μια εβδομάδα να έρθει Ελλάδα. Μέχρις ότου να ομαλοποιηθεί η κατάσταση αυτά θα έχουμε...
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.259
Likes
7.799
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Καλημέρα,για Όσλο που κοίταξα Αύγουστο και Φρανκφούρτη Οκτώβρη .... @@@@ τίποτα !
 

North66

Member
Μηνύματα
4.302
Likes
5.037
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Πού το θυμήθηκες το Όσλο; Δεν πετάει πια εκεί.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.259
Likes
7.799
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Πού το θυμήθηκες το Όσλο; Δεν πετάει πια εκεί.
.... σχύει για όλες τις απευθείας πτήσεις και πτήσεις με ενδιάμεσο σταθμό προς/από όλους τους προορισμούς εξωτερικού από 20/7/2020 έως 31/10/2020.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.164
Μηνύματα
882.615
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
Τonia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom