Aegean airlines- Προσφορά σε πτήσεις εσωτερικού

periigitis

Member
Μηνύματα
116
Likes
62
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗ...
H προσφορά αφορά σε απευθείας πτήσεις της Aegean: από/προς Αθήνα και Θεσσαλονίκη για όλους τους προορισμούς εσωτερικού. Ισχύει για κρατήσεις έως 10/10/2012 και πτήσεις από 01/11/2012 έως 31/03/2013. *Οι ναύλοι ισχύουν για απλή μετάβαση, περιλαμβάνουν όλους τους φόρους και τις αντίστοιχες χρεώσεις συναλλαγής ανά επιβάτη για αγορά εισιτηρίου από το site της Aegean. Σε περίπτωση αλλαγής του εισιτηρίου υπάρχει χρέωση ανάλογη με την κατηγορία του ναύλου και σε περίπτωση ακύρωσης ισχύουν οι κανονισμοί που αντιστοιχούν σε κάθε κατηγορία ναύλου. Ο ναύλος δεν συμπεριλαμβάνει χρέωση κάρτας πληρωμής.

link: Aegean Airlines | Προσφορές Αεροπορικών Εισιτηρίων

ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΙΑ!!!:bleh:
 

solea

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Συνήθως λίγο αργότερα δε βγάζει και η ολυμπιακή παρόμοια προσφορά; Να το ρισκάρω και να περιμένω; Γιατί για τον προορισμό που με ενδιαφέρει έχει πιο βολικές πτήσεις!
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Χτες που το εψαξα μου εβγαζε 80 ευρω αθηνα θεσσαλονικη...σημερα πηρα τηλ στην aegean και μου ειπε 170...καλη προσφορα....
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
To νόημα της προσφοράς είναι ότι όταν τη βλέπουμε και μας ενδιαφέρει τη χτυπάμε. Δεν περιμένουμε την επόμενη μέρα.
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
και τωρα 80 ευρω μου το βγαζει...
 

Nektarios87

Member
Μηνύματα
99
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Φολεγανδρος
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
αν ειχα καρτα αδερφε θα το ειχα βγαλει την ιδια ωρα!!Βρηκα με cyprus ιδιες ημερομηνιες 100 ευρω..απο τα 170 που μου ζητησαν στην aegean,πολυ καλυτερα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.902
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom